18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szef się wkurwił

Jesse.Pinkman • 2022-01-09, 12:40
Według źródła cudzoziemka zatrudniona w Libanie jako pomoc domowa została przeciągnięta przez swojego pracodawcę po ulicy a lokalna policja już nawet nie reaguje na tego typu zgłoszenia.

Oryginalny opis:
spoiler

Pralpunkt

2022-01-09, 13:29
Liban kolejne h*j wie państwo..do likwidacji

Dzisiaj

2022-01-09, 14:07
ehhh refugees welcome. Juz widze oczami wyobrazni lewaczke wolontariuszke ciąganą po ulicy przez imigranta, ktoremu smiala sie sprzeciwic jak ją chcial zgwalcic.

sothis

2022-01-09, 14:50
Dzisiaj napisał/a:

ehhh refugees welcome. Juz widze oczami wyobrazni lewaczke wolontariuszke ciąganą po ulicy przez imigranta, ktoremu smiala sie sprzeciwic jak ją chcial zgwalcic.



A slinisz się przy tym, czy tylko uśmiechasz?

Pralpunkt napisał/a:

Liban kolejne h*j wie państwo..do likwidacji



Tia. To do likwidacji, tamto do likwidacji, tu napalmem, tam atomem. Na pewno zrobi się od tego lepiej na świecie, że szarego człowieka mieszkającego na terenie jakichś rozgrywek politycznych upie**olimy jeszcze bardziej.

BambiPMT

2022-01-09, 15:41
sothis napisał/a:

A slinisz się przy tym, czy tylko uśmiechasz?
Tia. To do likwidacji, tamto do likwidacji, tu napalmem, tam atomem. Na pewno zrobi się od tego lepiej na świecie, że szarego człowieka mieszkającego na terenie jakichś rozgrywek politycznych upie**olimy jeszcze bardziej.



Synku. Muzlumanie są zj***ni umysłowo i genetycznie. Wg europejskich prawideł nie opłaca się ich badać psychiatrycznie bo każdy wychodzi jebniety w świetle naszego myślenia.

sothis

2022-01-09, 17:28
Bambrych napisał/a:

Synku. Muzlumanie są zj***ni umysłowo i genetycznie. Wg europejskich prawideł nie opłaca się ich badać psychiatrycznie bo każdy wychodzi jebniety w świetle naszego myślenia.



Tato. W Twoim wieku nie powinieneś zajmować się tymi zagadnieniami, a raczej kwestia zmiany pieluchy.

Muzułmanie są często jebnieci na różne sposoby, często odmienne od naszych,krajowych. Znam dość dobrze sztuk dwie. Jeden jest informatykiem, zna nie wiem ile, ale więcej niż 5 języków i jest zajebistym człowiekiem mimo różnych sp***oleń uwarunkowanych kulturowo. Drugi też j***ny wykształciuch z talentem językowym, acz zna tyło 4 języki. Nie lubię ch*ja i ma ciapackie odchyły a na alkohol nie może patrzeć. Żona go bije. Ładnie wyszlo mi podsumowanie człowieka btw... "Boi się alko i żona go bije" :D

Badań psychiatrycznych w ich przypadku chyba nie było.
Jednego z nich chętnie widzę w Polsce, drugiego... Z lekkim bólem dupy, ale w sumie pracuje dobrze, podatki płaci. ch*j mu w dupe, takich ciapatych akceptuję. Mogą przyjeżdżać. Jeśli zaś chodzi o niziny społeczne, do tego ciapate to na ch*j nam oni, niech r*chają sobie kozy spokojnie we wlasnym k***idołku. Od prostych prac mamy bliższych nam kulturowo ukrainców.
BTW znajomy był w Afganistanie. Ciapusy są tam faktycznie sp***olone jeśli mówił prawdę. A myślę, że mówił.
Tyle, że nasi rodacy w okresie wojennym też byli mocno poj***ni, a akcje odchodziły grube jak w favelach. Jak masz rozpie**ol w kraju, bieda aż piszczy i od dzieciaka starasz się przeżyć to co dziwnego że wyrastasz na ostrego zjeba.

Tato.

BambiPMT

2022-01-09, 18:28
sothis napisał/a:

Tato. W Twoim wieku nie powinieneś zajmować się tymi zagadnieniami, a raczej kwestia zmiany pieluchy.
Muzułmanie są często jebnieci na różne sposoby, często odmienne od naszych,krajowych. Znam dość dobrze sztuk dwie. Jeden jest informatykiem, zna nie wiem ile, ale więcej niż 5 języków i jest zajebistym człowiekiem mimo różnych sp***oleń uwarunkowanych kulturowo. Drugi też j***ny wykształciuch z talentem językowym, acz zna tyło 4 języki. Nie lubię ch*ja i ma ciapackie odchyły a na alkohol nie może patrzeć. Żona go bije. Ładnie wyszlo mi podsumowanie człowieka btw... "Boi się alko i żona go bije"
Badań psychiatrycznych w ich przypadku chyba nie było.
Jednego z nich chętnie widzę w Polsce, drugiego... Z lekkim bólem dupy, ale w sumie pracuje dobrze, podatki płaci. ch*j mu w dupe, takich ciapatych akceptuję. Mogą przyjeżdżać. Jeśli zaś chodzi o niziny społeczne, do tego ciapate to na ch*j nam oni, niech r*chają sobie kozy spokojnie we wlasnym k***idołku. Od prostych prac mamy bliższych nam kulturowo ukrainców.
BTW znajomy był w Afganistanie. Ciapusy są tam faktycznie sp***olone jeśli mówił prawdę. A myślę, że mówił.
Tyle, że nasi rodacy w okresie wojennym też byli mocno poj***ni, a akcje odchodziły grube jak w favelach. Jak masz rozpie**ol w kraju, bieda aż piszczy i od dzieciaka starasz się przeżyć to co dziwnego że wyrastasz na ostrego zjeba.
Tato.



Albo synku oglądasz ojca z okna jak napie**ala służącą. Ogólnie chodziło mi o arabów chowanych tradycyjnie jak nasza katolicka ciemnota na zadupiach zapomnianych przez Boga. Jeden ch*j kim jest i co robi. Mi imigranci nie przeszkadzają jak zapie**alaj i są j***ni przez rząd i system podatkowy jak reszta Polaków.

sothis

2022-01-09, 19:01
Bambrych napisał/a:

Albo synku oglądasz ojca z okna jak napie**ala służącą. Ogólnie chodziło mi o arabów chowanych tradycyjnie jak nasza katolicka ciemnota na zadupiach zapomnianych przez Boga. Jeden ch*j kim jest i co robi. Mi imigranci nie przeszkadzają jak zapie**alaj i są j***ni przez rząd i system podatkowy jak reszta Polaków.



Pojąłem tatku, arabowie są zj***ni genetycznie tak samo "jak nasza katolicka ciemnota na zadupiach zapomnianych przez Boga".
Ale przez którego z bogów konkretnie?
I czy, skoro są zj***ni genetycznie tak samo jak nasi, to czym my się od nich różnimy? Poza oczywiście tym, że jesteśmy lepsi i nie zj***ni genetycznie?

BambiPMT

2022-01-09, 19:36
sothis napisał/a:

Pojąłem tatku, arabowie są zj***ni genetycznie tak samo "jak nasza katolicka ciemnota na zadupiach zapomnianych przez Boga".
Ale przez którego z bogów konkretnie?
I czy, skoro są zj***ni genetycznie tak samo jak nasi, to czym my się od nich różnimy? Poza oczywiście tym, że jesteśmy lepsi i nie zj***ni genetycznie?



Masz świadomość że jesteś zjebem

sothis

2022-01-09, 19:44
Bambrych napisał/a:

Masz świadomość że jesteś zjebem



Mam świadomość, że okazałeś się za mało rozgarnięty żeby obronić własny punkt widzenia, oraz że z żartobliwej konwersacji przeszedłeś do inwektyw.
Reasumując - kiepsko to o Tobie świadczy.

A zjebem jestem, wiem.

BambiPMT

2022-01-09, 20:08
sothis napisał/a:

Mam świadomość, że okazałeś się za mało rozgarnięty żeby obronić własny punkt widzenia, oraz że z żartobliwej konwersacji przeszedłeś do inwektyw.
Reasumując - kiepsko to o Tobie świadczy.
A zjebem jestem, wiem.



Ja nie miałem zamiaru cię obrażać. Ja ci odpowiedziałem..

sard

2022-01-09, 20:31
Religia miłości i pokoju, a nasze Julki by wręcz błagały by je przeciągnął po ulicy bo jest ciapatym księciuniem.

sothis

2022-01-09, 21:12
Bambrych napisał/a:

Ja nie miałem zamiaru cię obrażać. Ja ci odpowiedziałem..



Ranisz mnie niepomiernie :(

gregoriuss

2022-01-09, 21:14
biedna przyniosła tylko rachunek za prąd...

Musashi_Miyamoto

2022-01-09, 22:41
A to w Islamie tak nie wolno?
Było już trochę materiałów wcześniej z Arabii Saudyjskiej. Czytałem, że u nich wolno coś takiego robić. W tych krajach w rzeczywistości niewolnictwo się nie skończyło a zawsze słyneły z wielkich tradycji niewolnictwa.