18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szowinista roku 2007

~tip.top • 2010-02-23, 08:56
"przesądy XX wieku" :loldev:


PinkRose

2010-02-23, 17:30
sensymiliana napisał/a:

swoją drogą, fakt że te głupie p*zdy nic nie wynalazły w historii ludzkości... aha, no tak, przecież nie wpuszczano ich do szkół przez tysiąclecia...



Przecież kobiety nic nie potrafią i szkoła im w niczym nie pomoże. Poza tym że będą mieć kwalifikacje i będą mogły dawać dupy na wyższym stanowisku :samoboj:

W

2010-02-23, 17:35
PinkRose, przeczytaj jeszcze raz sój post i się nad nim zastanów: słowo kwalifikacje znaczy, że coś się potrafią :facepalm:

jonek00

2010-02-23, 18:41
Cytat:

swoją drogą, fakt że te głupie p*zdy nic nie wynalazły w historii ludzkości... aha, no tak, przecież nie wpuszczano ich do szkół przez tysiąclecia...



o ile dobrze usłyszałem, to jego pytanie brzmiało "jaki procent wynalazków dokonały kobiety w Polsce w ubiegłym roku?"

a już chyba od paru lat was jednak wpuszczają.

Wiesław9

2010-02-23, 18:44
Ja tam za bardzo je szanuję by być dla nich taki

trnn

2010-02-23, 19:03
a mi się zajebiście podobało zdanie
"niech te kobiety, które umieją całkować i chcą podnosić ciężary nie terroryzują innych kobiet" - taka prawda, te na szczytach walczą i robią afery, ale większość kobiet wcale się nie pcha gdzie ich nie chcą. i k***a mać - płace są za skuteczność, ktoś jest prezesem firmy, dobrze prowadzi firmę, dobrze zarabia - ktoś źle prowadzi, zarabia "20% mniej niż mężczyzna na tym samym stanowisku" no k***a - a czy wszyscy męscy prezesi zarabiają tyle samo?

PS i oczywiście, że zdarzają się wybitnie uzdolnione kobiety, które powalają możliwościami nie jednego faceta - no ale nie oszukujmy się, że to jest norma. //jeszcze raz odnośnie tych kobiet, które potrafią całkować. Też potrafię i co z tego? jak na razie nic nie wynalazłem ;x

sensi

2010-02-23, 20:19
jonek00 napisał/a:

o ile dobrze usłyszałem, to jego pytanie brzmiało "jaki procent wynalazków dokonały kobiety w Polsce w ubiegłym roku?"



to k***a słuchawki ci przerywały, bo mówił też o wkładzie kobiet w naukę w ciągu całej historii.

Cord

2010-02-23, 20:39
Oszołom pie**olony i populista. Lansuję tę swoją utopię i Wy mu wierzycie...
faktycznie Platinum, za mało jest w Polsce mądrych ludzi.

Co nie zmienia faktu, że feministki, to rak niszczący normalne, rozsądne kobiety

jonek00

2010-02-23, 20:49
Cytat:


to k***a słuchawki ci przerywały, bo mówił też o wkładzie kobiet w naukę w ciągu całej historii.



słuchałem od 48 do 54 sekundy, dokładnie, w słuchawkach i przez głośniki i pytanie brzmiało dokładnie tak jak napisałem. i chyba nie ma powodu żeby mnie zaraz k***iać bo nic złego nie zrobiłem. nie napisałem też nigdzie że prywatnie się z nim zgadzam, nie napisałem też że się nie zgadzam więc ani jego wielbiciele ani zaprzysiężeni wrogowie też nie mają powodu mnie obrażać za poglądy.

czuję że brakuje ci dystansu do tego co ludzie mówią więc się wściekasz przez monitor...a może to po prostu zwykły brak kultury, sam już nie wiem :)

pijzemna

2010-02-23, 21:05
Pan Korwin-Mikke nie jest juz czlonkiem UPR. Faktem jest, ze czasami zachowuje sie bardzo dziwnie, mozna go nawet okreslic mianem wariata, ale jak dla mnie to zdrowy i fajny wariat - mowi o tym, o czym mysli wiekszosc spoleczenstwa. Jego pomysly wydaja sie byc irracjonalne jednakze po glebszej analizie mozna znalezc w nich sens.

to ze lubie posluchac argumentow Pana Janusza wynika z czystej ciekawosci a nie z tego ze jestem uwstecznionym homofobem etc. jak dla mnie malo jest takich osob jak on, ktore powinny zasiadac w naszym Sejmie - jego ciety jezyk i celne riposty wprowadzilyby wieksza dawke humoru do, cytujac klasyka, "smutnego jak pi*da" Sejmu.

Na...........ze

2010-02-23, 21:30
Nienawidzę, jak ktoś komuś przerywa gdy ten mówi.
Szlag mnie jasny trafia :fuck-off:
A kolesia ... baardzo nie lubię :hitler:

Norbias

2010-02-23, 22:10
No a ja Właśnie Korwina Mikke lubię 8-) Bardzo ma mądre pomysły i mówi co myśli o idiotach i debilach w tym naszym chorym kraju pełnym ludzi opętanych.

Jeżeli chodzi o partię UPR to myślę ze nasze społeczeństwo jest jak to powiedział jak przysłowiowe bydło gdzie muszą mieć wszystko na tacy bo boją się konsekwencji samemu decydować o własnym losie. Przykład ZUS gdzie teoretycznie macie emeryturę, a praktycznie jesteście w dupę o 300.000-500.000 zł W ciągu całego życia, bo po śmierci kasa przepada a większość nie pobiera całych środków zgromadzonych na emeryturę.

Nie, abym był szowinistą, ale ZUSem chyba jakaś wredna baba musi rządzić :-?

kicek016

2010-02-23, 22:42
pienkowska lezy i smierdzi, a Korwin jak zwykle celnie i inteligentnie

dback

2010-02-23, 23:36
XDDD gość wymiata! :D Brawo za szczerość! j***ć poprawność polityczną. Dobrze jedzie po tej babce :D

DrPoziomka

2010-02-24, 00:10
Akurat mężczyźni nie są przeciętnie inteligentniejsi od kobiet. Fakt, że więcej wybitnych osób było mężczyznami, wynika z innego rozkładu inteligencji w populacji kobiet, a innego w populacji mężczyzn. Większość geniuszy to mężczyźni, ale i większość skończonych idiotów. Wystarczy poczytać nagrody Darwina, żeby się przekonać, że skrajna głupota to również męska domena.

A Korwin Mikke jest dowodem na to, że nawet bardzo inteligentna osoba, może być zajebistym ignorantem.