18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szalony Walijczyk

GTNofficial • 2014-01-20, 18:08
Po takim specjale, bez płukania żołądka raczej się nie obędzie.


chrucik

2014-01-22, 19:07
dobra gimbaza, teraz pytanie do was czy wiecie co to denaturacja i jakie stężenie alkoholu ją powoduje ?

DildoVaggins1

2014-01-22, 20:11
ten chekov to niesamowite gówno, jak każda ich wódka

watsman

2014-01-22, 20:24
29s butelka od przodu 30s już mu się nagle odwróciła po wyjściu za kadr? :D

cheater :D fejkiem wali na odległość ;)

lufnik1946

2014-01-22, 20:31
W Polsce takie drinki na kaca się pije.

stonefenix

2014-01-22, 20:53
A wy nieogarnięci jesteście. Co się dzieje z białkiem które ma styczność z alkoholem ? Ścina się, zachodzi denaturacja i heja. Z jego wlanych białek powinien się zrobić słup. Geniusze, FAKE.

harinezumi

2014-01-22, 21:04
Widzę że już ktoś zapodał efekt denaturacji :) Uważało się na chemii :D

krakenoo

2014-01-22, 21:16
wbijanie jajek do wódki skutkuje zetnięciem się białka czego nie bardzo widać na filmiku.

Kooondor2000

2014-01-22, 21:33
Stonefenix wybacz moją niewiedzę, sporo czasu minęło kiedy byłem w szkole, ale o czym ty dokładnie piszesz. ? Czyli jak na imprezce zjem surowego tatara, popijając wódeczką, to już nie powinien żyć. Bo nie widzę większęj różnicy między tym, a jajkami w wódce. Wytłumaczy mi ktoś czemu z jego własnych białek powinien się zrobić słup ?

stonefenix

2014-01-22, 21:42
Kooondor2000 napisał/a:

Stonefenix wybacz moją niewiedzę, sporo czasu minęło kiedy byłem w szkole, ale o czym ty dokładnie piszesz. ? Czyli jak na imprezce zjem surowego tatara, popijając wódeczką, to już nie powinien żyć. Bo nie widzę większęj różnicy między tym, a jajkami w wódce. Wytłumaczy mi ktoś czemu z jego własnych białek powinien się zrobić słup ?



Ty to napisałeś serio czy na żarty? A jak zjesz jajecznicę to padniesz ? No chyba nie. Chodzi oto że jak wbijesz białko do alkoholu to się ścina czego nie widać na filmiku. Jakby zjadł to ścięte białko nic by mu nie było.
Tyle że białko wbite do szklanki wódki zmieni się w jajecznicę o delikatnie innej barwie. Denaturacja białka poza metodami termicznymi.

To podstawa, ludzie. U mnie w szkole pierwsze lekcje chemii od takich eksperymentów startowały.

to...........tt

2014-01-22, 23:16
Własnie, chrucik napisał coś bardzo ważnego, mianowicie gdyby w tej szklance znajdowałby się alkochol, to przecież jajca by się ścieły. Szklanka podmieniona jak nic.

wc...........r7

2014-01-23, 00:47
Z ciekawości poszukałem tego filmiku na liveleaku, i o ile u nas jednak kilka osób skumało że to fejk, bo nie zaszedł tajemny proces denaturacji białek, to tam nawet nikt się o tym nie zająknął. Szach-mat brytyjskie nieuki. A podobno to u nas jest ch*jowy system edukacyjny.