18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Symulator terrorysty

Pa...........an • 2012-07-11, 10:35


Al-kaida ostro trenuje :-D


JÃ...........ki

2012-07-14, 12:13
Yasiu99 napisał/a:

al kaida ma tyle z terroryzmem wspólnego co rak z prędkim pie**oleniem i koala z wojownikiem. Stany zjednoczone i izrael trenują :P



tak jest, rząd usa sam na siebie przeprowadził atak, ale w smoleńsku to był nieszczęśliwy wypadek. dalej myślcie tak jak chce tego rosja

nisanosa

2012-07-14, 12:33
W tej grze nigdy nie chodziło o realizm.

MOTiV95

2012-07-14, 14:01
jak to są widowiskowe akcje według was w just causie to chyba nie widzieliście co ja wymyślałem :D

bossik21

2012-07-14, 17:51
Na ch*j komuÅ› fizyka w szkole ?

szefooo

2012-07-14, 18:48
Gra wygląda fajnie. Zastanawiam mnie nad zakupem Więc zacząłem czytać opis w internecie Cyt:"Grę cech*je niesamowity realizm mający odzwierciedlenie w bujnym i różnorodnym klimacie, zmiennych warunkach pogodowych, fizyce pojazdów."
Realne to to jest po zjedzeniu halucynów.

Matuch90

2012-07-14, 20:26
Od dawna marzy mi się jakaś fajna gra w której motywem przewodnim byłoby organizowanie zamachów terrorystycznych.

Pa...........an

2012-07-14, 21:02
szefooo napisał/a:

Gra wygląda fajnie. Zastanawiam mnie nad zakupem Więc zacząłem czytać opis w internecie Cyt:"Grę cech*je niesamowity realizm mający odzwierciedlenie w bujnym i różnorodnym klimacie, zmiennych warunkach pogodowych, fizyce pojazdów."
Realne to to jest po zjedzeniu halucynów.




Paradoksalnie sporo w tym opisie racji. Fizyka jest zaawansowana i np. można podczepić wroga linką do przejeżdżającego samochodu, albo do butli z gazem, którą następnie wystrzelimy w powietrze. :-)
Jak zapieprzasz czołgiem przez las to możesz połamać wszystkie małe drzewa czy palmy, a wjeżdżając na polanę pełną kwiatów widzisz wszystkie tańczące pod kołami pojazdu.

Jedyne co nie jest realistyczne to możliwości kierowanej przez gracza postaci - on nawet wskoczyć na lecącą w powietrzu rakietę potrafi 8-)






Matuch90 napisał/a:

Od dawna marzy mi się jakaś fajna gra w której motywem przewodnim byłoby organizowanie zamachów terrorystycznych.



The Saboteur - działasz na terenie okupowanego przez nazistów Paryża i wysadzasz wszystko co ma swastykę i nie ucieka. Klimatyczna gierka i do tego sandbox :-)

kamil980

2013-03-28, 18:02
nudzilo mi sie :kawa:

okar19

2013-03-28, 18:06
Panie k***a... co to youtube, że wrzucasz gameplaye z gry?
Wyjazd z tym..