18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Synthol poyeb's

zdrowoyebne • 2013-10-05, 10:37
Nowe luje z syntholem w "dupie"
z liveleak.

Cyjanek

2013-10-06, 11:48
Daj igłę...

raynox

2013-10-07, 15:58
ma swoje 5 minut

Aragon1988

2013-10-07, 16:06
Równie dobrze można owinąć łapy ręcznikami albo nałożyć rękawki do pływania i chwalić się 'swoimi mięśniami'

Lisuuu

2013-10-07, 17:10
@SpirytusSalicylowy bo z liveleak'a to na pewno hard :homer:

MaczoJuh

2013-10-07, 17:12
BYLO :) A powiem lepiej... widzialem calosc... na kolejnych 3 minutach nagrania gosciu laduje w szpitalu z peknietym bicepsem... podobno ledwo przezyl :)

bimbastah

2013-10-07, 17:36
Tacy kretyni to tylko pośmiewisko.

Mój kumpel z dzielnicy kiedyś wstrzykiwał sobie podobne gówno przez pewien okres czasu - spuchł dosłownie jak balon,nie powiem-pod bluzą wyglądał jak wyj***ny bodybuilder jednak kiedy ją zdjął...dosłownie tragedia,jakby był napompowany jak te cymbały.

Co najśmieszniejsze - koleś przestał faszerować się tym gównem i...jakby ktoś go przebił igłą,do tego powietrze opadło mu w tak krótkim czasie że każdy nie wierzył własnym oczom. Z całej tej zabawy została mu tylko obrzydliwa wisząca skóra i paskudne rozstępy.

A co do siły,to wszyscy mieli zawsze polewę kiedy ludzie,w tym ja kładli go na rękę mając 2/3 razy mniejszy biceps :lol:

needrech

2013-10-07, 18:52
A teraz podrap się po głowie...

znavca

2013-10-07, 19:27
Dobry dzik

zypon

2013-10-07, 19:34
co jest z tymi ludźmi ? ostatnio będąc w mojej ulubionej pizzerii chcąc nie chcąc oglądałem program, który zapodali - o amerykańskim upasionym gościu - ważył ze 300-350 kg i opowiadał jak to kocha swój wózek inwalidzki i jak to się nim miło jeździ (miał sprawne nogi ... po prostu mu się nie chciało zapie**alać ) ten gość wstrzykuje sobie jakieś gówno w bicepsa tylko po to żeby wyglądało jakby go jakiś wielki szerszeń upie**olił .... gdzie się podziała idea kultury fizycznej ? Gdzie duch samodoskonalenia i harmonii ? Gdzie się podziała estetyka - no szk***a mać gdzie ludzkość zmierza ?

senpuu93

2013-10-08, 01:41
Synthol to coś w rodzaju oleju, który sprawia że mięśnie puchną... Jeśli dobrze pamiętam to zatrzymuje wodę w nich czy też sam tworzy wielkie bąble tego oleju wewnątrz mięśnia. Najlepsze w tym jest to, że jak trafisz w jakąś ważniejsze naczynie krwionośne kiedy to wstrzykujesz - z punktu kopiesz w kalendarz, więc liczba takich pacanów nie będzie zbytnio rosnąć ;]