18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syryjczycy i ich nowa broń.

sebito • 2013-02-27, 17:51
Syryjscy naukowcy opracowali nowy typ broni.
[video]
[/video]

KwusheR

2013-02-27, 21:14
Avada kebabba.

bachi1997

2013-02-27, 21:20
Zawsze na sylwestra się tym bawimy z kumplami, jakoś nigdy żadnemu z nas się nic nie stało, a naparzamy tym do siebie XD

BorgBorg

2013-02-27, 21:22
O rzesz k*rwa! Zaje*ał różdżkę Voldemortowi :O

LacUp

2013-02-27, 21:28
Mag Bitewny :-D

Mathii90

2013-02-27, 21:30
k***a oni nawet w sylwestra krzycza allah akbar :homer:

szadol

2013-02-27, 21:33
cerastes napisał/a:

hehe nie wiem czy wam będzie tak wesoło jak Was wszystkich rząd wpędzi w totalną ruinę..
oni to chociaż mają kałachy i się mogą tłuc za swoje przekonania..

A Wy jak się w końcu ockniecie że jesteście r*chani w dupalaka to, z widłami pójdziecie walczyć...

i ciekawe kto się będzie z Polski śmiał na YT.

tak że filmik śmieszny, bo zrobiony dla jaj.. jak widać nawet ciapaty może mieć dystans. Bo walczą o swoje prawa w swoim kraju.



Nie wiem, moze dostane warna / bloka za obrazę, może sie na mnie obrazisz. Ale powiem to:

Jaki ty jestes k***a głupi .

Ktos zamieszcza sikającą kozę czy ciapatego z fajerwerkami, a ty juz przywolujesz Korwina Mikke, Jarosława i reszte konserw do boju o walke za przekonania, honor, ojczyzne, nawołujesz do scinania zbyt wysokich drzew na lotniskach. Koles - wypad stad. Idz na strone TVN 24 i wywlecz swoje flaki tam w commentach.

oc...........an

2013-02-27, 21:33
Syria zaczyna przodować w technice wojennej!

Tu przykład Barda (poziom 35) który przynosi natchnienie i podnosi morale w walce!


Aravorn

2013-02-27, 22:04
Nie przypominam sobie, żeby takie zaklęcie było w Harrym Potterze zarówno książce jak i filmie :D

Kowalien

2013-02-27, 22:14
k***a mać, czy oni dosłownie wszędzie muszą wpie**alać to swoje Allahu Ackbar? Sra taki; Allachu Ackbar. r*cha kozę; Allachu Ackbar.
To oznacza bodajże Allach jest wielki tak? No to k***a pewnie urósł pare milimetrów wzwyż widząc jak j***ny jełop napie**ala z różdżki petardami firmy picollo.

Hassos

2013-02-28, 00:45
k***a strzela z tego gówna krzycząc Allah Akbar jakby to było jakieś zaklęcie...

oc...........an

2013-02-28, 01:25
Hassos napisał/a:

k***a strzela z tego gówna krzycząc Allah Akbar jakby to było jakieś zaklęcie...



A ty oczywiście jesteś za głupi, żeby zrozumieć, że to ironia...

@Kowalien Jak kolega wyżej, jesteś na te swoje 25 lat mocno opóźniony, żeby zauważyć ironię.

A wrzeszczą Allah Akbar dlatego, że nie są to kwiaty Syryjskiej inteligencji ;) . Nasz kibol pewnie też by tylko "k***a, k***a, k***a, ale jebło" krzyczał :P