18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szaty

Bladess • 2013-10-15, 12:16
Co tu dużo mówić... :lozko:



zaj***ne z internetów

bonusik





































Templariusz Mariusz

2013-10-15, 15:12
Odpie**olic mi się od klechów, ale już. Jakoś nikt nie wspomina że 90% pedofilów to pedały.

St...........ke

2013-10-15, 15:15
artis1990 napisał/a:

Jaka beka. Jak tylko się śmieje z Kościoła to znaczy, że jestem k***a lewakiem? Ja pie**ole. Po jednej jak i po drugiej stronie jest tylu k***a nielogicznych idiotów, że nie wierzę.

Wymówką na żart o pedofilu jest błyskawiczna zmiana tematu na islam, lewicę, pedałów pedofilów. To kto tu k***a nie ma jaj? Zamiast sami wyzbywać się tych skażonych chorych umysłem księży to wy ich bronicie. To jest prawicowa logika? Bo jeśli tak to ja dziękuję, wypisuję się. Nie każdy prawicowiec to wierzący k***a w żydozombie nacjonalista i nie każdy lewak to ultratęczowy pedał.

Już nie wspomnę, że może 0,01% katolików jest na tym forum, bo ja o innych katolikach się uczyłem. Przykładny katolik to nie osoba plująca jadem na drugiego i wyzywająca każdego o odmiennym zdaniu, ale wy k***a ch*ja wiecie o własnej religii, w którą tak wierzycie, bo z dziada pradziada to przechodzi i nie jest się w stanie pojąć, czy nawet pomyśleć, że może być inaczej.



Śmiać się można, nawet trzeba, ale wałkowanie setny raz tego samego jest nudne.

skysky

2013-10-15, 15:18
Templariusz Mariusz napisał/a:

Odpie**olic mi się od klechów, ale już. Jakoś nikt nie wspomina że 90% pedofilów to pedały.


Pięknie jesteś przyj***ny :lol:

RavenRR

2013-10-15, 15:28
Szoqn napisał/a:

Nie robi się to już trochę nudne? Lewica atakuje kościół, zapominając, że to ich pokraki-pedały to największy odsetek pedofilów.


Przecież ksiądz zabawiający się z dzieckiem płci męskiej to też pedał, czyż nie? Zatem nawet jeśli wśród pedofilów większość to pedały, wśród nich dużą część stanowią księża o skłonnościach homoseksualnych - Twój argument jest inwalidą.

NieWiemZeWiem

2013-10-15, 15:28
artis1990 napisał/a:

Jaka beka. Jak tylko się śmieje z Kościoła to znaczy, że jestem k***a lewakiem? Ja pie**ole. Po jednej jak i po drugiej stronie jest tylu k***a nielogicznych idiotów, że nie wierzę.

Wymówką na żart o pedofilu jest błyskawiczna zmiana tematu na islam, lewicę, pedałów pedofilów. To kto tu k***a nie ma jaj? Zamiast sami wyzbywać się tych skażonych chorych umysłem księży to wy ich bronicie. To jest prawicowa logika? Bo jeśli tak to ja dziękuję, wypisuję się. Nie każdy prawicowiec to wierzący k***a w żydozombie nacjonalista i nie każdy lewak to ultratęczowy pedał.

Już nie wspomnę, że może 0,01% katolików jest na tym forum, bo ja o innych katolikach się uczyłem. Przykładny katolik to nie osoba plująca jadem na drugiego i wyzywająca każdego o odmiennym zdaniu, ale wy k***a ch*ja wiecie o własnej religii, w którą tak wierzycie, bo z dziada pradziada to przechodzi i nie jest się w stanie pojąć, czy nawet pomyśleć, że może być inaczej.




To że katolik nie powinien obrażać innej religi,smiać się z niej itp. to jego sprawa ale na pewno nie powinien stać bezczynnie.
Ja jako osoba wierząca(szczerze kościół olałem, orpsotu wierze sobie w jezuska i Boga) nie będę czekał az inan religia będzie coś mi narzucała. Źle Ci w kraju katolickim? to wypie**alaj w podskokach do krajów świeckich i laickich....tylko k***a jest taki problem że każdy świecki kraj ma k***a problem z islamem! bo tam gdzie nie ma dominującej religi wpie**ala się islam. BYłem ateista ale sie jakoś nawróciłem. Śmiesza mnie ateści którzy k***a na wigilie przyjeżdżają do mamusi na obiadek bo tak a potem się tłumaczą że to święto pogańskie albo teksty typu "to tylko kolacja, nie musze jej traktować wigilie" NIE k***a! jak jesteś ateista to wypie**alaj i nie możesz świętować żadnego święta nawet pogańskiego bo to rzeczy temu co mówisz. Dążenie do tego aby polska była świecka tylko ją zgubi bo wtedy to w ogóle będzie tak rozkradziona że o h*j a tak przynajmniej jedna grupa ludzi trzyma ją w rękach- ja wybieram mniejsze zło, h*j wam w dupe.
A to że jestem katolem ale przekilnam i się smieje z innych religi to tylko oznacza że mam swoją głowe i nie wypraną religijna propagandą. To różni katoli od innych religi to że możemy się śmiac z samych siebie, nie zabijamy innych jak nas obrażajo i możemy odsunąć religijne poglądy w pewnych sytuacjach gdzie inne religie ni ch*ja.
Czepiasz się że z chrześcijaństwa przechodze na śmianie się z islamu no k***a ale jak narazie widzę cwaniaków atakujący katoli tylko dlatego, że wiedza iż żadnych konsekwencji nie poniesiesz a chciałbym Cie zoabczyć w akcjai z ciapatym.... a teraz sobie wyobraź jakby było na świecie gdyby naprawdę każdy(albo tylko w polsce) był prawdziwym atolikiem, takim który nie kradnie, robi interesy tak żeby zarabiał ale bez przesady i dąży bardziej do tego aby innym żyło się lepiej itp itp.

oczywście wiadomo kościoł daje dupy taką polityką "ten ksiądz jest gejme,pedofilem to to nie może wyjśc na jaw bo stracimy wizerunek" po prostu kościół nie ma działu PR który by im powiedział "panowie no k***a wyj***ć na ulice wszystkich pedofilów, ludzie was pokochają"

kurczasty

2013-10-15, 15:34
@UP
Nie będziesz mi mówił co mam robić!

bravoteampolska

2013-10-15, 15:43
Nie wiem czemu tylko jest mieszana w to religia .
Religia sama w sobie nie jest zła , a to że ludzie nie potrafią sobie poradzić z tą pedofilią to tylko i wyłącznie wina ludzi .
Automatycznie na samym początku ludzie powinni tych sk***ysynów kastrować , skoro oddaje się wierze to ch*j mu nie jest potrzebny .
Także skoro ludzie sami sobie pozwalają , żadnej murzyn by się nie schował przed tłumem wściekłych ludzi .Także nie wiem czemu mieszany jest w to Chrystus i tak, jestem wierzący , może nie w zabójczym stopniu ale jestem .

Websterthe1

2013-10-15, 17:15
bravoteampolska napisał/a:

Automatycznie na samym początku ludzie powinni tych sk***ysynów kastrować , skoro oddaje się wierze to ch*j mu nie jest potrzebny .


Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz jak to nie potrzebny przecież księża r*chają i to więcej od Ciebie, jezdza po night clubach i burdelach.

kokos19

2013-10-15, 17:45
Ja pie**ole już któryś z kolei debil pisze, że księża to także pedały bo gwałcą chłopców, i dlatego księża zawyżają liczbę pedałów-pedofilów. Tylko czy wasze "mondre" główki pomyślały, że jak on jest księdzem pedofilem to już go się do pedałów nie wlicza? W ogóle skąd się wzięło takie rozumowanie? Jeden debil wymyśli a reszta powtarza jak stado baranów.
Nikogo nie bronie bo każdego pedofila powinno się powiesić za jaja do mostu na gwozdziu i dać mu nóż tak aby się zabił albo odciął sobie jaja.

MateuszMmz

2013-10-15, 17:54
@NieWiemZeWiem Dobrze gadasz i a ja też uważam @bravoteampolska, że nie powinno się mieszać RELIGII i KOŚCIOŁA. Bo jedno to wierzyć w Boga/Jezusa, a drugie wierzyć w (jakby nie patrzeć) instytucję zapełnioną (tak jak każda) ogromną liczbą pedofilów i złodziei którzy chcą się spełniać swoje fantazje albo wzbogacić się na ludzkiej naiwności

RavenRR

2013-10-15, 18:26
kokos19 napisał/a:

Ja pie**ole już któryś z kolei debil pisze, że księża to także pedały bo gwałcą chłopców, i dlatego księża zawyżają liczbę pedałów-pedofilów. Tylko czy wasze "mondre" główki pomyślały, że jak on jest księdzem pedofilem to już go się do pedałów nie wlicza?


Powinieneś być żywą reklamą środków antykoncepcyjnych: "Użyj gumki, inaczej możesz mieć takie dziecko". Typowe myślenie wzorami ograniczonymi do "czarne lub białe". Czy Twoja "mondra" główka pomyślała, że ktoś może być i homosiem, i pedofilem, zoofilem, dendrofilem i jeszcze Teofilem jednocześnie, i wlicza się go do wszystkich tych podgrup? Tylko podobni Tobie w (nie)myśleniu twierdzą inaczej, bo w waszych ograniczonych rozumkach nie może się pomieścić, że mogłoby się okazać, że jednak "czystych" pedałów wśród pedałów-pedofilów nie ma tak dużo. Możesz już wyjść i nie kompromitować się dalej.

Bladess

2013-10-15, 20:49
SteelMike napisał/a:

@Bladess ile kompletów już kupiłeś?




po 5 z każdego rozmiaru :banany: