18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syn bodybuildera...

boooreq • 2012-09-03, 17:58
Wasze dzieci też tak będą miały ? :)


xts

2012-09-04, 14:36
bullshit z tymi warzywkami, w całej eu dzieciaki wpie**alają frytki i nuggetsy

na...........le

2012-09-04, 15:43
-Dawaj malutki,dawaj,spoć się dla mnie siłaczu, zajeździj to żeliwo na śmierć...;]

Paskudny Stary Dżon

2012-09-04, 15:45
Kufa! Kiedy wam się znudzą te poj***ne, wk***iające, paskudne i ch*jowe obrazki?

Uw...........am

2012-09-04, 16:18
@up
co jak co ale rage guy jest wyjatkiem ;)

Bugini

2012-09-04, 16:38
gipson napisał/a:


Ja się wolę podniecać kobiecym ciałem, a nie swoim po napakowaniu


Tak mówi każdy grubas ewentualnie chudzielec z kompleksami

gi...........on

2012-09-04, 17:22
@up
No rzeczywiście, facet nie powinien się podniecać kobietami...
Idź zjedz obiad i odrób lekcje, a później się zastanów.

@2up
RageGuy jest wyjątkiem - tu się zgodzę, ale ten obrazek nie ma z nim nic wspólnego - jakiś upośledzony gimbus po pojawieniu się dziewiczego wąsika dołączył do grona "pakerów"-idiotów, po czym skopiował mema, nie rozumiejąc w ogóle jego sensu.

@w temacie
Na zakończenie z mojej strony - bo chyba część nie zrozumiała - zdjęcie, które wstawiłem w pierwszym komentarzu miało zobrazować jak takie napakowane, narcystyczne "ale ja jestem zajebisty" bufony są postrzegane przez innych.
I żeby było jasne - nie mam nic przeciwko kulturystyce, ćwiczeniu mięśni i wyrabianiu siły, ale robienie sobie rzeźby, żeby się nad samym sobą spuszczać jest totalnym pedalstwem i męskim odpowiednikiem różowych pustaków pokazujących cycki i dupę zawsze i wszędzie (co zresztą widać - takie osobniki na ogół trzymają się razem :) ).

Bugini

2012-09-04, 18:43
@up Trzeba się podniecać kobietami chociaż wystarczy jak masz jedną a dobra sylwetka nie dość, że przez pannę doceniana to jeszcze daje ci przewagę siłową nad resztą facetów. To, że ktoś pakuje nie znaczy, że mdleje na widok siebie przed lustrem, teraz jasne?

mabsik

2012-09-04, 19:05
Typ z rysunku "trzyma" w ręku kreatynę nie białko jak jest napisane

boooreq

2012-09-04, 21:46
@Up

Pewnie chodzi o symbolike odżywek :)

jeyjey344

2012-09-05, 00:06
@10xup, można też podać nazwę użytkownika do którego się pisze :->