18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

System wczesnego ostrzegania

krzyks_11.0 • 2018-06-19, 13:25
Bez dźwięku możecie się tylko domyślać sensu tytułu ;-)


razak

2018-06-19, 15:03
k***a troche nie czaje weź to ktoś fajnie jakoś opisz bo autor filmiku miał nas troche w dupie :D

Misiek_KRK

2018-06-19, 15:09
razak napisał/a:

k***a troche nie czaje weź to ktoś fajnie jakoś opisz bo autor filmiku miał nas troche w dupie :D


Włącz sobie głośniki. Usłyszysz podczas jazdy taki krókie "rechotania" oznaczające zbliżanie się do samochodu. System działa obecnie w samochodach np Tesla, sygnalizując zbyt szybkie zbliżanie się do przeszkody, lub zbyt bliską odległość do poprzedzającego samochodu.
Filmi miał niby pokazać, że system samochodu wychwycił szybko zbliżającą się ciężarówkę, co jest oczywiście bzdurą. Kierowca widział w lusterku dopie**alającą z góry ciężarówkę i tyle.
Przy odrobinie inteligencji każdy zrozumie ten filmik.
Ktoś jeszcze nie rozumie?

krzyks_11.0

2018-06-19, 15:13
Misiek_KRK, Wymagasz inteligencji od kogoś, kto uważa, że autor ma w dupie oglądających, a sam ma w dupie podstawowe zasady pisowni? :roll:

Insaner

2018-06-19, 18:32
Bzdura, za samochodem jechały jeszcze dwa kolejne i dopiero ciężarówka. Nawet gdyby to był rzeczywiście jakiś system alarmujący przy zbyt szybkim zbliżaniem się jadącego za tobą samochodu to w tym przypadku poprzedzające były dwie osobówki.

S.T.U_Cummins

2018-06-19, 21:37
Właśnie jak by nie zjechał na przystanek to kierowca pewnie by napieprzał w pobocze.
Ps Jestem Rolnikiem i jestem ekspertem: Dzisiaj ciągnik postawiłem na górce i zaczął powoli się toczyć. Ja stałem koło kabiny i w odruchu wbiłem mu bez sprzęgła byle jaki bieg by się zatrzymał bo nie chciało mi się wchodzić do kabiny. 2 razy go przełamało aż mi się ciepło zrobiło :D

normale

2018-06-19, 22:22
22:22 - chomiki sadola odj***ły kitę...

solltys

2018-06-19, 23:57
Po 1 gościu zjechał bo dostał sms, po 2 to jakiś stary gruz z chińskim systemem wykrywania przeszkód z ebaya czy innego aliexpress, po 3 ja bym och*jał jakbym miał jeździć z takim gównem brzęczącym bez przerwy ale doświadczenie mnie nauczyło że i takie barany są na drodze (w sumie tak sobie wyobrażam każdego kto jeździ dla "bezpieczeństwa" 20 wolniej niż jest na znakach).

Heydash

2018-06-20, 12:41
kamikadze boski wiatr

leonfun

2018-06-20, 16:34
Odgłos to antyradar "whistler"