18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szarża podpalonego byka.

SadystycznyJa • 2014-07-27, 20:34
Cytat:

Laska dostaje z rogów od byka, według źródła 6mm i dostałaby w tętnice udową - szkoda, może by się k***y oduczyły zabawy z bykami




Loaloa

2014-07-28, 20:52
Ech, za młodu bawiliśmy się w ten sposób z kotami i bezpańskimi kundlami.

dumad

2014-07-28, 21:26
biglog napisał/a:



Ludzie powymyślali sobie poj***ne tradycje na świecie i dla nich lokalnie jest to normalne. Porównywanie spokojnie obchodzonego święta, w rodzinnym gronie, przy suto zastawionym stole, wódeczce, z maltretowaniem zwierząt dla zabawy, to jak porównywać pedała do człowieka.



Podałem jeden z wielu przykładów a ten pierwszy przyszedł mi do głowy. Także nie chodzi o porównanie religii do szaleńczej zabawy.

My nie mamy takiej tradycji więc jakbym Ci podał przykład o śpiewających babeczkach i ich kolorowych sukniach na Kurpiach to też byś truł dupę?

elmo-nsz

2014-07-29, 10:10
Zabójcze spojrzenie Wielkiej Gorgony :evil:

biglog

2014-07-30, 00:08
dumad napisał/a:



Podałem jeden z wielu przykładów a ten pierwszy przyszedł mi do głowy. Także nie chodzi o porównanie religii do szaleńczej zabawy.

My nie mamy takiej tradycji więc jakbym Ci podał przykład o śpiewających babeczkach i ich kolorowych sukniach na Kurpiach to też byś truł dupę?



Dla mnie przykład był ch*jowy i tyle.

Apollon

2014-07-31, 01:24
I nad czym się spuszczać? Nad głupią piczą co ją byk obił? Jak ktoś bawi się z bykami to musi mieć świadomość, że tak to się może skończyć! A jeśli sobie sprawy nie zdaje to nie szkoda debila, ot selekcja naturalna!