18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczury, szczurki, szczuraski [zbiorczy]

LadyBergamoth • 2012-05-21, 18:48
Nadeszła wiekopomna chwila, by założyć zbiorczy na materiały ze szczurosławami. Żywymi. Bez węży. Trolling will be persecuted. :nazimaja:














c.d. w komentarzach

karolo4life

2014-05-05, 13:07
Się nie znacie strasznie skocznie mu to wyszło :amused:

Rax

2014-05-05, 13:17
buch i jeszcze raz :D i buch i jeszcze raz...

na wesolo :D

MauełuszTe

2014-05-05, 14:07
nieładnie jest śmiać się się ze śmierci zwyrole :D

Powell

2014-05-05, 14:21
z ciekawości - jak działa ta pułapka?

qwachu

2014-05-05, 14:29
Starczy Internetów na dziś.. :|

MaliszHH

2014-05-05, 14:34
Up@"z ciekawości - jak działa ta pułapka? "
Objaśniam- Łapie

Arthamel

2014-05-05, 14:46
@Powell biorąc pod uwagę reakcję szczura, pewnie razi prądem. I nie, nie mówię o tych zapętlonych skokach z 42 sekundy, tylko dygocie łap w 43.

kenzol

2014-05-05, 15:13
@Powell

Są tam dwie elektrody w postaci płytek, którymi wyłożona jest "podłoga" w tym urządzeniu. Gdy szczur zacznie włazić do środka, to nadepnie na pierwszą płytkę, która ur*chamia urządzenie. Gdy wejdzie głębiej w kierunku przynęty i nadepnie na drugą płytkę, to wtedy załącza się obwód elektryczny i przez szczurka, który staje się przewodnikiem, przechodzi prąd o napięciu kilku tysięcy voltów.

Mam to urządzenie ale nie zdaje rezultatów. Myszy się łapią bez problemów, bo mysz jest głupia, ale szczura jeszcze nigdy nie złapałem. Szczur to cwana bestia, wyczuje niebezpieczeństwo i nie wejdzie do środka za cholerę. Próbowałem to nawet myć po każdej złapanej myszy, tak jak zaleca producent, ale i tak szczury nie wchodzą do środka. Poza tym te płytki z czasem zaczęły rdzewieć od płynów, które wydobywały się z martwych uśmierconych myszy (wiadomo, że w momencie śmierci puszczają zwieracze i pęcherz moczowy) i z tego powodu pułapka nieraz sama się załączała, mimo że w środku nic nie było. Także z mojego doświadczenia nie polecam tego urządzenia do likwidacji szczurów.

@ndrew

2014-05-05, 15:30
Tak przy okazji to u mojej babci w kurniku zagnieździł się co najmniej jeden. Jak macie jakieś sprawdzone sposoby jak się tego kurestwa pozbyć to podrzućcie.

Herhard

2014-05-05, 16:56
Popłakałem się ze śmiechu, zasłużony browar ;-)

bowmanek

2014-05-05, 17:32
@ndrew polecam kota.

Ba...........or

2014-05-05, 18:04
to myszy

Kontem.O.K.

2014-05-05, 19:46
fiuri2000 napisał/a:

To kuchnia jest a nie dno i wodorosty :D Nie wiem jak mogłaś nie rozpoznać swojego środowiska naturalnego :anegdotka:


twoim środowiskiem naturalnym jest kosz, śmieciu.

wedzio

2014-05-05, 21:54
kenzol napisał/a:

@Powell

Są tam dwie elektrody w postaci płytek, którymi wyłożona jest "podłoga" w tym urządzeniu. Gdy szczur zacznie włazić do środka, to nadepnie na pierwszą płytkę, która ur*chamia urządzenie. Gdy wejdzie głębiej w kierunku przynęty i nadepnie na drugą płytkę, to wtedy załącza się obwód elektryczny i przez szczurka, który staje się przewodnikiem, przechodzi prąd o napięciu kilku tysięcy voltów.

Mam to urządzenie ale nie zdaje rezultatów. Myszy się łapią bez problemów, bo mysz jest głupia, ale szczura jeszcze nigdy nie złapałem. Szczur to cwana bestia, wyczuje niebezpieczeństwo i nie wejdzie do środka za cholerę. Próbowałem to nawet myć po każdej złapanej myszy, tak jak zaleca producent, ale i tak szczury nie wchodzą do środka. Poza tym te płytki z czasem zaczęły rdzewieć od płynów, które wydobywały się z martwych uśmierconych myszy (wiadomo, że w momencie śmierci puszczają zwieracze i pęcherz moczowy) i z tego powodu pułapka nieraz sama się załączała, mimo że w środku nic nie było. Także z mojego doświadczenia nie polecam tego urządzenia do likwidacji szczurów.



Młode szczury pokonuje ale BIG MAMA nie daję się uchwycić póki co spryciula, poczekamy zobaczymy

rav4ever

2014-05-06, 00:54
@ @ndrew Sposób na pozbycie się szczura? Nic prostszego! 1) Jedziesz do Hammelin i szukasz faceta z fletem, zabierasz flet i grasz szczurom póki nie zdechną. 2) Puszczasz kurnik z dymem, szczur ucieknie, ale nie będzie go już w kurniku.
Tak na marginesie, to co Ci szczur przeszkadza w kurniku? Jajka wyżera czy kury gwałci?