18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczuka pokazuje jak zachowuje się lewactwo

Szoqn • 2012-11-13, 01:58
Stanisław Szczuka był adwokatem, obrońcą prześladowanych przez PRL. Narodowiec i patriota, było mu tak wstyd za to kim stała się jego córka, że zerwali ze sobą kontakt. Zawisza uderzył w jej czuły punkt. szczuka pokazała prawdziwą twarz "pokojowej ideologii". Uwidacznia to, kto tak naprawdę jest obrzydliwą i sfrustrowaną formacją "ideologiczną", charakteryzującą się faszystowskim podejściem do ludzi - antifa i całe to lewactwo. Zaraz potem w studiu pojawił się wystraszony szczur/[sztur?] i tłumaczył się dlaczego zagrał w pokłosiu: by "pokazać prawdę o Polakach". Nie będę już wrzucać jak tak aktorzyna opowiada, że Polacy są wielkimi antysemitami, jak ktoś jest ciekawy upadku tego człowieka, filmiki znajdują się w sieci.


Plecionkarz

2012-11-13, 09:41
Jak dla mnie każdy kto nazywa Polaków antysemitami, faszystami, nazistami itp. tak na prawdę jest albo zdrajcą albo wcale nie jest Polakiem. Bo kto może usiłować swój naród upodlić, ośmieszyć, próbować zawstydzić lub dzielić.

Tacy jak Szczuka którzy mówią, że walczą o tolerancję są najmniej tolerancyjni dla wartości narodowych, kulturowych, rodzinnych. To żywe reklamy wypaczonego i zezwierzęconego stylu życia.

A tak poza tym antysemityzm to wyłącznie żydowski wynalazek, broń ideologiczna po którą sięgają kiedy tylko się da. Sami tworzą, podtrzymują i nie dadzą antysemityzmowi zniknąć bo jest dla nich zbyt cenny. Niechęć do żydów to nie jest jakiś pogański zabobon tylko np. nielubienie niektórych osobników których nie lubiłoby się też jakby nie byli żydami. Tak samo jak państw typu Izrael słynącego z barbarzyństwa i uzurpowania sobie prawa do wielu działań.

zonabregana

2012-11-13, 09:41
w naszym kraju aborcja na życzenie jest nielegalna i co z tego skoro za jakąś tam sumę daną pod stołem lekarzowi można to zrobić prywatnie i nikt się z tym nie kryje zamieszczając ogłoszenia typu "szybkie i skuteczne przywracanie miesiączki", sama jestem aborcji przeciwna ale to moje zdanie a jeżeli jakaś kobieta (z różnych względów ) chce coś takiego przeprowadzić to niech zrobi to w normalnych warunkach, a nie później jeździ w bikini na koniu ze śliskim kocykiem zamiast prezerwatyw.

i niech się przestaną w to wpie**alać ludzie którzy o ciąży i uczuciach (też negatywnych) jej towarzyszących gówno wiedzą (tak szanowna pani Szczuka też) a także niech sobie uświadomią to że dziecko to nie pie**olona sielanka z kaszkami, różowymi ciuszkami i uśmiechami jak to nam wpierają w tivi a kawał ciężkiej roboty żeby nie wychować dzieciaka psychopatę/socjopatę/zboczeńca/feministkę/kibola/złodzieja a marsze na 11 listopada to powinny ograniczać się do przypomnienia sobie historii i złożenia wieńca a nie dorabiania do tego teorii kto z kim ma prawo się pieprzyć

koniec wywodu

Inhiss

2012-11-13, 09:47
O czymkolwiek by nie rozmawiali i jakiekolwiek nie miałbym zdanie na ten temat to mogę powiedzieć jedno:

Szczuka jest tempa i prostacka. Nie wiem dlaczego jakakolwiek grupa chce by się z nimi utożsamiała. Zachowuje się jak dziecko, nie dając dojść do słowa innym. Żeby mieć poziom trzeba wyjść z piaskownicy i odłożyć łopatkę, niestety ta Pani myśli że zwykłe chamstwo wystarczy. Zbyt wielu mamy już takich ludzi w środowiskach politycznych...

fryca88

2012-11-13, 09:54
Teraz faszyzm to słowo knebel, jak się powie coś co się nie podoba, to jest się faszystą. Powiesz, że r*chanie faceta przez innego w dupę ci się nie podoba, jesteś faszysta. Powiesz, że nie podoba się, to co dzieje się w kraju, jesteś faszysta, powiesz, że Żydzi nas okradają, też jesteś faszysta, dopie**olą paragraf i koniec, nie ma zmiłuj. Pomimo tego, że mało to ma wspólnego z formą dyktatury nacjonalistycznej jaką był faszyzm, nikt się nad tym nie zastanawia. Faszysta to ktoś zły do szpiku kości, tak mówią w telewizji i piszą w gazetach, a ciemny naród już to kupił. Ja to pie**olę mogę być faszysta, nazista, Szatan diabeł, ale nie jak mi się coś nie podoba to się temu sprzeciwiam, a przynajmniej negatywnie wypowiadam. Srał pies wszystkich tych pseudo liberałów, gówno będzie, a nie wolność, pie**olone slogany, dla odwrócenia uwagi. j***ć to, nie dajmy się, bo w przeciwnym wypadku wszyscy staniemy się kurewsko kolorowi jak te szmaty z parad równości, mili i kochani, a przede wszystkim, o co w tym wszystkim chodzi, niezdolni do oporu.

Bila

2012-11-13, 09:58
Podlinkujcie całość.

sidsky

2012-11-13, 09:58
Nikt ci nie zabrania mówić, że ci się nie podoba pedalstwo, ale jak zaczynasz dążyć do odbierania pedałom praw i rzucasz w nich kamieniami to jesteś cholernym faszystą czy tego chcesz czy nie.
A jak cię Żydzi okradają to zgłoś na policję, a nie pie**olisz w internecie.

Bajdełej, jestem ciekaw kiedy w końcu narodowcy zrobią jakąs akcję informacyjną, żeby ludzie przestali ich mylić z eNeSami?

kashshaptu82

2012-11-13, 10:00
Plecionkarz napisał/a:

Jak dla mnie każdy kto nazywa Polaków antysemitami, faszystami, nazistami itp. tak na prawdę jest albo zdrajcą albo wcale nie jest Polakiem. Bo kto może usiłować swój naród upodlić, ośmieszyć, próbować zawstydzić lub dzielić.


pie**olenie na sadolu, ze u nas nie ma antysemityzmu... :ok:
i ile k***a jeszcze uslysze o zdradzie? roznice polityczne, swiatopogladowe mozemy sprowadzic do zajebiscie niskiego poziomu obrzucajac sie ch*jami, debilami, itp ale zdradzic, to mozesz co najwyzej swoja prawa reke, drapiac sie lewa po dupie.

a co do p. zwiszy to jak dla mnie zwykla skonczona k***a jest, a w dodatku ostatnio cos mu sie zaj***lo parcie na szklo i nie zdziwilo by mnie, ze cale to zamieszanie z "prowokacja 11/11" wyszlo od niego i ONR zeby zaistniec i opinii publicznej.

woodz311

2012-11-13, 10:00
Nie rozumiem, jak w świetle kamer pan Zawisza może mówić o bandytach "patrioci"?! Na manifestację przyszli "patrioci" z łysymi głowami, "patrioci" rzucali kamieniami w policjantów, "patrioci" zdemolowali własność publiczną.
Jak bandytów nadal będziecie nazywać "patriotami" to ja mam w dupie cały ten patriotyzm.

Nerd

2012-11-13, 10:04
Polecam "Manifest" Teda Kaczynski (tak jest, Unabomber :) ) - tam jest ładnie opisane czy lewactwo jest złe i dlaczego powinno go nie być.

Plecionkarz

2012-11-13, 10:17
kashshaptu82 napisał/a:


pie**olenie na sadolu, ze u nas nie ma antysemityzmu... :ok:



Obejrzyj film Zniesławienie to zmienisz zdanie, jest cały na youtube. U nas jest raczej filosemityzm.

bo...........sz

2012-11-13, 10:20
Powieśmy lewacką sukę !

OjciecBongmena

2012-11-13, 10:31
Tej brzydkiej suki nawet ojciec nie chciał znać !
W sumie ja swojego syna też !

bigosamigos77

2012-11-13, 10:39
Hmm no tak to był pokojowy marsz patriotów :roll:



Łysa policja w dresach zaczęła wyrywać płytki chodnikowe i odpalać race i obrzucać się nawzajem, takie rzeczy tylko w Polsce :lol:

Święte słowa wypowiedział jeden z posłów (nie pamiętam imienia) w jednej z telewizji, że normalny Polski obywatel który zapie**ala w pracy jak wół nie ma czasu na takie głupoty, i kiedy ma wolne 11 listopada to woli odpocząć w domu z rodziną niż iść napie**alać się z policją. :jezdziec: I to jest prawda większość Polaków ma w dupie te całe marsze, bo ma poważniejsze sprawy na głowie.

anonymousm

2012-11-13, 10:43
Zawisza to skończony cham: "Niech pani będzie tak grzeczna, jak jest ładna!" Za taką chamską odzywkę Lis powinien wziąć go za tę faszystowską mordę i na kopach wypie**olić ze studia. Zwłaszcza że sam Zawisza z tymi szczotami pod kartoflanym nosem mógłby w Moławii na targu sprzedawać gówno do smarowania gumofilcy.
A zaglądanie ludziom w metryki, wypominanie kim byli rodzice, to szczyt chamstwa i metody stricte nazistowskie.
Szczuka może nie jest bajecznie fajna, ale ten Zawisza to dno i 666 metrów śmierdzącego mułu.

Kwadrans

2012-11-13, 10:44
Kazia sobie napompowała wary czy jej reszte glowy wciagneło do środka?