18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szefowa i asystent

BongMan • 2013-06-29, 14:31
Młodziutka szefowa firmy wzywa do siebie osobistego asystenta.
- Panie Mareczku, firma traci pozycję na rynku, potrzebne nam jakieś dobre posunięcie... Czemu się pan tak we mnie wpatruje?
- Nooo... właśnie myślę... o pozycji... i o posunięciu...

pakicito

2013-06-29, 14:47
k***a dwa kawały, jeden po drugim, nie można było k***a wj***ć w 1 temat? aż tak wirtualne piwa smakują?

BongMan

2013-06-29, 14:52
Wrzuca się po jednym żeby łatwiej było znaleźć i żeby nie było burdelu z tagami.

Jak jest podobna tematyka kawałów i podobne tagi, to wtedy można wrzucić kilka w jednym temacie.

zi...........45

2013-06-29, 15:36
Taki suchar, że aż ocieplił się klimat :krejzi: :krejzi:

kamilgar

2013-06-30, 00:06
BongMan i jak, posunąłeś?

vulthoom

2013-06-30, 00:09
Nawet śmieszne.... NOOOOT

du...........ll

2013-06-30, 00:28
Bonguś, ale żarcikiem pie**olnąłeś! BRAWO!

kaelem

2013-06-30, 00:29
beznadziejny jesteś, jedziesz na huraoptymiźmie, jak przed euro u nas i na Ukrainie. Kopiuj wklej, kopiuj wklej. Nie będę się już napinał, ale z chęcią bym Ci Bongmanie wyj***ł w ryj, w innych budzisz podniecenie i popuszczenie moczu, we mnie wk***ienie. Do tego Twoi godni naśladowcy. Szpecicie główną jak muslimy Europę. Zadbałbyś o poziom, tymczasem dbasz o statystyki. Widziałem też kilka Twoich postów niedotyczących dowcipów i to mnie utwierdzało, że p*zda jesteś, taka internetowa pała. ogólnie to Żryj mój mocz.

szwajceneger

2013-06-30, 01:02
Patrzcie jaki erotoman...Zmień sobie nick na BangMan ;)

di...........os

2013-06-30, 01:14
kaelem napisał/a:

beznadziejny jesteś, jedziesz na huraoptymiźmie, jak przed euro u nas i na Ukrainie. Kopiuj wklej, kopiuj wklej. Nie będę się już napinał, ale z chęcią bym Ci Bongmanie wyj***ł w ryj, w innych budzisz podniecenie i popuszczenie moczu, we mnie wk***ienie. Do tego Twoi godni naśladowcy. Szpecicie główną jak muslimy Europę. Zadbałbyś o poziom, tymczasem dbasz o statystyki. Widziałem też kilka Twoich postów niedotyczących dowcipów i to mnie utwierdzało, że p*zda jesteś, taka internetowa pała. ogólnie to Żryj mój mocz.




Kolego, uspokój się - aktywność na jakimś tam portalu nie jest dowodem wartości człowieka! Psychologa ci potrzeba...


Poza tym, wkleja chłopak dowc**y, byś sam nie musiał ich szukać... On ci rozrywki próbuje dostarczyć (nie da się trafić we wszystkie gusta), a ty na niego z pyskiem. Tacy jak ty powinni mieć zakaz wypowiadania się publicznie.

kaelem

2013-06-30, 02:18
dionizodoros napisał/a:



Psychologa ci potrzeba...


Poza tym, wkleja chłopak dowc**y, byś sam nie musiał ich szukać... On ci rozrywki próbuje dostarczyć (nie da się trafić we wszystkie gusta), a ty na niego z pyskiem. Tacy jak ty powinni mieć zakaz wypowiadania się publicznie.


No w końcu ktoś odpowiedział, bo już browar mi się kończy.
Dzidziu śmieci bongmana i innych to dalej śmieci, trafi się coś śmiesznego raz na tydzień i wsio.
Psychologa już mam.
Tobie życzę wyrozumiałego chłopaka. Buźka:*

lolexxx123

2013-06-30, 03:59
Po prostu kolejny suchar

pehaen

2013-06-30, 10:06
pan bongman