18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Synek Kalisza

Screeling • 2014-01-10, 16:10


O ile synek podrośnie, bo Kalisz bywa głodny.

ma...........80

2014-01-10, 16:17
O ja pie**ole, to coś na fotelu już zniosło jaja? Dajcie harpuna bo jeszcze więcej się zachce.

Tupolew18

2014-01-10, 16:17
Normalna kobieta by tego czegoś nie tknęła...zapomniałem...przecież to polityk

BongMan

2014-01-10, 16:43
Bez przesady. Kalisz nie jest aż tak zlewaczony jak tamta banda pojebów.

Szron

2014-01-10, 17:30
Kałliż wyprodukował coś ze swojego nasienia? Nowy lewaczek-prostaczek.

Sciur

2014-01-10, 23:04
k***a,Wy naprawdę wierzycie w to pie**olenie o gender-srender !!!

kroplowa

2014-01-11, 14:12
Jakie my? Przecież nawet rodzice nie mogą.. Tylko dany osobnik może..

cz...........00

2014-01-12, 17:06
W częstochowskim seminarium duchownym odbyła się konferencja o gender.

Dlaczego w seminarium, bo to miejsce najmniej odpowiednie? Sami mężczyźni, którym przykazano żyć w celibacie.

Co może kler wiedzieć o społecznej roli płci? Nie o wiedzę jednak chodzi, lecz o intelektualne narzędzia walki z gender, z kobietami i z mężczyznami, którzy zajmują się gender.

W częstochowskim seminarium wykuwają narzędzia, aby nimi walczyć w obronie Kościoła, który nie przyjmuje do wiadomości osiągnięć nauk przyrodniczych i humanistycznych.

Kościół znajduje się w depresji, nie znajduje uzasadnień rozumowych swojego istnienia. Broni stanu posiadania, majątku i wiernych, którzy ich utrzymują, a gender jest jednym z zagrożeń.

Kościół nie jest w posiadaniu dawnych mocy władzy, jak za inkwizycji, więc stygmatyzuje. Trudno dzisiaj naznaczać feministkę jako czarownicę, więc poręczne stało się gender.

Dla wiernych jest to czarna magia, wmawiają owieczkom, że chodzi o mężczyzn przebierających się za kobiety i odwrotnie. Kler nie wejdzie w spór, w debatę z przedstawicielami nauki, gdyż uchyliłoby to fałsz, który pod pojęciem gender rozpowszechnia.

Nauka o seksie to dla Kościoła seksualizacja dzieci. Słowo seks także zostało stygmatyzowane, jedna z naczelnych ekspresji człowieka.

Poprzez walkę z gender, Kościół odmawia ludziom decydowania o sobie, wolnej woli swojego losu. Kościół ma coraz mniejszy wpływ na życie ludzi i coraz zacieklej atakuje naukę. Ciemnota służy Kościołowi, a nie światło rozumu.

Jack Daniel's

2014-01-12, 17:46
@czarek00, jako że jestem z Częstochowy, to dementuję. Nic o gender w naszym seminarium nie było.

krzyhhh

2014-01-12, 17:57
czarek00,
Dawno takich pierdół nie czytałem.


Cytat:

Trudno dzisiaj naznaczać feministkę jako czarownicę, więc poręczne stało się gender.


Ale przecież to prawda - współczesne feministki i wojowniczki gender to ten sam syf.
Cytat:

Poprzez walkę z gender, Kościół odmawia ludziom decydowania o sobie, wolnej woli swojego losu.


Cytat:

Ciemnota służy Kościołowi, a nie światło rozumu.


Cytat:

wmawiają owieczkom, że chodzi o mężczyzn przebierających się za kobiety i odwrotnie.





Ciężko szukać sensu w tych twoich wypocinach... No ale spróbuję :ok:


Cytat:

Nauka o seksie to dla Kościoła seksualizacja dzieci.


No a jak to inaczej nazwać? Masz świadomość w jakim wieku dzieci, według twojego zajebistego gender, powinny być nauczane o seksie itp? Toć to zakrawa o pedofilię.


Cytat:

Nie o wiedzę jednak chodzi, lecz o intelektualne narzędzia walki z gender, z kobietami i z mężczyznami, którzy zajmują się gender.


Jedni atakują drugich, a drudzy pierwszych, jednak ciebie boli tylko jedna strona medalu.


Cytat:

W częstochowskim seminarium wykuwają narzędzia, aby nimi walczyć w obronie Kościoła, który nie przyjmuje do wiadomości osiągnięć nauk przyrodniczych i humanistycznych.


Z tego co mi wiadomo, to kościół w tej kwestii skupia się przede wszystkim na obronie rodziny, która według mnie jest najważniejszym osiągnięciem ludzkości. W swoich założeniach, rodzina pozwala uchronić nowe jednostki przed indoktrynacją ze strony systemu promującego w obecnych czasach bardzo toksyczne wartości, po której to indoktrynacji młodzi ludzie nie byliby w stanie samodzielnie odtworzyć kolejnego, zdrowego pokolenia. Zdrowa rodzina pozwala zindoktrynować młodych ludzi przez swoich rodziców, którzy przecież nie działają na szkodę dziecku, chcą dla niego jak najlepiej - w takim wypadku młody człowiek odziedziczy zdrowe wartości i również będzie dążył do założenia rodziny. W przeciwnym razie społeczeństwo zacznie drastycznie wymierać robiąc miejsce nacjom, których członkowie głównie skupiają się na reprodukcji (ot choćby cyganie lub wszelkiej maści brudasy)


Odnosząc się do całości:

op...........ve

2014-01-12, 18:32
czy wy chcecie mi powiedzieć że nawet on zar*chał :plzdie:

maggie

2014-01-12, 21:11
najpierw nauczcie się co to jest gender, bo to nie jest ŻADNA IDEOLOGIA.

wikipedia choćby.

nie pozdrawiam pseudo-prawicowców za trzy grosze, więcej nie jesteście warci :)

krzysiek0909

2014-01-12, 21:11
Właściwie swoje dziecko niech sobie wychowuje jak chce, ale wara od innych.

raistpol

2014-01-13, 14:09
Rysiu ma dzieciaka?
Ciekawe...A barze "Arab" na kępie potockiej w tamto lato, i dwa lata temu z takimi suczisami go widywałem że aż żal brał że nim nie jestem;]