18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sytuacja z wczoraj...

cezar94 • 2015-01-26, 19:55
Cześć. Przeglądam najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie, widzę co widzę, czytam. Myślę - trzeba podzielić się z sadolami.

Cytat:

Sytuacja z wczoraj… Pierwszy raz byłam na imprezie od przeprowadzki do Bydgoszczy. Było dobrze po czwartej w nocy, gdy samotnie wracałam z imprezy z Tripa. Spiesząc się, wybrałam krótszą drogę do akademika na Łużyckiej. Zamiast iść ul Jagiellońskiej, skręciłam między stare bloki na Karłowicza. Okolica wydawała się pusta. Byłam już niedaleko, gdy z bramy, którą mijałam, usłyszałam: – Te mała, nie masz ochoty się dobrze zabawić? Spojrzałam w kierunku, z którego padło obleśne pytanie. Stało tam dwóch siedemnasto – osiemnastoletnich chłopaków z twarzami otulonymi klubowymi szalikami Polonii. Lekceważąco odpowiedziałam: – Wątpię, pewnie nawet nie umielibyście trafić gdzie trzeba. Zrobiłam niespełna dwa kroki, gdy pierwszy złapał mnie za ramię. – Dupcia potrzebuje lekcji dobrego wychowania. Zaskoczona próbowałam wyszarpnąć lewe ramię, gdy drugi przytrzymał mnie za prawe. – I chyba dobrego rżnięcia, bo wierzga, jakby nikt jej nie dogodził ostatnio. Dodał, rechocząc. Próbowałam krzyknąć, gdy dostałam w twarz. – Nie drzyj mordy suko, bo stanie ci się krzywda. Błysnął nóż. Przerażona chciałam coś powiedzieć, gdy pierwszy ponownie uderzył mnie w twarz. – Ani słowa k***o. Zabawimy się, a jeśli będziesz grzeczna, nic ci się nie stanie. Szkoda byłoby pociąć taka ładną buzię. – Spodoba się ci. Zobaczysz. Dodał drugi, po czym siłą wciągnęli mnie w ciemną bramę. – Zasłoń jej oczy. – Czym? – Rajstopami debilu. Próbowałam walczyć, gdy siłą ściągali mi rajstopy, ale po kolejnym uderzeniu w twarz przestałam stawiać opór. Po kilku sekundach miałam zawiązane nimi oczy. Szłam prowadzona przez nich, z budynku do budynku, pokonując schody w górę i w dół. Nie miałam pojęcia, gdzie jestem. Po kilku minutach weszliśmy do jakiegoś pomieszczenia. Pchnięta upadłam na materac. Moi oprawcy ściągnęli ze mnie ubranie. Trzymając za włosy, zmusili mnie do wstania. Chodzili wokół mnie, dotykając całego ciała. – Stary, ale ona ma niezłe cycki. Klasa, większe niż Elka i do tego całkiem jędrne. – Niezłą dupę zgarnęliśmy. – A ten kolczyk w cipie jest po prostu ekstra. – Mała, jeśli się pie**olisz tak dobrze, jak wyglądasz, to jesteś najlepszym towarem, jaki tu tresowaliśmy do tej pory. Nie spraw nam zawodu. Bardzo tego nie lubimy. Popchnięta upadłam na kolana. Jeden z nich złapał mnie za włosy. – A teraz zobaczymy, jak obciągasz. Tylko ostrzegam k***o, bez gryzienia. Nie chciałbym ci złamać szczęki. Pamiętaj, lubię z połykiem! Poczułam ku*asa na ustach. Byłam bierna, co musiało zdenerwować mojego napastnika. – Ssij c**o albo przypalę ci brodawki. Poczułam zapach zapalanego papierosa. Wzięłam go w usta. Dłońmi objęłam za pośladki i zaczęłam ssać. Chciałam mieć to jak najszybciej za sobą. Naprawdę przyłożyłam się do tego, by trwało to jak najkrócej. Przełykając nasienie, słyszałam jego szybki oddech. – Facet, ona ssie jak profesjonalistka. Jezu nigdy nie przeżyłem czegoś takiego. Zamienili się miejscami, a ja obciągnęłam kolejnego ku*asa. Tym razem trwało to dłużej, a do tego facet lubił dominować. Strzelając, wsadził mi ku*asa głęboko w usta i przytrzymał głowę tak, że krztusiłam się jego członkiem i zalewającym gardło. Chwile potem wyprowadzili mnie na zewnątrz i wsadzili do samochodu. Wyrzucili na trawniku obok Focusa. Odsłoniłam sobie oczy ale nie widziałam samochodu, jednak prawdopodobnie było to jakieś stare niebieskie audi na bydgoskich rejstracjach. Pamiętam każde ich słowo, ton głosu itp. Nie za bardzo wiem co zrobić w takiej sytuacji bo na Policje wstyd mi iść. To mi nic nie da. Poprstu chciałam się tu wyżalić. Pomóżcie



Dzięki, cześć, miłego wieczoru.

Magsurf

2015-01-26, 20:03
Nie wierzę, że na lodziku się skończyło. Gdzie dalsza część? Podjarałem się.

Miles87

2015-01-26, 20:23
Czego to dzisiaj laski nie wymyślą żeby się pochwalić że mają kolczyk w cipie.

yfd

2015-01-26, 20:30
Wstyd iść na policje a na najpopularniejszym portalu społecznościowym czytaj facebook pisać o tym nie wstyd? Jakieś kpiny.. Tyle czytać żeby wyciągnąć wniosek iż delta jest ujemna...

ale_o_so_chosi

2015-01-26, 20:57
Brzmi jak kiepskie opowiadanie erotyczne z magazynu Cats ;-)

Chędogi_Rzułf

2015-01-26, 21:04
Ja pie**olę historia jebie fejkiem, ale jeśli jest prawdziwa, to laska jest debilką. Po pierwsze wraca sama późno. Po drugie mogłaby wziąć zamówić złotówę. Po trzecie droga "na skróty" przez osiedle to chyba nie jest dobry pomysł? Po czwarte gaz pieprzowy czy paralizator nie kosztują fortuny. No ale jeśli woli za tą kasę się naj***ć to teraz ma. Po piąte żalenie się na fejsie zamiast telefonu na psy - głupota do potęgi ntej. A kolczyk w cipie sugeruje, że na cnotkę nie trafiło :D i nie, nie usprawiedliwiam oprawców, no ale do k***y nędzy. Jak igrasz z ogniem to prędzej czy później się poparzysz.

T3nk3n

2015-01-26, 21:24
Na pewno fake, ale stanął mi :D też się podjarałem

danilo

2015-01-26, 21:31
Przeciez fake jak nic. Laska probuje pisac opowiadania erotyczne. Niech trenuje dalej. ;)

Camel_06

2015-01-26, 21:32
Głupia atencyjna c**a.

mika006

2015-01-26, 21:39
pewnie jest kurewsko paskudna i se wymysla takie historie zeby sie podbudowac bo tak naprawde to nawet katecheta by jej nie wyr*chal

KotSmierci

2015-01-26, 22:30
Jesli to prawda to zglaszam sie na ochotnika do znalezienia i doj***nia tych gnoji.

Analkonda

2015-01-26, 22:53
Hehehe, kolczyk w cipie - trzeba dodawać coś jeszcze? :D

An...........or

2015-01-26, 23:40
Analkonda napisał/a:

Hehehe, kolczyk w cipie - trzeba dodawać coś jeszcze? :D


Raczej nie, ale i tak pewnie zaraz obskoczy ciebie paru "postępowych" rycerzy nieistniejącej już cnoty twórczyni tych wypocin.

KingOfDarkness

2015-01-27, 12:10
Nie wiem dlaczego, chyba przez te historie internetowe, oczekiwałem na końcu czegoś w stylu:

"Odsłoniłam sobie oczy ale nie widziałam samochodu, jednak prawdopodobnie było to jakieś stare niebieskie audi na bydgoskich rejstracjach. Czy ktoś wie od którego roku montowali tam aluminiowe zawieszenia? Jechało mi się strasznie wygodnie."

Kamiler

2015-01-27, 15:09
Ma ktoś numer?