18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Szkoła

Blabus • 2016-01-05, 16:59
Liceum to taki Massive Multiplayer Online Role-playing Game. No chyba, że jesteśmy w Stanach Zjednoczonych. Wtedy mamy doczynienia z First Person Shooterem :hitler:

vytotas

2016-01-05, 17:09
To postrzeganie świata przez pryzmat gier komputerowych jest coraz bardziej żałosne, ja z łepkami bawiłem się w bazy albo grupowe podchody a gra na pegazusie w mario lub Chipa i Dale'ya to był szał.


ps. ch*jowy żart (jeśli mogę go tak nazwać)

hudziel

2016-01-05, 18:03
W Stanach to taki Duck Hunt z Pegazusa.

mi...........80

2016-01-05, 18:20
Sam pomysł dobry, ale dla mnie mało obrazowy

Trzeba było napisać coś w stylu:

amerykańska szkoła jest jak GTA3 tylko trochę trudniejsze bo już pierwszy policjant może cię zapie**olić, i nie ma tyle broni do wyboru

KrisCFC

2016-01-05, 20:03
mitrus80 napisał/a:

Sam pomysł dobry, ale dla mnie mało obrazowy

Trzeba było napisać coś w stylu:

amerykańska szkoła jest jak GTA3 tylko trochę trudniejsze bo już pierwszy policjant może cię zapie**olić, i nie ma tyle broni do wyboru



No i nie ma Load Game w razie niepowodzenia w misji. :amused:

Murgen

2016-01-07, 09:18
KrisCFC napisał/a:



No i nie ma Load Game w razie niepowodzenia w misji. :amused:



Wielu za to wierzy, że jest respawn.

Plecionkarz

2016-01-07, 17:57
Liceum to takie farmienie expa przez 3 lata po którym i tak ledwo sobie radzisz z najprostszymi questami, masz armora: łachmany, broń: zbutwiały kij z zardzewiałym gwoździem a ślepy goblin na wózku inwalidzkim bierze cię na jednego hita.

KrisCFC

2016-01-07, 21:38
Plecionkarz napisał/a:

Liceum to takie farmienie expa przez 3 lata po którym i tak ledwo sobie radzisz z najprostszymi questami, masz armora: łachmany, broń: zbutwiały kij z zardzewiałym gwoździem a ślepy goblin na wózku inwalidzkim bierze cię na jednego hita.



Ogól lepiej brew. :amused:

naczelny1

2016-01-08, 22:16
Dla mnie to był survival horror.