18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczery Wojciech Szczęsny

arrdo • 2013-08-08, 17:36
0:34 - mistrzowska odpowiedź Wojciecha Szczęsnego na pytanie, pewnie jej się smutno zrobiło :idzwch*j:


QML

2013-08-08, 23:07
@fifus92 Widziałem parę wywiadów tego człowieka (np. z Agnieszką Holland) i uważam, że zachowywał się bardzo taktownie i kulturalnie, a już na pewno nie pedalsko. Twój argument jest inwalidą.

Plecionkarz

2013-08-08, 23:09
kolejny żyd zdobywa popularność i każdy cwe*ebryta chce u niego się pokazać, co za przypadek. A nos ma jak żydzi z przedwojennych nazistowskich ulotek. Ktoś tam mówi, że to nie pedał bo się uczesał i ubrał niepedalsko ale popatrzcie na jego zachowanie: co chwilę: ojejuśku, zakrywa usta opuszkami palców i hihocze jak panienka: łuhuhu.

maciora12

2013-08-08, 23:50
Pedała można z ryja poznać i z zachowania i wskazuje na to że jest pedałem.

A QML to obrońca pedałów i gejów nie przejmujcie się nim.

Zl...........ny

2013-08-08, 23:58
QML napisał/a:

@fifus92 Widziałem parę wywiadów tego człowieka (np. z Agnieszką Holland) i uważam, że zachowywał się bardzo taktownie i kulturalnie, a już na pewno nie pedalsko. Twój argument jest inwalidą.



Sam fakt, że oglądasz tego typu pierdoły na youtubie o czymś już świadczy :orgazm: Po drugie orientacja tego typa kompletnie mnie nie interesuje, fakt jest że zachowuje się jak ciota, irytująco chichocze i ma wkurzającą manierę podczas rozmowy. A tak na marginesie jak można mieć tak szpetny nos :lol:

poyebany

2013-08-09, 02:09
TEN Łukasz to zakłamany człowiek jest, taki tylko wieszać, oszust jakich mało, uwaga blokuje negatywne komentarze na youtube na swoim kanale, człowiek medialny, chcący zrobić karierę, nie mam pojęcia czemu ludzie go oglądają

blueman87

2013-08-09, 03:15
Podejrzany typ. Nie wierzę, że ten zniewieściały żydek do wszystkiego doszedł sam i że nikt za nim nie stoi. Która gwiazdeczka z tej "salonowej elity" przyszłaby na wywiad od tak do prywatnego mieszkania obcego faceta, który ma jedynie kamerkę i konto na youtube...

AgentGrzesiek

2013-08-09, 05:05
tutaj wykład motywacyjny w jego wykonaniu
występuje tu jako trener rozwoju prosto z muriki wystudiowane gesty i zawodowy uśmiech
wpatrzone w niego stado pawianów co też chce - mieć sukcesa!!!
trochę to długie
jak komuś się nie chce całego oglądać to można to streścić w kilku słowach:
dupę zedrę a gwiazdą zostanę



no dobra tak tylko hejtuje bo mam ból dupy :-P

Gorgor

2013-08-09, 07:19
blueman87 napisał/a:

Podejrzany typ. Nie wierzę, że ten zniewieściały żydek do wszystkiego doszedł sam i że nikt za nim nie stoi. Która gwiazdeczka z tej "salonowej elity" przyszłaby na wywiad od tak do prywatnego mieszkania obcego faceta, który ma jedynie kamerkę i konto na youtube...




Pisali o tym, że stoją za nim ludzie z jakiejś agencji PR, więc cała ta "zwyczajność" jest produktem marketingowym.

MrZet

2013-08-09, 10:15
Ktoś powinien odstrzelić tego Łukaszka...

luxik1988

2013-08-09, 15:42
A po programie panowie pakowali się w dupala.