18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szatan przemowil podczas poganskiego rytualu.

Hi...........ch • 2014-09-19, 14:49
Dobrze ze szaman nie przerwal inkantacji, bo caly rytual by sie nie udal

Zakladam, ze wszyscy wiedza co to sarkazm, oraz ze jedynymi prawdziwymi Bogami sa Ra, Ozyrys, Anubis, Horus i reszta, w koncu to najstarsza (znana) religia swiata. Wszyscy bogowie wynalezieni pozniej to pomioty zla i wszyscy modlacy sie do falszywych bogow beda ploneli w piekle! :diabel:

Smutas

2014-09-19, 15:06
Gówno się znasz na historii, kolego. Przed egipską istniały też starsze cywilizacje. Ale pewnie w gimnazjum o tym nie uczyli.

novy__

2014-09-19, 15:18
oddaj moje 20 sekund życia

Hi...........ch

2014-09-19, 16:09
@Smutas Przeczytaj co napisalem w nawiasie, pacanie. Mozna sie klocic jeszcze o Hinduizm, ale cywilizacje przed sumeryjska egipska i hinduska byly niepismienne, dlatego nie mamy dokladnych informacji do kogo sie modlili.
PS nie jestem Twoim kolega, nie zadaje sie z ludzmi dla ktorych czytanie ze zrozumieniem to bariera nie do przebicia.

Bonus dla niewyzytych malkontentow

BongMan

2014-09-19, 17:10
Nemain napisał/a:

Zakladam, ze wszyscy wiedza co to sarkazm, oraz ze jedynymi prawdziwymi Bogami sa Ra, Ozyrys, Anubis, Horus i reszta, w koncu to najstarsza (znana) religia swiata.


Jedynymi bogami są hajs i władza, pod pędem których różne pojeby wymyślają swoje chore bajeczki, które w ich mniemaniu pozwalają im narzucać swoją wolę innym i mordować (kiedyś więcej, teraz mniej) tych, którzy się sprzeciwiają. Tak działa religia, a naturalny strach człowieka przed śmiercią sprawia, że tyle ludzi kupuje to gówno.

Tak w dużym uproszczeniu:

Zwykły rozbój:
Podchodzi do ciebie koleś z bronią i mówi:
- Jak oddasz hajs i będziesz robił co ci każę, to będziesz żył.

Rozbój religijny:
- Umrzesz, ale jak oddasz hajs i będziesz robił co ci każemy, to może po śmierci coś tam będzie. Musisz nam uwierzyć.

Bogz

2014-09-19, 20:04
Nemain napisał/a:

jedynymi prawdziwymi Bogami sa Ra, Ozyrys, Anubis, Horus



:D hahahaha, tylko Świętowid, brudasie z nad Nilu :D

4h...........ch

2014-09-19, 20:17
Pierwszy raz widzę duplikat na głównej. Za chwilę znajdę link

Admirał

2014-09-19, 20:17
Hinduizm jest chyba jeszcze starszy.

uneventful

2014-09-19, 20:21
BongMan jest duża logika w tym co mówisz, ale tylko odnośnie świata w którym żyjesz, a musisz zaakceptowac, ze niektórzy mają inne postrzeganie rzeczywistosci, niż Ty i tak samo religie są dla nich dobre jak dla Ciebie ateizm, czy co Ty tam nie wyznajesz.

Rax

2014-09-19, 20:28
panowie, po co ta gownoburza :D

nazywajcie to jak chcecie, ale i tak wszyscy mowicie o jednym i tym samym, taka jest prawda ;) bog, horus, swiatowid, energia, astarle czy inne ch*je

Bongus w kwestii nomenklatury zj***les bo hajs i wladza sa bozkami powiedzmy tego swiata, a dyskusja dotyczy metafizyki, tak jak powiedzial moj poprzednik

Nietakjaktrzeba

2014-09-19, 20:32
Karol Wojtyła, największy Polak, nie wpuści was za te debaty do nieba.

Nicram1024

2014-09-19, 20:35
Spłoniesz w piekle sk***ysynu :)

Smutas

2014-09-19, 21:02
Nemain napisał/a:

Mozna sie klocic jeszcze o Hinduizm, ale cywilizacje przed sumeryjska egipska i hinduska byly niepismienne, dlatego nie mamy dokladnych informacji do kogo sie modlili.



Ty naprawdę niedouczony jesteś. Ukończenie gimnazjum i korzystanie z wikipedii mędrca ani erudyty z ciebie nie zrobi.

Hi...........ch

2014-09-19, 21:08
@Smutas. Wiec, oswiec mnie, ku*asie bo tylko potrafisz ludzi blotem obrzucac. Przytlocz mnie ogromem swojej wiedzy. Nigdzie nie twierdzilem ze jestem medrcem, ani erudyta, za to moge z cala pewnoscia stwierdzic, ze bardzo pocieszny z ciebie troll.

jimcarey

2014-09-19, 21:08
Co za herezje ! Jedyny prawdziwy bóg to bóg i koniec kropka. No w ostateczności może to być buk ( tak k***a małym B pisane"