18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szmulewicz, czyli wielkie pierdolenie

Magik2501 • 2014-01-16, 00:38
Swoją drogą gość musi mieć ciekawą definicję pojęcia "sprawiedliwość", którym przecież tak chętnie żonglują lewicujący politycy.









Masteroo

2014-01-16, 00:42
Po wyrazie twarzy widać ze jest lekko pie**olniety zreszta jak wiekszosc politykow

wieniu

2014-01-16, 00:45
I co niby lewak może mądrego powiedzieć??

Magik2501

2014-01-16, 00:52
wieniu napisał/a:

I co niby lewak może mądrego powiedzieć??



"Eutanazja? W pełni popieram! Nawet zapisałem się na zabieg na przyszły tydzień"

Ne...........ro

2014-01-16, 01:03
Szumlewicz pie**oli, jak zwykle. Ale mi nowość...

quark

2014-01-16, 01:04
co to za pedał bez matury?

voidinfinity

2014-01-16, 01:06
Dwie kwestie:

1.
OFE w tym kształcie, w których zostało uchwalone to złodziejstwo w biały dzień. Prowizję bez względu na osiągane wyniki - to tylko jeden z wielu przykładów dlaczego cały sektor finansowy powinien zostać starty w proch.

2.
Za tzw. komuny, protesty, strajki etc. miały dużo większe znaczenie, bo istniały duże zakłady, skupiające bardzo wiele osób. Teraz nie ma dużych protestów, bo zwyczajnie bardzo ciężko jest skrzyknąć tak dużą liczbę osób. A jak nie ma dużych protestów - to można szczyć sikiem prostym na obywateli.

PatrolZG

2014-01-16, 01:08
Jeju, mam tego dość. Co na sadolu robią same pojeby ? Albo jakis błazen w okularach udaje że nie przejmuje się hetjem na jego debilizm, albo jakiś tępak udaje że jest mądrym politykiem a pie**oli jak Kaziu przy betoniarce. Dajmy spokój z pojebami na sadolu. Jakiś poziom być musi do ch*ja.

NieWiemZeWiem

2014-01-16, 01:13
ehhhh biedni ludzie, choroba lewactwa się rozrasta...
Najlepsze są komentarze lewaków " jak popieram gejów to jestm lewakiem? każdy lewak to gej? to że myślę inaczje to jestem lewakiem" itd. kurde czy oni nie widzą że lewak jest tak głupi, że jak kotś walnie coś głupiego to trzeba go nazwać lewakiem.

Kiedyś ktoś zrobił coś głupiego mówiło sie ale głupek, teraz się mówi lewak! obojętnie czy gej,trans,głupi,cofnięty,niedorozwinięty,chorypsychicznie,debil itd. po prostu lewak. Totak jak z grypą najpierw katar(jeden głupo pogląd) potem wyższa temperatura itd. Lewactwo jest chorobą.
Teraz mam dylemat...korwin czy gowin?

Fa...........um

2014-01-16, 01:15
Po co się znęcać nad tym biednym debilem?

!Timon

2014-01-16, 01:21
To troll. Nie ma tak głupich ludzi.

el...........wy

2014-01-16, 01:43
Dorzucę coś jeszcze ze złotych myśli red. towarzysza Szumiego





no i sztandarowe


swoją drogą wysłałem mu dziś wiadomość na fb przesyłając dane z badań serwisu buisness insider, gdzie wyraźnie widać , że w krajach gdzie kładzie się nacisk na gender i te sprawy dziura się powiększa jeśli chodzi o mediane zarobków kobiet i mężczyzn. Ale nie liczę , że mi odpowie

aa...........am

2014-01-16, 01:53
ja bym wprowadzil zakaz bycia biednym i wszystkich do gulagu na wolin albo zakopac gdzies pod katowicami. cholernie tepe co napisalem ale im bardziej tepe tym bardziej nie niemozliwe dla rzadu