18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SZERYF KOZAK na A4 zatrzymuje ruch na pasie ! czerwiec 2017

DzikiKrajwFullHD • 2017-06-08, 22:05
nie mogłem go dogonić na oklepanie może ktoś go gdzieś znajdzie i pozdrowi od nas ! widziałem tą ciężarówkę w lusterku było ciepło przyznam, nie wiem gdzie takie pajace robią prawka ale karma go dogoni!

longlong7

2017-06-08, 22:14
Ja dzisiaj miałem tak samo, jade jak nigdy nic aż tu nagle z naprzeciwka auto i jeb czołówka, normalnie tydzień w szpitalu leżałem pod kroplówką, i odrazu jak wyszedłem to podałem go do sądu o pedofilie bo niepełnoletni jestem a ten mi
[Jeśli chcesz przeczytać komentarz wykup usługę Sadistic VIP]

Ma...........ke

2017-06-08, 22:20
longlong7 napisał/a:

Ja dzisiaj miałem tak samo, jade jak nigdy nic aż tu nagle z naprzeciwka auto i jeb czołówka, normalnie tydzień w szpitalu leżałem pod kroplówką, i odrazu jak wyszedłem to podałem go do sądu o pedofilie bo niepełnoletni jestem a ten mi
[Jeśli chcesz przeczytać komentarz wykup usługę Sadistic VIP]



mygyry

2017-06-08, 22:27
@up Shit a nie bait

igorektgk

2017-06-08, 22:31
Jak można nie dogonić passata? :D Nie wyglądało mi to na W8.

~DMT

2017-06-08, 22:34
Zasada ograniczonego zaufania na drodze... Mówi Wam to coś?!

kevlarx

2017-06-09, 01:41
Art. 174. Sprowadzenie niebezpieczeństwa katastrofy
§ 1. Kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Gdy próbuję dodać screen z rejestracją dostaję komunikat:

Błąd Ogólny
W tej chwili nie można wykonać tej czynności

ale wygląda mi na DZL HU77
IMHO zamiast wrzucać nagranie do internetów, lepiej złożyć nagranie na posterunku, może uratujesz tym komuś życie.

~Velture

2017-06-09, 07:40
Niech mi ktoś przypomni jakie to stereotypy o passatach są przesadzone.

Maras1976

2017-06-09, 11:30
up- dzisiaj miałem tak samo ..tydzień w szpitalu leżałem..no brawo

tarcer123

2017-06-09, 19:51
Jakim trzeba być skończonym k***a debilem żeby narażać na śmierć siebie i innych zatrzymując się na środku autostrady!?

Pa...........or

2017-06-09, 21:39
@up weź łaskawie pod uwagę, że niektórzy nie maja k***a grama mózgu.

kevlarx

2017-06-10, 01:41
jak ktos nie ma grama wyobrazni, odrobiny odpowiedzialnosci i nie potrafi panowac nad sobą ani to nie powinien miec prawa jazdy.

takie zachowania trzeba piętnować, przysłowiowy łomot tu nic nie da.
1. zakaz prowadzenia pojazdów na 5lat, przy recydywie na zawsze
2. grzywna zalezna od dochodu. minimum ekwiwalent wartosci pojazdu
3. przymusowe obligatoryjne prace spoleczne przy myciu k***a kibli na dworcach

ale u nas wymiar niesprawiedliwosci zazwyczaj umarza postepowanie lub kary sa smieszne to zawsze bedzie burdel w tym kraju

kondzio63221

2017-06-10, 03:30
kevlarx napisał/a:

jak ktos nie ma grama wyobrazni, odrobiny odpowiedzialnosci i nie potrafi panowac nad sobą ani to nie powinien miec prawa jazdy.

takie zachowania trzeba piętnować, przysłowiowy łomot tu nic nie da.
1. zakaz prowadzenia pojazdów na 5lat, przy recydywie na zawsze
2. grzywna zalezna od dochodu. minimum ekwiwalent wartosci pojazdu
3. przymusowe obligatoryjne prace spoleczne przy myciu k***a kibli na dworcach

ale u nas wymiar niesprawiedliwosci zazwyczaj umarza postepowanie lub kary sa smieszne to zawsze bedzie burdel w tym kraju



Nie pie**ol, takiemu ku*asowi jak na filmiku od razu belka w ryj i klucze wyj***ć..

Pigwaranek

2017-06-10, 06:21
''Sk***ysyny k***a, najebie go chyba. k***a mac! sk***ysynie.. sk***ysyn k***a... ja pie**ole - Elokwencja godna tepego patola, ktory jak nie wypije po pracy trzech harnasi i nie przepali paczka ''szluczgow'' (Bo tylko pedaly nie palo!) to dzien stracony. I oczywiscie pierwsze reakcja, godna umyslowej biedy i patologii - cos mi sie nie podoba? Najebie go! Przez takie dresiarskie ameby czasem wstyd byc Polakiem...