18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

St...........el

2013-01-25, 03:17
myślę, że obowiązkiem wobec świata jest wsparcie Ameryki chociaż w tym prawie i działanie przeciwko Dianne Feinstein (hańbiąca Polskę - rodzina wywodząca się z Polski). Bo jak tam to jebnie, to nie ma co liczyć na podobne prawa u nas :(

bloodwar

2013-01-25, 10:26
@Sllipp - jakby w Polsce dali zwykłemu obywatelowi prawo do noszenia broni, to po kilku dniach zostanie posłem byłoby bardziej ryzykownym zajęciem niż przynęta dla snajperów w Afganistanie :-)

bo...........ę

2013-01-25, 17:23
Lajoie o tym śpiewał :P

Nathaniel_Demerest

2013-01-25, 18:11
Sllipp napisał/a:

myślę, że obowiązkiem wobec świata jest wsparcie Ameryki chociaż w tym prawie i działanie przeciwko Dianne Feinstein (hańbiąca Polskę - rodzina wywodząca się z Polski). Bo jak tam to jebnie, to nie ma co liczyć na podobne prawa u nas :(



O tej żydowskiej prukwie piszesz:



?

szponiasty

2013-01-25, 18:17
90% strzelanin jest w regionach gdzie już jest zakaz posiadania broni. 90% strzelców jedzie na psychotropach takich jak Xanax, Zoloft, Prozac... Ściema, żeby rozbroić społeczeństwo. Wtedy Barry wraz ze swoimi sponsorami z Wall Street będą mogli zrobić co tylko będą chcieli.

sadystaxx

2013-01-25, 18:26
bloodwar napisał/a:

@Sllipp - jakby w Polsce dali zwykłemu obywatelowi prawo do noszenia broni, to po kilku dniach zostanie posłem byłoby bardziej ryzykownym zajęciem niż przynęta dla snajperów w Afganistanie :-)



Przynajmniej by się bali, a nie jak teraz - leją z góry moczem na obywateli.
Tam, gdzie można posiadać broń ludzie mają do niej dużo większy respekt.

Max Ibuprom

2013-01-25, 18:45
Świetna senstencja(k***a ot jes sentencja? O.o)!

It's all about control, deal with! it xD

McMenel

2013-01-25, 19:18
Hmmm mam ambiwalentne uczucia co do kontroli broni w USA. Nie wiem czy powinni zabronić jej posiadania czy może powinni rozdawać ją za darmo po to tylko aby ten debilny naród sam się zniszczył. Wszak widok Amerykanina z karabinem szturmowych prującego seriami do ludzi jest czynnikiem zwiększającym średnie IQ ludzkości.

St...........el

2013-01-25, 21:26
McMenel - piorą Ci mózg. Posłuchaj Mariusza z NYC to c**o-wie jak jest... ;)

Prawda jest taka, że w Ameryce zdecydowana większość odnosi się do broni z szacunkiem i ostrożnością. Jest to swego rodzaju pasja. Na naród o takiej liczebności 500 postrzałów jest po prostu śmieszne. My tyle morderstw mamy bez użycia broni zapewne :roll:

sanger

2013-01-26, 04:01
prawda jest taka, że gdyby w okresie międzywojennym było u nas tyle broni co teraz w stanach to hitler z ruskimi dwa razy by się zastanowili zanim nas by zaatakowali