18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szał "matki"

~_Yarko_ • 2024-04-01, 19:58

Wyrzuciła przez okno swoje 3 letnie dziecko.

Info:

Sraj1

2024-04-02, 00:10
Nome napisał/a:

Chiny to bardzo ciekawy kraj, kiedyś czytałam, że dzieci rodziców, którzy idą do więzienia wyrzuca się na ulicę, dosłownie.... nawet była jakaś pani co się nimi zajmowała, to ją prześladowali za to... podsumowując, jeśli to drugie dziecko przeżyło, to Chinole wywalą je na ulicę, jak psa, to w sumie to co zginęło wyszło na tym lepiej
a wracając do teściowej, to tam matka syna rządzi wszystkim, dosłownie wszystkim, kiedyś jakaś Chinka wyskoczyła z okna szpitala położniczego, bo nie mogła znieść bólu, dziecko nie mogło się urodzić, potrzebna była cesarka, ale tam to jest drogie, więc rodzina musiała się zgodzić... no i teściowa się nie zgodziła... tak tam wygląda życie kobiet, więc nie oceniajcie, bo różnie mogło być, lata życia z podłą teściową, która rządzi wszystkim mogło tą kobietę doprowadzić do takiego stanu, że zrobiła to co zrobiła



Ojej, zmywary jak zwykle są ofiarami, nawet jak są sprawcami.

AlbertoNihilo

2024-04-02, 00:21
Nome napisał/a:

Chiny to bardzo ciekawy kraj, kiedyś czytałam, że dzieci rodziców, którzy idą do więzienia wyrzuca się na ulicę, dosłownie.... nawet była jakaś pani co się nimi zajmowała, to ją prześladowali za to... podsumowując, jeśli to drugie dziecko przeżyło, to Chinole wywalą je na ulicę, jak psa, to w sumie to co zginęło wyszło na tym lepiej
a wracając do teściowej, to tam matka syna rządzi wszystkim, dosłownie wszystkim, kiedyś jakaś Chinka wyskoczyła z okna szpitala położniczego, bo nie mogła znieść bólu, dziecko nie mogło się urodzić, potrzebna była cesarka, ale tam to jest drogie, więc rodzina musiała się zgodzić... no i teściowa się nie zgodziła... tak tam wygląda życie kobiet, więc nie oceniajcie, bo różnie mogło być, lata życia z podłą teściową, która rządzi wszystkim mogło tą kobietę doprowadzić do takiego stanu, że zrobiła to co zrobiła



Czyli rodząc nie wytrzymała bólu i wolała się zabić. Super.

kakalos

2024-04-02, 01:48
kurla ile nagran, ale nikt nie umie !

Pierdolsiespierdalajkurwa

2024-04-02, 02:28
k***ę oskurować, podawać adrenalinę i jakiś koktajl żeby za szybko nie zdechła a potem sypać solą.

majeńka

2024-04-02, 02:33
AlbertoNihilo napisał/a:

Czyli rodząc nie wytrzymała bólu i wolała się zabić. Super.

k***A. "Nie wytrzymała bólu", była właśnie w trakcie zdychania. Duży procent porodów nie może dojść naturalnie do skutku: złe ustawienie płodu, nieprawidłowość macicy, uwięźnięcie barków, itp, itd. W tej sytuacji są tylko dwie możliwości:
1. kobieta zdechnie
2. lekarz pomoże (co nie zawsze jest skuteczne, jeśli nie, patrz punkt pierwszy)

Nawet z dzisiejszą technologią, na świecie ginie z tego powodu 500tyś kobiet rocznie.

W tym przypadku teściowa stwierdziła że woli mieć bogatego syna który ożeni się ponownie niż wydać piniądz, zaś kitajski NFZ jest jaki jest — więc rodząca mogła wybrać czy zdechnie teraz czy później.

Sraj1 napisał/a:

Ojej, zmywary jak zwykle są ofiarami, nawet jak są sprawcami.

Jedna zmywarka była ofiarą, druga zbyt-rozleniwiona-by-pozmywać była sprawcą.

samspadaj

2024-04-02, 02:41
pazuzu napisał/a:

I po to właśnie powinny być dostępne bez recepty tabletki dzień po bo potem taka mamusia wyrzuca dzieciaka przez okno



stare trollisko z wyborczej jak zawsze reklamuje najbardziej szkodliwe społecznie POwskie postulaty, niebywałe.


haaa tfuu

intermag

2024-04-02, 05:03
Spokojnie, jak tak dalej pójdzie i wprowadzą miasta 15-sto minutowe oraz punkty oceny społecznej beż których nic nie kupisz albo nie dostaniesz pracy. U nas będzie to samo.

vatherland

2024-04-02, 08:33
Ja pierniczę, 500 nagrań a żadne nie warte nawet Oscara... :-x

Avocado

2024-04-02, 10:33
madufo napisał/a:

j***ne k***isko, mam nadzieje, że dostała kare śmierci jak to Chiny



Tak, u nich w blokach są często montowane kraty w oknach i kneblowane drzwi, ze względu na bardzo dużą popularność samobojstw na tzw.,,skok w dół” nierzadko dochodzi wtedy to tego, że umarłam spada na przechodnia, który chciał żyć, ale już nie będzie.
Kara śmierci dla tej kobiety na pewno będzie, u nich się nie pie**olą w tańcu jak w Polsce. Wyrzuciła ponad to chłopca, gdzie płeć męska w Chinach jest rangą ,,wyższa” niż żeńska.
Laska pójdzie na stryczek, lub kulka w łeb, a organy na sprzedaż. Stara śmierdząca chińska baba na balkonie też nie lepsza.
Szkoda dzieciaka.

:shock:



:-/



:-/

Wiewór

2024-04-02, 11:05
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



Dlatego jest aborcja i domy dziecka. Nie chce gowniaka to skrobiesz. Jak sie jednak urodzi to oddajesz do bidula

cosiedziwiszstanislaw

2024-04-02, 12:00
jacek229 napisał/a:

Ja pie**ole !!! Kara śmierci się należy!!!



Spokojnie, w Chinach to zaraz dostanie serie od plutonu egzekucyjnego. To nie Polska.

darek1234

2024-04-02, 14:37
samspadaj napisał/a:

stare trollisko z wyborczej jak zawsze reklamuje najbardziej szkodliwe społecznie POwskie postulaty, niebywałe.
haaa tfuu



A co w tym szkodliwego, lepsze dzieci pijaków wspieranych przez zjebów z Pierdnij i Spocznij?

majeńka

2024-04-02, 14:57
Wiewór napisał/a:

Dlatego jest aborcja i domy dziecka. Nie chce gowniaka to skrobiesz. Jak sie jednak urodzi to oddajesz do bidula

W cywilizowanych krajach jest. Zaś w Polsce aborcji nie ma, zaś w Państwie Środka bidulów mniej niż chętnych, przez co nadmiar dzieci utylizują jak na filmie.

Zaś mi jakoś się udało do ciąży nie doprowadzic — mimo kościółkowych starających się wyeliminować wszelką edukację (nie tylko seksualną).

mit2

2024-04-02, 17:51
Kiedyś byłbym pewien, że niektóre lewaki pie**oląc takie brednie po prostu trollują. Widząc jednak jak się naród, a w szczególności kobiety, mentalnie i moralnie sk***iły przez te kilka lat, nie jestem już w stanie stwierdzić czy to trolling, czy ich prawdziwe poglądy.
Tak czy siak, życzę wam jak najszybszej eutanazji ;-)

INWIGILATOR

2024-04-02, 18:13
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



Myślisz że dziecko 3 letnie, pójdzie do roboty i będzie zapie**alać na tokarce, bo ty takie pie**olone myślenie masz? Idź się r*chac na osiedle pustaku, wychowywanie dzieci zostaw mądrym ludziom. Ciebie tylko namierzyć i ci wj***ć po tej cipie jak lej po pocisku od ku*asów masę.