18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syryjski dzikus napastuje młodą Francuzkę

to...........sz • 2015-11-02, 01:28
Swoją drogą, fajna dupeczka 8-)



[ Komentarz dodany przez: karinata: 2015-11-03, 00:01 ]
mesjasz19 napisał/a:



Admin podmień w głownym poście.

W ogóle jakaś grubsza afera z tym jest. Cały YT wyczyszczony z tego nagrania. Na Boardzie wszyscy piszą, że kasują bo PL obraża obydwie strony, imigrantów jak i tą laskę że sama prowokuje :D


Snowsky

2015-11-02, 11:21
@tarcer123

Dziewczyna w spódniczce to k***A? Kusi los? Człowieku, gdzie ty żyjesz? A jak ktoś Ci wyjebie z nienacka strzał w ryj to Twoja wina, bo kusiłeś los pokazując swoją brzydką mordę? A jak Cię złapie 5 Sebixów i Cię skroją i oklepią ryło, to Twoja wina bo miałeś czelność wyjść z domu z komórką i portfelem? Ludzie, gówno wam mózg przeżera...

Kreeggan

2015-11-02, 11:56
Ale nogi i dupcie to ma rewelacja!

tarcer123

2015-11-02, 12:17
Snowsky napisał/a:

@tarcer123

Dziewczyna w spódniczce to k***A? Kusi los? Człowieku, gdzie ty żyjesz? A jak ktoś Ci wyjebie z nienacka strzał w ryj to Twoja wina, bo kusiłeś los pokazując swoją brzydką mordę? A jak Cię złapie 5 Sebixów i Cię skroją i oklepią ryło, to Twoja wina bo miałeś czelność wyjść z domu z komórką i portfelem? Ludzie, gówno wam mózg przeżera...



Krótka spódniczka i stringi gdzie widać prawie całą dupę to nie kuszenie losu?

Piszesz jak te wszystkie ofermy co są potrącane na przejściu dla pieszych. "przecież miałem zielone światło i przejście dla pieszych".

Po ch*ja tak łazić ubranym na imprezy i na miasto. Co innego jest ubrać się ładnie i gustownie a co innego jak k***A. A potem szmaty
zdziwione że ich zaczepiają.
Tak jak pisałem nie pochwalam zachowania tego j***nego dzikusa bo powinien być oklep za to.
Wez wyjdź na dwór i zostaw na chwilę komputer to zobaczysz że życie to jedno a prawo i paragrafy to zupełnie co innego.

blyto90

2015-11-02, 12:23
Dylemat: dac piwko za fajną dupcie czy zmieszać post z syryjskim gownem za islamskie scierwo...
Dupcia wygrała :roll:

józekdeluxe

2015-11-02, 12:32
@tarcer123

Ona jest u siebie. Oni mają się dostosować. :evil:

Stnq

2015-11-02, 13:01
@Tarcer

Stringi z definicji odkrywają prawie całą dupę. Nie widać ich, więc dopóki koleś niepo derwał jej kiecy do góry, to jeszcze nie była ladacznicą, bo nie było widać stringów? Sukienka też katastrofalnie krótka nie była.

Weź się w łeb jebnij, jesteśmy facetami, nie zwierzętami.

amator_kwasnych_jablek

2015-11-02, 13:05
mesjasz19 napisał/a:

Byłem rok temu w Egipcie ze znajomymi. Siedzimy na plaży i pijemy drinki, w oddali nasze dziewczyny podziwiają zachód słońca. Brudas podbił do kobiety kumpla i zaprasza ją do baru. Ona oczywiście "sp***alaj brudasie", nie poddał się tak łatwo i ciągnie ją za rękę. Kumpel podbiega, strzał butelką przez łeb i nara.
Za rok będzie Maroko albo Tunezja, zdam relację z mam nadzieję kolejnej lekcji dobrego wychowania.



Nasuwa się wniosek, że chyba zamiast jechać na wakacje odpocząć, to jedziesz tam szukać jakiś dodatkowych emocji i żeby się ponapie**alać.

Cytat:

Wez wyjdź na dwór i zostaw na chwilę komputer to zobaczysz że życie to jedno a prawo i paragrafy to zupełnie co innego.



No, niestety ale Polska jest trochę dzikim krajem pod tym względem. Na zachodzie ludzie domy zostawiają otwarte (oczywiście w dzielnicach gdzie mieszkają biali) i nikt by nawet nie pomyślał, żeby ruszyć co nie jego.

Snowsky

2015-11-02, 13:09
@tarcer123

Oczywiście, że życie i paragrafy to co innnego, ale żyj swoją genialną logiką dalej, to za kilka lat będziesz całował stopy islamskiemu panu "żeby nie kusić losu", a wszystkie panny będą chodziły w burkach z tego samego powodu. Ona ma prawo sobie chodzić w czym chce a to bydło powinno mieć złamaną rękę 10 sekund po tym co zrobiło.

Zielone światło? Owszem trzeba o siebie dbać, ale nie wmawiaj ludziom, że to ich wina bo jakiś debil czy też patologia nie potrafi uruchomić dostatecznie dużo zwojów mózgowych, żeby dodstosować się do ogólnopanujących zasad...

kothletino

2015-11-02, 13:28
mesjasz19 napisał/a:

...Za rok będzie Maroko albo Tunezja, zdam relację z mam nadzieję kolejnej lekcji dobrego wychowania.



Jeśli zrobisz tak w Maroko i ktoś was przyczai to zleci się połowa terytorium i dostaniecie społecznościowy wpie**ol, oni idą za sobą a zwłaszcza wtedy kiedy mają liczebną przewagę, kiepski pomysł. ;)

Kmil69

2015-11-02, 16:17
mesjasz19 napisał/a:

Byłem rok temu w Egipcie ze znajomymi. Siedzimy na plaży i pijemy drinki, w oddali nasze dziewczyny podziwiają zachód słońca. Brudas podbił do kobiety kumpla i zaprasza ją do baru. Ona oczywiście "sp***alaj brudasie", nie poddał się tak łatwo i ciągnie ją za rękę. Kumpel podbiega, strzał butelką przez łeb i nara.
Za rok będzie Maroko albo Tunezja, zdam relację z mam nadzieję kolejnej lekcji dobrego wychowania.



A potem się obudziłeś i całą relacje ze snu zdałeś nam tu na portalu sadistic.pl - dzielny z Ciebie zuch

Traktorek11

2015-11-02, 16:21
Rok temu w Turcji mieliśmy ochotę odpalić się do natarczywych Turasów zaczepiających nasze dziewczny. W przeciągu dwóch minut z sześciu Turasów zrobiło się chyba dwudziestu, a kolejne skutery cały czas podjeżdżały. Morda nie szklanka, ale honorowo się postawić, dostać oklep i zostawić dziewczyny na pastwę dzikich ludzi to chyba zły pomysł, więc się wycofaliśmy. Ale do ciapasów nam niedaleko, przykładowo w Pasłęku i innych małych miejscowościach posiadających jakieś zabytki popularne jest napie**alanie niemieckich turystów za darmo.

Loaloa

2015-11-02, 16:47
Cytat:

Byłem rok temu w Egipcie ze znajomymi. Siedzimy na plaży i pijemy drinki, w oddali nasze dziewczyny podziwiają zachód słońca. Brudas podbił do kobiety kumpla i zaprasza ją do baru. Ona oczywiście "sp***alaj brudasie", nie poddał się tak łatwo i ciągnie ją za rękę. Kumpel podbiega, strzał butelką przez łeb i nara.
Za rok będzie Maroko albo Tunezja, zdam relację z mam nadzieję kolejnej lekcji dobrego wychowania.



Włąśnie przez tę polacką dzicz na wybiegu coraz trudniej znaleźć fajną miejscówkę blisko Europy. Jak nie wąsate buce z mięśniami piwnymi i w klapkach kubota, to ogolone na łyso małpy, k***a młodociani królowie świata.

TrissMerigold

2015-11-02, 17:13
Wrzuciłby ktoś jeszcze raz ten filmik?

KrH

2015-11-02, 17:27
@Loaloa Będziesz mieć kiedyś dziewczynę to pogadamy na razie masz rękę więc sklej p*zdę i idź sobie zwalić bo na tym się kończą Twoje przygody erotyczne.

mesjasz19

2015-11-02, 17:37
@Up
Otóż to. Dla niektórych ważniejsza jest reputacja o danym narodzie aniżeli dbanie o honor swojej kobiety. Dla takich typów murzyńskie dildo w dupę.