18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Szokujący" plakat

defcon1 • 2012-07-28, 20:03


Cytat:

Obraźliwy, wstrętny, oburzający - tak internauci określają billboard, który pojawił się w amerykańskim stanie Idaho. Na plakacie zestawiono twarze prezydenta USA Baracka Obamy i sprawcy masakry w Denver - Jamesa Holmesa. "Zabił 12 osób w kinie. Wszyscy zbzikowali" - napisano pod zdjęciem Holmesa. Pod fotografią Obamy pojawił się z kolei napis: "Zabił tysiące przez swoją politykę zagraniczną. Otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla". O sprawie pisze NBC News.com


Autorami plakatu są zwolennicy Ralpha Smeeda, który był przeciwnikiem Baracka Obamy i jego polityki. NBC News zauważa, że billboardy krytykujące prezydenta USA nie są niczym nowym i zawsze wywoływały kontrowersje, ale tym razem w internecie rozpętała się prawdziwa burza. Internauci określają plakat jako: "niedorzeczny, obraźliwy i oburzający".

Jedna z inicjatorek powieszenia plakatu Maurice Clements tłumaczyła w NBC News, że wszyscy są "rozwścieczeni tym, co wydarzyło się w Denver, ale nie wyrażają także zgody na śmierć żołnierzy USA w Afganistanie".

20 lipca podczas premiery najnowszego filmu o Batmanie "Mroczny Rycerz powstaje" 24-letni James Holmes najpierw rozpylił w sali kinowej gaz łzawiący, a następnie otworzył w kierunku widowni ogień z broni półautomatycznej, strzelby i pistoletu. W masakrze zginęło 12 osób, a 58 zostało rannych. Policja aresztowała sprawcę, który nie stawiał oporu.



źródło: wiadomości.wp.pl

A wy jak sądzicie? Ja jestem internautą i nazwałbym ten plakat raczej okrutnym ale prawdziwym, niż oburzającym, obrzydliwym, czy jakimś tam.

Nerfpl

2012-07-29, 12:05
Fajnie tylko że ta masakra w Denver była działaniem rządu w celu zniesienia prawa do posiadania Broni...
Głupi ci amerykanie, ślepi.

Niech już będzie ten koniec świata...

Astarte

2012-07-29, 12:08
Ameryka to jedno z trzech największych gówien tego świata jeśli chodzi o politykę.

Ameryka/Izrael/ (Polska) ( miejsce na twoją reklamę )

Nikt nie robi aż takiego syfu na świecie jak te dwa kraje nie mam nic przeciwko cywilom ( pomijając że amerykanie w większości to debile...) ale "elity" tych krajów powinno się wysłać pod ścianę i potraktować kalibrem 0.5 cal ( najlepiej z miotaczem ognia tak dla pewności) Gdyby nie oni nie było by takiego burd... na świecie nasi by nie ginęli bez powodu na tych misjach pokojowych" i może nasz kraj miał by szansę się porozwijać a nie latać gdzie im każą... :/

Mr.Drwalu

2012-07-29, 12:19
thez napisał/a:

1# Śmierć jednego człowieka jest tragedią, śmierć miliona ludzi, tylko statystyką.

2# Za politykę USA odpowiedzialny jest G. W. Bush. A Obama przejął po nim spadek, z którym nie mógł się porzegnać z dnia na dzień.



Ja Cię pie**ole :facepalm3:
k***a jakbym miał Twój tok myślenia, to bym dalej wierzył w to, że spadek jaki jest odnotowany w Polsce to była wina Kaczyńskiego :roll:

thez

2012-07-29, 12:29
@up
a nie była? To wina Tuska, Kaczyńskiego, Milera, Kwaśniewskiego, Wałęsy i ch*j wie kogo jeszcze. Każdy dokładał cegiełke do tego dzieła. Tak Ci k***a nagle dobrze za kaczyńskiego było?

Przy przełomie były wielkie idee, szybko zamienione na duża kasę dla "elit".

Lipton92

2012-07-29, 13:20
Amerykanie się zakochali w Obamie, bo to takie cool mieć czarnego prezydenta go ubóstwiają nie zważywszy na cokolwiek co robi. Bezczelny posunął się tak daleko, że zapowiada ograniczanie dostępu do broni. Amerykanie tak zapatrzeni na polit poprawność, że nawet się nie burzą. A zawsze tak cenili sobie wolność osobistą. Tak w 3 lata nigga plus media zmieniły mentalność amerykańską. Wielka szkoda.

Dla mnie oczywistym jest, że takie wypadki jak ten w Denver są argumentem, by zwiększyć uzbrojenie społeczeństwa. Patrzcie, co dzieje się ,gdy normalni ludzie nie mają broni, a mają ją idioci.

Damian198025

2012-07-29, 16:05
za skasowanie prezydenta biorę z reguły 40 zł, za premierów zwłaszcza rudych dwa kasztelany (w butelce) i wicepremier w pakiecie .Chętni?

In...........eo

2012-07-29, 17:00
@Lipton92 gdyby każdy miał broń, to by sie bał, ale tak to może strzelać jak do kaczek.

gupichuj

2012-07-30, 21:30
Gdybyś jeden z drugim miał broń to by ci się złodziej bał wejść na chatę bo możesz mu beł odstrzelić a jeśli ty nie masz to twój sąsiad może mieć i ci pomoże zakładając że nie jesteś idiotą. Czy wolno czy nie złodziej/zboczeniec będzie miał a ty tylko wtedy jeśli ci na to pozwoli twój pan w rządzie. Bo to przecież takie niebezpieczne posiadać broń. Po to się to broń nazywa a nie jakaś zabijarka żeby się tym bronić i każdy powinien mieć.