18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syryjski atak z wykorzystaniem GoPro

marcik1 • 2013-09-12, 19:12
Ciapaci montują kamerki na pojazdy i szturmują miasto Darayya w Syrii.

Polecam całość, fajnie się ogląda. Główna akcja, czyli upolowanie jednego z czołgów od 7:00. Co ciekawe z perspektywy obu walczących stron.


Darthkac

2013-09-12, 22:29
Niedługo to będą live'y tymi kamerkami 360 stopni. Może jeszcze będzie można sterować tymi czołgami :D
Tak przy okazji. Zastanawia mnie skąd oni biorą te czołgi. Bo raczej to nie jest tak, że sobie idą i nagle widzą w witrynie sklepowej:
"-Ty patrz czołg; allah akbar;...Promocja -10% ;allah akbar;
-Ty, no można kupić;allah akbar;- Po czym oboje wyjmują portfele, spoglądają na niego i mówią:
-Może kupimy na spółkę?;allah akbar;
-No można. ;allah akbar; Zajmuje miejsce pod oknem! ;allah akbar;"

stalowyszczur

2013-09-12, 22:33
@up
No zastanow sie mocno skad biora te czolgi, dzizus k***a ja pie**ole, wiesz ty cos o tym konflikcie?

Wojna XXI wieku: W HD, z perspektywy obu walczacych stron, zajebiscie.

F1le

2013-09-12, 22:40
O co chodzi w ogóle z tą wojną w Syrii, może mi ktoś wytłumaczyć?

pi...........ta

2013-09-12, 22:40
Szkoda że 330 lat temu nie mieli GoPro na hełmach zbroi hussarskiej jak siekali ciapków..

wnh

2013-09-12, 23:04
F1le napisał/a:

O co chodzi w ogóle z tą wojną w Syrii, może mi ktoś wytłumaczyć?



Żydzi i U卐A nie chcą walczyć na dwa fronty, więc zanim skoczą na Iran musi paść Syria. Nawet Adi na dwa fronty nie dał rady, a miał najlepszą machinę wojenną w owych czasach.

an...........81

2013-09-12, 23:09
ciekawe czy byli byście tacy mądrzy jakby tak wasze osiedla wyglądały...

To...........sX

2013-09-12, 23:24
Po ch*j tam Obama chce interweniować jeszcze parę miechów i sami się wytłuką :D

maszwirusa

2013-09-12, 23:30
Niemcy przed wejściem do miasta robili kilka dniowe bombardowanie

Seboolek

2013-09-12, 23:34
Lubie takie filmy. Co prawda jestesmy już wyczuleni na takie coś i wcale nas nie rusza że każdy strzał jaki tam pada rozrywa kilku ludzi na strzępy :) Ci z pojazdu tez zginęli i widząc to co z niego zostało, pewnie ich zmieliło. Nie trudno jest odebrać komuś życie strzelając. Wiesz ze giną i masz ta świadomość jednak wcale to nie rusza. Za tydzien w tym miejscu będzie smród gnijących ciał (nawet szybciej niz tydzien bo jest tam wysoka temperatura). Myslę że tutaj jestescie twardziele ale gdyby przyszły wam widzieć rozj***ne dookoła ludzkie, gnijące szczątki to by wam sie poj***ło w głowach. Raz już czułem taki smród i przyjemny to on nie jest.

Shaggy93

2013-09-13, 00:10
Seboolek napisał/a:

Lubie takie filmy. Co prawda jestesmy już wyczuleni na takie coś i wcale nas nie rusza że każdy strzał jaki tam pada rozrywa kilku ludzi na strzępy :) Ci z pojazdu tez zginęli i widząc to co z niego zostało, pewnie ich zmieliło. Nie trudno jest odebrać komuś życie strzelając. Wiesz ze giną i masz ta świadomość jednak wcale to nie rusza. Za tydzien w tym miejscu będzie smród gnijących ciał (nawet szybciej niz tydzien bo jest tam wysoka temperatura). Myslę że tutaj jestescie twardziele ale gdyby przyszły wam widzieć rozj***ne dookoła ludzkie, gnijące szczątki to by wam sie poj***ło w głowach. Raz już czułem taki smród i przyjemny to on nie jest.



albo uświadomili byśmy sobie, że nie ma boga a człowiek jest tylko mięsem ze świadomością swojego istnienia więc zasadniczo h*j mnie obchodzi że giną we własnej wojnie . więcej tlenu na świecie dla mnie i moich potomków

Klint Westwoood

2013-09-13, 01:59
wystarczyło by aby co drugi żołnierz jednej i drugiej strony mieli zamontowane kamerki gopro i wysyłali by to na jakiś serwer live. Po obróbce materiału i montażu, filmy takie jak Helikopter w ogniu i Szeregowiec Ryan wyglądały by jak smerfy

Rusznic

2013-09-13, 04:44
Wojna 2.0 ery facebooka i youtuba. Nie dość, że nagrane to jeszcze z dwóch stron! :3

mrkler

2013-09-13, 08:52
Szron napisał/a:

Niech ktoś mi powie że do wojska idą normalni ludzie...


A ja bym powiedział że najwięcej psycholi jest w środowisku cywilnym.

Ver0

2013-09-13, 10:14
Mam nadzieję, że al-Asad wygra

pi...........ja

2013-09-13, 17:30
Czołgi bez obstawy piechoty w terenie zabudowanym. Geniusze.