18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sześciolatek przestępcą seksualnym

Ba...........og • 2013-12-12, 13:38
Sześcioletni chłopiec z Kolorado w USA został przez dyrekcję szkoły uznany niemal za przestępcę seksualnego. Wobec dziecka zastosowano całą procedurę karną łącznie z wpisem do akt i zawieszeniem w prawach ucznia. Przewinienie małego Huntera polegało na tym, że podczas lekcji...... pocałował koleżankę w rękę.










Gdyby pocałował chłopczyka, a nie dziewczynkę to nikt by się nie czepiał, coby nie wyjść na homofoba.

Se...........ki

2013-12-12, 19:40
Nie było by sprawy, gdyby opie**olił gałę koledze (pokazałby tolerancję wobec pedałów), oraz, gdy pomógłby muzułmańskim bachorom bić swoją koleżankę z klasy za bycie chrześcijanką. Z takim tokiem myślenia tych tolerancyjnych itp. sk***ysynów przyszłe pokolenia będą miały najbrudniejsze jaja i waginy, bo strach będzie dziecko umyć, by nie być osądzonym o pedofilię!

Dranzes

2013-12-12, 19:56
garota napisał/a:

To jest k***a ameryka. 6 latkowie są zboczeńcami a pizza jest warzywem dlatego że zawiera przecier pomidorowy. Rodzice są aresztowani za to że np. przychodzą po własne dziecko do szkoły i chcą je wcześniej zabrać do domu. Jakby tego było mało jeszcze ich murzyn prezydent robi sobie sweet focie na pogrzebie znanej i bardzo lubianej osoby. A my narzekamy że w Polsce jest źle i patrzymy na zachód...bo tam przecież jest tak zajebiście.



Z tą znaną i lubianą osobą to doj***łeś równo.

Dobrutro

2013-12-12, 19:58
Nauczyciel doniósł z zazdrości, bo to on miał ją na oku! Nieczyste zagrywki stosuje. :D

broniu

2013-12-12, 20:26
@up, w miłości i na wojnie, wszystkie chwyty dozwolone. Dzieciak przesolił i wypadł z gry :amused:

majkel_admwz

2013-12-12, 20:31
w dupach się popie**oliło...

Tomek00

2013-12-12, 20:40
dobrze ze o molestowanie ksiedza go nie oskarzyli, pedofila malego

DEADmanPL

2013-12-12, 21:10
paranoja, jakby ją zerżnął analnie to też pewnie by się czepiali, przewrażliwione cioty

Powell

2013-12-12, 21:56
ja też kiedyś w przedszkolu pocałowałem koleżankę w dłoń ale takich jazd to nie miałem ;P standardowo opie**ol od koleżanki i siara na całą grupę starszaków że "zakochana para" :D

gin

2013-12-12, 22:00
Z młodego rośnie dżentelmen. Niestety nasz świat idzie w złym kierunku. Zachowanie które powinno być przykładem dla innych staje się problemem a różnego rodzaju dewiacje czymś normalnym. Przypuszczam, że miał by mniejsze problemy jak by zak***ił z laczka w dziąsła swojej koleżanki.

ellsworth

2013-12-12, 23:55
To jest na prawdę smutne, że kraj gdzie dokonała się rewolucja seksualna kilka dekad temu, obecnie tak się zeszmacił.

WalniętyKnur

2013-12-12, 23:55
zboczeńce zboczone.


k***a, tym od politpoprawności to już całkowicie mozgi wyżarło. Ciekawe jak to wyglądało, pewnie młody pocałował dziewczynkę w rękę na oczach przerażonej nauczycielki, która rzuciła się na zboczeńca profilaktycznie, swoim bezmózgim ciałem przytrzymała młodego perwersa żeby się nie wyrywał i oczekiwała tak pół godziny na przybycie komisji politpoprawnej, która rzuci jakąś wykładnią. Bo oni już tak daleko zaszli w swojej durnocie, że nie zdziwiłbym się, gdyby im się to wszystko zaczęło pie**olić we łbie.

pawu95

2013-12-13, 00:38
Gdzie byli jak małe sk***ysyny kradły mi samochodziki? Gdzie byli jak ich za to tłukłem? Najważniejsze to spedalić społeczeństwo żeby wyginęło.

b3mol

2013-12-13, 03:44
jaguar714 napisał/a:

pie**olony pedofil.


Wyr*chać go !

Nóż

2013-12-13, 07:51
Wasze bóle dup są sprzeczne. Najpierw narzekacie na ORGIE w przedszkolach a potem sprzeciwiacie się PRZECIWDZIAŁANIU pedofilii? To w którą stronę to społeczeństwo jest popieprzone? Bo jak we wszystkie, to chyba tego nie ogarniecie.