18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szmatogłowi dostają pociskiem z czołgu.

Rolnik3a • 2013-04-25, 11:57
Można śmiało przewinąć do 37 sekundy. Zimna :wodka: dla załogi czołgu 8-)

Riffer

2013-04-25, 15:31
Suty_dziobaka napisał/a:

Ktoś zna nutę z 00:45 ? Pierwszy raz słyszę. ;)



Wpisz w youtube Reqiuem for Dream Soundtrack, to z filmu, btw film dobry.

Co do tematu, DODANE DO ULUBIONYCH, Piwo leci :mrgreen: :mrgreen:

Wójcik

2013-04-25, 16:00
@cannabis7777
Po przeczytaniu posta uważam że tytuł idioty miesiąca masz już raczej zapewniony brawo!
Za martwych ciapatych zawsze piwo!

Ranger

2013-04-25, 17:38
Cytat:

Można śmiało przewinąć do 37 sekundy. Zimna dla załogi czołgu



Dziwne, stawiasz szmatogłowym zimną wódkę za to, że trafili szmatogłowych...

Cytat:

Piszesz o ignorancji ? To sięgnij troszkę głębiej w temat konfliktu syryjskiego. Kto się tak naprawdę tam napie**ala. Syryjczycy nie chcą tego konfliktu, bo chcą normalnie żyć.



Zajebiście upośledzona logika... Jak jankesi obalali Saddama to też pie**olono, że ludzie chcą normalnie żyć. I jak teraz żyją ? Nędza, kraj stoi na skraju wojny domowej, a gospodarka jest rozkradana przez amerykańskie koncerny - wystarczy sprawdzić, które firmy wydobywają ropę z irackich pól...
Za Saddama nie była to kraina mlekiem i miodem płynąca, ale takiej ch*jni jak teraz to nie było.

Kiedy w Libii było powstanie to też się pojawił bełkot o ''normalnym życiu''. Za Kaddafi'ego ten kraj żył lepiej niż my! Ludzie mieli miesięczny przydział darmowego paliwa, kredyty były nisko-oprocentowane albo nie były wcale oprocentowane, prąd był śmiesznie niski i wiele, wiele innych. Coś czuję, że za kilka lat Libijczycy będą żygać demokracją, ale na wyrwanie kraju ze szponów amerykańskich udziałowców już nie będzie tak łatwo.

Syria jest następna. Później przyjdzie czas na resztę ekipy, która nie chce żyć w zgodzie z amerykańskim imperializmem.

Vujekk

2013-04-25, 17:56
Żadna syria nie jest następna. Rosja powiedziała że "obrania" syrię i dali zakaz podchodzenia wojsk ue/usa pod granicę. Rosjanom tak naprawdę chodzi żeby syria sama siebie wybiła, bez demokrejszyn.

Mell_Rebook

2013-04-25, 18:01
Czyżby ciapaci dopchali się do soundtracka Requiem dla snu? Lepiej pasuje jednak muzyczka z Benny Hilla :P

remi1982

2013-04-25, 18:21
@Ranger
Albo jesteś upośledzony umysłowo chłopcze, albo masz problem czytania ze zrozumieniem kretynie. Powstania z Syrii i Libii są i były sterowane i inspirowane z zewnątrz. Powstańcy to nie obywatele tylko najemnicy. Poza tym, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej siedź cicho chłopcze.

Anders Breivik

2013-04-25, 18:43
cannabis7777 napisał/a:


A czy to araby czy ktokolwiek inny, nikt nie ma prawa tam wjeżdżać i robić siekanki w imię czegokolwiek! Ogarnijta się, bo tam się krew leje, a Ty walisz gruche oglądając rzeźnie. Nie rozumiesz arabów, to postaraj się ich zrozumieć, a tylko dlatego, że mają dziwną dla nas kulture uważacie, że powinni wszyscy zginąć.

Ignorancja jest ucieczką przed sobą samym.


Ty jesteś k***a największym ignorantem.
W syrii jest wojna domowa i szmatogłowi zabijają szmatogłowych, więc poczytajm, k***a, o tym o czym postujesz zanim się zbłaźnisz.

gzesiek

2013-04-25, 19:41
za to że jest już mniej ciapatych zawsze piwko :P

tRampcoRe

2013-04-25, 20:03
Mi się zdaje że to raczej sam sobie ciapaty w dupę strzelił ;P

NafazowanyKoleś

2013-04-25, 20:57
tRampcoRe napisał/a:

Mi się zdaje że to raczej sam sobie ciapaty w dupę strzelił ;P



No po co piszecie takie durne posty?

Przecież pocisk kumulacyjny to nie pocisk odłamkowy. RPG nie może tak jebnąć.. Tym bardziej tak, by fala jebnęła w tył.. no k***a..

Sprajt18

2013-04-25, 21:29
Za mało tych powtórek. Coś tak pięknego powinno trwać dłużej :)

Ranger

2013-04-25, 22:08
Cytat:

Powstańcy to nie obywatele tylko najemnicy. Poza tym, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej siedź cicho chłopcze.



Ta, walnąłeś focha, bo ci psa obraziłem i teraz będziesz się mścił. Tylko swojej mamie się nie poskarż, bo nie chcę żeby mnie nachodziła w domu(choć r*cha się całkiem nieźle...). 8-)

Rolnik3a

2013-04-25, 23:06
Ranger napisał/a:

Dziwne, stawiasz szmatogłowym zimną wódkę za to, że trafili szmatogłowych...


To jest czeska wódka 8-) jak wypiją to kipną.


Co do sporów czy czołg czy nie czołg, to oświadczam, że czołg bo przed 37 sekundą jest jeden wystrzał, potem drugi i po 1-2 sekundach jest nasza rozrywka. Co do allah akbarow są na sam koniec po ostatniej powtórce, trochę ciche, ale są :P

guslarz

2013-04-26, 02:19
Gość ma reflex. Nie ma co. Nie dość że zdążył odpalić RPGa to jeszcze się wszędzie schował :metalhead: