18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęściarz

Ponury Knur • 2011-11-09, 16:38
Syn przyszedł do domu z nową dziewczyną.
- To jest Kasia.
- Miło Cię poznać. Wiele o Tobie słyszałem.
- Serio ? Mama nadzieję, że same dobre rzeczy.
- Naturalnie, że tak. Mój syn to szczęściarz, że ma Ciebie. Ja musiałem czekać półtora roku zanim jego matka dała mi od tylca.

Pan Mularz

2011-11-10, 01:17
Co za rynsztokowy kawał. Wstydziłbym się coś takiego wrzucić, a co dopiero komuś opowiedzieć...

~tip.top

2011-11-10, 08:34
Pan Mularz, skasuj konto.

Ponury Knur

2011-11-10, 10:41
Pan Mularz napisał/a:

Co za rynsztokowy kawał. Wstydziłbym się coś takiego wrzucić, a co dopiero komuś opowiedzieć...



Nie rozumiem cię, nic ci tu nie odpowiada.
Materiały są na niskim poziomie dla ciebie, użytkownicy też.
Jeśli ci tu tak źle to po co wracasz?
Co cię tu trzyma?
Wiesz że twoje posty są podręcznikowym przykładem człowieka o niskiej lub dennej samoocenie który próbuje na forum udowodnić że jest kimś a w realnym życiu jest totalnym nieudacznikiem.

BongMan

2011-11-10, 12:02
Pan Mularz napisał/a:

Co za rynsztokowy kawał. Wstydziłbym się coś takiego wrzucić, a co dopiero komuś opowiedzieć...



Specjalnie dla ciebie kilka kawałów, które nie powinny cię zgorszyć.

- A my mamy w domu wszystko! - chwali się koleżankom mała Ala.
- Skąd wiesz?
- Bo jak tata przywiózł z delegacji gitarę, to mama powiedziała że tylko tego brakowało.

- Mamo, jak będę duży, to ożenię się z Kasią.
- Synku, ale na ślub muszą zgodzić się dwie osoby!
- Fajnie... To ożenię się jeszcze z Anią.

Przychodzi krasnoludek do apteki:
- Poproszę aspirynę.
- Zapakować?
- A nie, poturlam...

Psychiatra do swojego asystenta:
- Jak czuje się chory, który podawał się za Ludwika XV?
- Już lepiej. Teraz twierdzi, że jest Ludwikiem XIV.

- Dlaczego w Wąchocku do dzisiaj chodzi pochód pierwszomajowy?
- Na rondo trafili.

A niech któryś powie że suchary...

Pan Mularz

2011-11-10, 12:41
Oszczerca napisał/a:



Nie rozumiem cię...


Jakoś mnie to nie dziwi...

Ponury Knur

2011-11-10, 12:49
Pan Mularz napisał/a:


Jakoś mnie to nie dziwi...



I tylko tyle masz do powiedzenia? A może znów pół godziny będziesz układał pseudointeligencką przemowę? :lol:

Pan Mularz

2011-11-10, 13:52
A co mam jeszcze dodać? Wszystko co chciałem ci powiedzieć, to powiedziałem.
Jeśli chodzi o drugą część twojej wypowiedzi, to nie wiem skąd wyciągnąłeś takie wnioski :D

ja...........03

2011-11-10, 14:28
przychodzi koleś z epilepsją do lekarza a lekarz na to- dyskoteka piętro niżej


Su...........cz

2011-11-10, 14:30
Anonymous~ napisał/a:

Pan Mularz, skasuj konto.



Pomóż mu, bo on chyba nie potrafi.

Wszystkie posty tego idioty, to zwykłe hejtowanie z próbą dowartościowania swojej obsranej osoby, a tematy to same suchary. Zwykły troll. Za takie coś według mnie, powinien lecieć ban z miejsca. Wrzuca dowcip o kogucie znoszącym jajka (który zapewne usłyszał od swojego dziadziusia na kolanku) i wali sobie gruchę, jak to swoim sprytem i inteligencją wywiódł w pole użytkowników. Porażka... :facepalm:

erotyczny

2011-11-10, 20:48
Może pan mularz nie ma swojego życia, jest taką j***ną lafiryndą która wisi w oknie. Opie**ala dzieci za grę w klasy, bieganie pod jego oknem itp. Pełni również formę monitoringu..

Gu...........99

2011-11-10, 22:55
A ja myślę, że Mularz nas wszystkich robi w ch*ja i trzepie gruchę, patrząc jak się spinamy.

.:...........:.

2011-11-10, 22:57
Gurgul99 napisał/a:

A ja myślę, że Mularz nas wszystkich robi w ch*ja i trzepie gruchę, patrząc jak się spinamy.



Dokładnie tak, olejcie do po prostu.

Pan Porucznik

2011-11-10, 23:32
Cytat:

androgenius, rydzmistrz, pkroliczek28, vagatiosoul, mikel1994, EtnieSovskY, stas5072, choderson, v-tec666, KAZ!K, bloodwar, wyrwany16, Vlad Palownik, Słodki Misiaczek, c#uDy, Novik, Sil79, skival, Boing, vizo, Feragas, adekk, huligan1, Rico08, sarecto, Smoczku, caly18, creepa, Kraken1, pitarturbull1987, mungo58, nyga184, Reavolt93, ptrson, nihlus_pl, anim21, Luthrien, heartagram, riderek93, Michaseco, paolos, konto1981, FearLycan, verdor, MaciejZeSparty, Everal, Icław, Baniaczysko23, Binklu, 19piter91, Tristan88, zombie121, Yqell, kanapkazesrem, przybysz142, baldur626, stasiu02, Arcik, aus88, Bluemark, pigmey, Necrophil, darth_satan, KingOfEvil, Cokierasek, Advena, karolcba, megara, Gregory94, mooop12, advisorry, LuckyLucek, grzeslaw8, Arthyen, stary_pulpet, PapiseK, mientki, jestdobrze, MorszczuK88, wisnia2000, deed, Jab7kO, MacTavish, stachu848, Oszczerca


Banda idiotów.