18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Szef Apple dumny z bycia gejem

Kamiler • 2014-10-30, 20:56
Czołem sadole! Chciał bym wam przedstawić pewną ciekawostkę(info całkiem świeże)

Na początek:
Chief Executive Officer(CEO) - osoba dysponująca ostateczną władzą wykonawczą w organizacji lub przedsiębiorstwie. Funkcjonalnie odpowiada polskiemu prezesowi zarządu. [źródło: Wiki]

Informacja właściwa:

"Tym razem osobą, która prawdopodobnie zburzyła światopogląd wielu fanów marki Apple jest sam Tim Cook, czyli CEO wspomnianej firmy zajmującej się produkcją sprzętu elektronicznego. O czym mowa? O odmiennej orientacji seksualnej wspomnianego szefa "jabłka" nieoficjalnie wiemy już tak naprawdę od dawna - wzmianki o tym, że Tim Cook jest gejem pojawiały się już wielokrotnie w zagranicznych mediach i naprawdę trudno być zaskoczonym po przeczytaniu dzisiejszego artykułu w Bloomberg Businessweek." [źródło i cały artykuł: PurePC]

Tak więc 10 000 PLN w łapkę i do sklepu wspierać markę :-/

Z wyrazami szacunku. Kamiler, osoba pisząca swój pierwszy post na Sadistic.pl

cholonek

2014-10-30, 21:00
Cytat za Rzeczpospolitą:

"Nigdy nie zaprzeczałem swojej orientacji seksualnej. Jednak nigdy też nie ujawniłem jej publicznie, aż do dziś. Pozwólcie, że wyjaśnię: Jestem dumny, że jestem gejem i uważam, że to wielki dar od Boga" :D

achujciwcycki

2014-10-30, 21:00
ale to że Ty bierzesz i idziesz te aple kupować? bo nie wiem czy Cię zj***ć, czy Cię wyśmiać

remi1982

2014-10-30, 21:01
Cook - Cock. Przypadek?

qbswwa

2014-10-30, 21:04
Geje uwielbiają Apple?? Przypadek? Apple ssie i to teraz oficjalnie.

maxximal

2014-10-30, 21:15
Wiedziałem no k***a wiedziałem, że Apple jest dla pedałów. Jobs się w grobie przewraca. A może on też był??

andreas460

2014-10-30, 21:28
maxximal napisał/a:

Wiedziałem no k***a wiedziałem, że Apple jest dla pedałów. Jobs się w grobie przewraca. A może on też był??



umarł bo się dowiedział co za cwe*a i pedała do roboty przyjął i jakie stanowisko mu powierzył...

tentypluk

2014-10-30, 21:39
No i co że pracuje tam homoseksualista? W Samsungu, Nokii i Sony też pewnie paru znajdziesz. Jaki ma to wpływ na jakość produktów które sprzedają i jaki ma wpływ na wasze pseudoprawicowe dupy?

McMenel

2014-10-30, 21:58
I co w związku z tym ?? Apple jest dziadowstwem nie ze względu na target czy CEO tylko ze względu na politykę i gówniany sprzęt.

rbpp

2014-10-30, 22:06
Dokładnie McMenel. I co w związku z tym? Niezależnie od tego, czy to będzie szary obywatel, papież, czy nawet sam Allah. Jak każdy inny pedał ma coś nie tak z głową.

Jak_chcesz_to_chodz

2014-10-30, 22:23
Jak koleś z nazwiskiem Cook może być normalny a Apple to ciota i ch*j.