18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęściarz z piłą spalinową

Tengo • 2011-11-10, 19:34
Niewiele brakowało, a mężczyzna wojujący z konarem, nadziałby się na piłę spalinową. Na szczęście nie była włączona jak widać.


marcinsud

2011-11-10, 22:40
k***a oczywiście piła BYŁA uruchomiona, a że posiada sprzęgło łańcuch obraca się tylko wtedy, gdy operator piły spalinowej naciska spust 'gazu', a ten ma z kolei zabezpieczenie i nie da się go wcisnąć nie wciskając najpierw przycisku umieszczonego po drugiej stronie rękojeści. Reasumując piła spalinowa tnie tylko wtedy gdy prawą ręką pewnie trzymamy rękojeść, jeśli się popuści uchwyt, łańcuch traci moment napędowy i zatrzymuje się. Żeby chociaż w markecie nie wziąć piły w rękę.... :facepalm:

sokolnikus

2011-11-10, 22:47
walnął sobie setkę na stres bo tv miała być

B...........g

2011-11-10, 23:10
k***a, rockface, co Ty na sadolu robisz?
Jak masz delikatne uczucia to weź lepiej idź na jakiś wykop demoty czy inne gówno, według mnie każdy kto nazwałby Cię idiotą, miałby do tego prawo, wchodzisz na stronę gdzie są ludzie o specyficznym poczuciu humoru.

Uprzedając pytanie, jara mnie tragedia i osobiście liczyłem że modzi omineli ten film a gość przepie**oli sobie bebechy tą piłą aż po samą rękojeść, bym mógł rutynowo przeglądając ten portal, poruszyć lewym kącikiem ust w góre.


Tak Sadistic to strona dla sadystów, naucz się czytać.

Francysl

2011-11-10, 23:37
Tengo napisał/a:

Niewiele brakowało, a mężczyzna wojujący z konarem, nadziałby się na piłę spalinową. Na szczęście nie była włączona jak widać.



W imieniu całego sadola, wyjdź i wyłącz komputer.

Dinozzo

2011-11-11, 00:28
Francysl napisał/a:



W imieniu całego sadola, wyjdź i wyłącz komputer.



Wybacz mu, chłopak ma 16 lat, nie ma pojęcia o życiu tak jak my dorośli.

Tengo

2011-11-11, 13:16
Dinozzo napisał/a:



Wybacz mu, chłopak ma 16 lat, nie ma pojęcia o życiu tak jak my dorośli.



Sam nie jesteś lepszy...
Ten podpis "no life" mówi sam za siebie, lepiej Ty go wyłącz.

Pozdrawiam.

Dinozzo

2011-11-11, 14:37
Tengo napisał/a:



Sam nie jesteś lepszy...
Ten podpis "no life" mówi sam za siebie, lepiej Ty go wyłącz.

Pozdrawiam.



To ja Cie bronie przed złymi dorosłymi a Ty mi od no life jedziesz?
Dobrze! Bo ranga pułkownika sama się nie wbije w BF3.

Cicholek

2011-11-13, 00:10
Każda piła jest wyposażona w odśrodkowy hamulec, właśnie żeby uniknąć wypadków podczas takich głupich sytuacji. W momencie gdy pilarka 'odbija' albo zaczyna uciekać tak jak tu to ten hamulec się włącza zatrzymując pracę łańcucha. Niektóre pilarki są również wyposażone w tzw. Triobrake, który również włącza hamulec w momencie odskoczenia piły, bądź przewrócenia się pilarza. Więc gdzie tu szczęście?
p.s. Aż konto założyłem, żeby to napisać, doceńcie to! :D

dziubas14

2017-04-22, 23:08
Normalny nick napisał/a:

Każdy, kto kiedykolwiek rąbał drewno piłą spalinową, zastanawia się co tu robi to gówno. Tego nawet nie można nazwać wypadkiem.



Rąbać drewno piłą... serio? ;D