18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szaleństwo chrześcijańskiego syjonizmu

Tumislav • 2012-05-11, 18:03
Dla tych, którzy nie wiedzą czemu Katolicy nie lubią Żydów i vice versa.
Ci co ich religia i polityka nie interesuje, niech scroll'ują dalej.

Ciekawy motyw: 11:23


autorem jest David Duke.

bloodwar

2012-05-11, 18:38
Żydzi i Katole nie przepadają za sobą, bo jedni drugim podbierają wiernych uważających, że ich wiara jest najstarsza i najmądrzejsza. Żyd nie może wcinać niektórych potraw ale za to ma perspektywę że jego wiara jest minimalnie starsza. A znowu oni walczą z buddyzmem, bo on przedstawia trochę inną wersję stworzenia świata i daje "alternatywną drogę" niż Jezus, Mojżesz i Arka Noego. No i na dodatek jest starszy od tej dwójki. A z nimi wszystkimi walczy islam, który niby jest najmłodszy ale uważa że jest najstarszy i w zwiazku z tym najmądrzejszy. Nie wolno im pić piwek i wcinać świnek, ale za to można mieć kilka żon i posuwać dzieci. A oni wszyscy napie**alają równo ateistów, bo nic tak nie jednoczy wrogów jak wspólny wróg! A ktoś kto mówi, że nie powinniśmy walczyć o "bogów", "kościoły", "przykazania", "życie wieczne" tylko się kochać, cieszyć zyciem tu i teraz i nawzajem sobie pomagać bez żadnych barier rasowych i religijnych, jest najgorszym wrogiem jakiego można sobie wyobrazić!










A Cthulhu tylko się śmieje z tej błazenady :-)

kokofon

2012-05-11, 19:04
Dr Duke jest debesciakie to jest chyba jedyna znana mi osoba ktora nie mowi o masonach, ilumminati i templariuszach ... mowi to co jest zydzi zadza swiatem, pewnie dlatego kazda tv ktora go zapraszala na roznego rodzaju wywiad od razu go dyskredytowalo ... a oto polska szlachta zwana elita ...

obrus

2012-05-11, 19:26
a dzis nam Goją emy podniesli...

tarek_kubusio

2012-05-11, 21:30
czym tu sie podniecac... WŁADZA. to jest ten narkotyk skad biora sie zawisci religie wojny. stad te filmiki i roznice.

Irenvelle

2012-05-14, 03:25
Jeeeb i znowu ten burak z teoriami godnymi ścinania brzozy.

Zresztą, nawet jeśli to prawda, kogo to obchodzi?Ludzi interesuje godne życie a nie kto zaj***ł jezusa kto go kocha a kto nienawidzi, whatever.

Masterof

2012-05-14, 03:33
Ja tam szanuje ludzi za to co sobą reprezentują, a nie za to w co wierzą. Jak będzie skikał do mnie żyd, chrześcijanin, czy buddysta to każdy dostanie taki sam wpie**ol jaki inni.

RastaMan

2012-05-14, 03:37
@bloodwar

Jeszcze zapomniałeś o Rasta którzy siedzą, palą i mają wyj***ne

Filuuu

2012-05-14, 08:07
Ja pierdziele znowu ten nawiedzony były "wielki czarownik" Ku Klux Klanu? Taki to na pewno jest wiarygodny :D DOKTOR no no :P to sie porobiło :) a mówią że ameryka jest głupia... yh

czaki126pl

2012-05-14, 09:22
k***a jak oni śmią się tak wyśmiewac z naszej wiary ?

koleś dobrze gada polac mu ! :)

Gienek2

2012-05-14, 09:36
to prawda te zdjęcia? oni wszyscy mają te śmieszne czapeczki? ciężko mi zrozumieć dlaczego polityk ukrywa i to jak dobrze swoje orientajce przed narodem... przecież to jakaś ustawka dlaczego widze takie zdjęcia tutaj po tylu latach ? polski nie ma

coolfon

2012-05-14, 09:55
Gienek2, jestes debilem czy coś? idziesz se do synagogi to zakładasz-jak to to pięknie ująłeś "śmieszną czapeczkę" na znak szacunku. o ile jesteś kimś ważnym oczywiście. to samo jak włazisz do meczetu buty zdejmujesz a arabem nie jesteś...

innocnt

2012-05-14, 10:40
Cytat:

autorem jest David Duke.



Re...........ms

2012-05-14, 11:37
nonsens i stek bzdur... znam wielu żydów, arabów itd. z różnych zakątków świata i jeśli chodzi o żydów to pytałem się ich o stosunek do Jezusa jako żyda i nikt nigdy nie wypowiadał się źle na jego temat, odpowiedzi padały w stylu "no wierzymy, że był taki ktoś i był żydem, ale dla nas nie jest taki ważny jak np: Salomon, Abraham itp." nikt go nie obrażał ani nie krytykował katolików

a co do tego filmiku o którym ten burak i prowokator się wypowiada to pewnie sami go zrobili albo ktoś inny zrobił go sobie dla jaj a oni to biorą na poważnie..

co do zdjęć znanych figur w kipach.. zdjęcia są prawdziwe i jest ich więcej i nie znaczą, że wszyscy z nich są żydami, tak jak to powiedział ktoś wyżej zakładali kipy (śmieszne czapeczki) z szacunku/grzeczności.

kelgar1992

2012-05-14, 11:56
Wg. Judaizmu Jezus jest pie**olonym oszustem i tutaj się zgadzam nawkręcał ludziom kitu i teraz pizgają mu allahy. Jakbym mógł to chętnie sam bym go ukrzyżował, za tą jego popie**olonom filozofie umartwiania sięi pokuty.