18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkoła BERLIN

Bundy • 2011-01-03, 01:36
Dyrektor w Berlińskiej szkole wybrał się na wizytację. Wziął dziennik i wyczytuje:
- Mustafa El Ekhzeri.
- Obecny!
- Ahmed El Kabul.
- Obecny!
- Kadir Sel Ohlmi.
- Obecny!
- Mohammed Endahrha.
- Obecny!
- Mi Cha El Mai Er!
Cisza...
- Mi Cha El Mai Er! - powtarza i nadal nikt się nie odzywa.
- Mi Cha El Mai Er!!!
Z otatniego rzędu podnosi się chłopaczek:
- To chyba ja, ale nazywam się Michael Maier!

kleepsake

2011-01-03, 10:22
Dyrektor w Berlińskiej szkole wybrał się na wizytację. Wziął dziennik i wyczytuje:
-bu ndy
Cisza...
-bu ndy
Z otatniego rzędu podnosi się chłopaczek:
-To chyba ja, ale nazywam sie Bundy.
-TO wypie**alaj
:homer:

Wa...........is

2011-01-03, 10:27
@kleepsake Chill kleepsake chill (-:

mesiash

2011-01-03, 10:55
rozumiem że w Niemczech listę ustala się inaczej niż alfabetycznie?

kleepsake

2011-01-03, 10:58
@Kozogłowy mam zacząć płakać?

Linmarin

2011-01-03, 11:05
@kleepsake, brawo! Okazywanie emocji to nic złego, cieszymy się, ze się otworzyłeś. Teraz będziemy śpiewać trzymając się za ręce.

husarz_

2011-01-03, 11:11
kleepsake napisał/a:

@Kozogłowy mam zacząć płakać?



nie, wez k***a kredki, kartke papieru i wyraz siebie

Matuch90

2011-01-03, 13:53
I na ch*j Husaria Janczarów rozj***ła, jak i tak dzisiaj islam na europę napada.

Gaunt

2011-01-03, 15:28
@kleepsake
zostań włodzirejem na moim weselu
zabawa murowana

Bundy

2011-01-03, 16:33
kleepsake, pomyślałem, że najlepszym sposobem i odpowiedzią na Twój post byłoby go olanie, ale ch*j nie mogę znieść takiego debilizmy w czystym tego słowa znaczeniu, są k***a rzeczy koło których przejść nie można i właśnie Ty jesteś żywym tego przekładem. Ja pie**ole kleepsake = Bukkake ? OK fajnie, że sobie tam z kolegami spuszczacie się na mordy ale ja pie**ole jak nie masz nic kreatywnego(twórczego)(k***a pomysłowego piszę najprościej jak umiem żebyś zrozumiał melepeto, że Cie k***a nikt tu nie chce pojebie). Jak Ci się coś nie podoba to po prostu k***a nie pisz. Ten Twój dowcip był tak zajebisty jak ja gdy otwieram start>programy. Bardzo k***a gratuluje, sądzę, że to Twoje największe osiągniecie. WPISZ SOBIE to k***a do pamiętnika. CV, listów motywacyjnych, nk, facebooka i k***a na fotke. Nie wiem czemu się tak rozpisałem wystarczyło ch*j CI W DUPE- choć w Twoim przypadku to pewnie nie jest karą.


btw. Mam nadzieję, że nie jesteś studentem bo jeśli jest Was więcej to nie ma w tym kraju przyszłości. Obyś był k***a odosobnionym małpolem...

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-01-03, 16:35 ]
Na jaką cholerę ten caps. :facepalm:


Edit; Drogi linku, jest on aby ten moron co wyżej myślał, że jest śmieszny zwrócił uwagę na słowa znaczące w tej wypowiedzi, bo coś czuje, że i tak nie będzie umiał tego wszystkiego przeczytać. Więc niech troche wybiórczo ale dosłownie przeczyta 1 zdanie. Ot! Dlatego Linku.

shogun

2011-01-03, 16:48
A gdzie Abdul Wisi Mu Lacha

Złowroga Pralka !

2011-01-03, 17:19
kleepsake napisał/a:

@Kozogłowy mam zac
ząć płakać?



Jak byś chciał wiedzieć buraku to niemców jest mniej niż turasów teraz tam :P

eboleq

2011-01-03, 20:05
ten żart jest tak ch*jowy jak mój siusiak. Takie "dowc**y" z dowc**y.pl czy inne żarty.pl to możesz kopiować na swoje strony szkolne, forum na NK Twojej klasy. k***a zarejstrowałem się niedawno, ale czytam sadistic.pl od bardzo dlugiego czasu i tak ch*jowych żartów nie było. Na ch*j ta strona nazywa sie sadistic.pl jak wklejane są tu żarty na poziomie przedszkola czy podstawówki. Jak wpie**ole:
-Cześc mamo dostałam pałę
-Do której ręki?
To też trafię na główną. Gnoje bez poczucia humoru.

IIWW

2011-01-03, 20:12
@up
już, spokojnie. panowie z zastrzykiem już idą... a teraz grzecznie włożysz kaftanik...

Bundy

2011-01-03, 22:44
eboleq napisał/a:

BEŁKOT



może po prostu Twój "musk" nie ogarnia, takiego natłoku informacji, ba nie ogarnia w ogóle ? To, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że inni też tego nie mają rozumieć (choć coś czuje, że w Twoim towarzystwie tak właśnie jest). Dlatego wybaczam. + podpisuje się pod kolegą wyżej.(post wcześniej)