18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szklana waga z biedronki.

Winiaczny • 2013-11-17, 17:43


Nie było, bo materiał własny.

Waga z biedry, "szkło hartowane". Ok. 85 kg (dokładnie nie wiem, jak widać nie udało się sprawdzić) i jebło.
Pierwszy temat, to j***ć allaha.

RexDex

2013-11-17, 18:58
Jeżeli nie przekroczyłeś wagi dopuszczalnej to możesz pozwać sukinsynów. Paredziesiąt tysięcy jest do wygrania, ale to perspektywa roku, dwóch więc bym się nie napalał. Ogólnie zacznij zbierać papierki - rachunki, zwolnienie, zdjęcia, etc i koniecznie załatw sobie zwolnienie lekarskie. Jeżeli jesteś zainteresowany, są firmy które się tym zajmują i które mogę polecić.

To...........sX

2013-11-17, 19:04
Masz okres?

Winiaczny

2013-11-17, 19:06
Miało być zdjęcie wagi, ale wywaliłem wszystkie, zostało mi tylko to co podesłałem dziewczynie żeby postraszyć (tak wiem, romantyczne to).
Soczek domowej roboty ze słoika, polecam. Waga jebła (jak przypuszczam) przez to że miala kontakt ze ścianą, zawsze było wszystko ok jak byłą odsunięta.
Z racji tego że "krew" to fake, pełen ch*j mi w dupę.
Dziękuję dobranoc.

ment200 napisał/a:

użyłeś soku malinowego czy wiśniowego?


Innowacje w gospodarce - aroniowy był.

stopro123456

2013-11-17, 19:20
Niczym jezus, po lewej woda, po prawej krew. Piwko

yoyek@vp.pl

2013-11-17, 19:44
habahahahaha k***a za gruba jestes ;d az hartowane szklo peka ;d musisz dzwigem sie wazyc

wasza_mama

2013-11-17, 19:49
Pewnie teściowa przyjechała się zważyć.

Hasky128

2013-11-17, 20:08
Taka waga może też nie dać rady jak masz krzywo kafle na podłodze i stoi na trzech nogach :)

Zimny_browar

2013-11-17, 20:32
Fake! Jakbyś rozj***ł sobie nogę, to krew byłaby nie tylko na miejscu pęknięcia.

Matzdorf

2013-11-17, 20:44
A to ciekawe bo kupowałem też wage z biedry ( prawdopodobnie te sama) ważyła się cała rodzina nawet ciotka gruba berta, i działała póki baterie niesiadły. Btw. ten sok to też w biedrze kupowany?

kapral

2013-11-17, 20:52
Winiaczny napisał/a:

Ok. 85 kg (dokładnie nie wiem, jak widać nie udało się sprawdzić)



nie sięgnąłeś swoim parówkowatym palcem do "1" ?

SiwoSowa

2013-11-17, 21:07
Akurat tutaj do hartowania nie ma co się przypie**olić, hartownia zrobiła to dobrze bo efekt jest, szkło w drobny mak tak jak powinno być. To , że szkło pękło mogło być wina nawet delikatnego uderzenia w sztorc szkła o ścianę, lub niewłaściwej grubości szkła i zawyżeniu maksymalnej wagi nacisku na tenże blat. Jaka grubość szkła była tutaj zastosowana? Jeżeli 8mm to mogło być za mało, mniej to już producent poszedł po kosztach lub robili je pod wagę przeciętnego Chińczyka. Szkło mogło mieć wewnętrzne naprężenia po hartowaniu i w końcu jebło. Optymalna grubość szkła stosowana do takich wag powinna zaczynać sie od 10, a najlepiej i najbezpieczniej aby było to 15 mm i porządnie oszlifowane krawędzie metoda CNC lub szlifierką do szkła. Tak siedzę w temacie, pracuje przy szkle.

Winiaczny

2013-11-17, 21:09
SiwoSowa napisał/a:

To , że szkło pękło mogło być wina nawet delikatnego uderzenia w sztorc szkła o ścianę.



I od tego jebło. tak to jest jak się najpierw wyłącza światło a potem wychodzi.

quendero

2013-11-17, 21:28
Hartowane szkło jest bardzo delikatne na krawędziach wystarczy lekkie uderzenie i efekt jest widoczny na zdjęciu

Ra...........py

2013-11-17, 21:35
Co wy pie**olicie koleś rozlał sok malinowy a wy mu każecie do sądu iść haha

Dokuro_69

2013-11-17, 22:33
Może nie sok tylko krew z wodą. Wyszedł z pod prysznica czy z innej wanny, staną na wagę i pie**olnęło.