18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szlifowanie

mu...........pa • 2011-04-19, 20:52
Klapki, krótkie spodenki i biała podkoszulka oto strój prawdziwego motocyklisty ...


na szczęście nie tego

~Velture

2011-04-19, 20:59
Zapie**alam po mieście >100km/h ale ch*j z tego i patrz w lusterka bo motocykle sa wszedzie....

Szkoda ,ze sie tak skonczyło bo byłby na harda fajny film..... PATRZ W LUSTERKA BO ZAPIRDALAM PO MIEŚCIE 200km/h ,więc to ty dbaj aby mi sie nic nie stało bo ja jestem za głupi....

brylant1412

2011-04-19, 21:14
w nosie dym w oczach mgła a na liczniku 22

GnS

2011-04-19, 23:31

kamilqla

2011-04-19, 23:36
I skręcanie w prawo z lewego pasa... :)

PrezesTegoBurdelu

2011-04-19, 23:38
Velture napisał/a:

Zapie**alam po mieście >100km/h ale ch*j z tego i patrz w lusterka bo motocykle sa wszedzie....

Szkoda ,ze sie tak skonczyło bo byłby na harda fajny film..... PATRZ W LUSTERKA BO ZAPIRDALAM PO MIEŚCIE 200km/h ,więc to ty dbaj aby mi sie nic nie stało bo ja jestem za głupi....



Po przeczytaniu twojego posta z całą stanowczością stwierdzam że jestem za aborcją.

Jakby udało się ciebie wyskrobać we wczesnym okresie zarodkowym to osobiście bym cię jako embriona zamarynował.

raqu

2011-04-19, 23:47
W rosji to motor kieruje toba :anegdotka:

ke...........rx

2011-04-19, 23:57
mogl spokojnie wychamowac gdyby sie nie przewrocil, przestraszyl sie i zablokowal kolo. trzeba bylo kupic moto z ABS

HighEnd

2011-04-20, 00:09
kamilqla napisał/a:

I skręcanie w prawo z lewego pasa... :)



a niby jak się miał k***a złożyć? chyba że na 10x...

domage

2011-04-20, 00:10
Tą ciężarówką zatrzymał się idealnie na jego kostce :) Ma farta chłopak.

nanab

2011-04-20, 00:15
W Anal Wjeżdżam napisał/a:


Po przeczytaniu twojego posta z całą stanowczością stwierdzam że jestem za aborcją.


te 30 parę lat temu nikt tak nie myślał-ciesz się :-)

Powell

2011-04-20, 00:36
na NIEszczęście bo ostatnio na hardzie bida z nowościami ;)

dQrw10nYk0k5

2011-04-20, 00:37
domage napisał/a:

Tą ciężarówką zatrzymał się idealnie na jego kostce :) Ma farta chłopak.


Już myślałem, że to on zatrzymał stopą ciężarówkę.
Niepotrzebnie się kładł, bo by wyhamował.

Tyler.

2011-04-20, 00:58
kevlarx napisał/a:

mogl spokojnie wychamowac gdyby sie nie przewrocil, przestraszyl sie i zablokowal kolo. trzeba bylo kupic moto z ABS



Trzeba było się k***a nauczyć jeździć a nie z ABS kupować, naprawdę ogarnięci kierowcy maja krótszą drogę hamowania od drogi z systemem ABS-to też nie jest taki idealny bez wad system.
W ogóle niesamowity fart, jak by sie ciężarówka zatrzymała 1 s później albo motocyklista jechał 3 klm/h szybciej to by miał placek zamiast nogi-takie gdybanie nie ma sensu ale co tam.

Poza tym po ch*j się pchają ci ciule na te ścigacze prawko(albo bez) w posiadaniu od tygodnia, doświadczeń ie tyle co 20(lub 30 nie pamiętam) godzin wyjeżdżonych w ośrodku szkolenia kierowców + niesamowite doświadczenie z niesamowitych skuterów(oczywiście przekraczających 400 km/h- według każdego z użytkownika), i co k***a i kupują te ścigacze 600 bądz 1000 dając tym samym aktywny wkład w rozwoju harda. 0 wiedzy o technice jazdy, 0 doświadczenia, 0 wyczucia motocykla ale zapie**alają 140 przez miasto-a jak zdobędą +2 do doświadczenia to 140 przez miasto na jednym kole. No k***a paranoja. Zamiast 600 sobie turystyka nabić i się nauczyć.

PS: Wiem ze ścigacze najlepiej sie prowadzą z racji niskiej masy własnej i geometrii ramy, ale ich moc sprawia ze nie są dla głupków lub niedoświadczonych bądź combos-głupich i niedoświadczonych

PS2: Jak ktoś chce napisać komentarz do mojego, typu-"znawca się znalazł", to daruj sobie. Może zajebisty nie jestem ale od 13 roku życia mam kontakt z jednośladami wiec tak czy siak wiedzę nabyłem na ten temat. Jak i swoje wyjechałem tak jak na Romecie ogarze 205 jak i na R6

GnS

2011-04-20, 02:57
Tyler. napisał/a:

Poza tym po ch*j się pchają ci ciule na te ścigacze prawko(albo bez) w posiadaniu od tygodnia (...)



Tyler., ortografia, znaki interpunkcyjne, polskie znaki, budowa zdań, forma grzecznościowa (z wielkiej litery), kultura osobista... + 20 lat i "swoje wyjeżdżone na romecie i ogarze" :ok: