18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Symulacja wybuchu bomby w Warszawie

dokke • 2014-06-15, 16:58
Jak myślicie, czy ucieszyłby się rudy złodziej i jego gang z takiego podarku? :-)


Jest to niestety symulacja. Słoikoland dalej stoi... :roll:

andrewerty

2014-06-15, 17:01
laska chyba niedowidzi bo strasznie mruży oczy... :roll:

Sanjizz

2014-06-15, 17:02
Jeśli to pomoże na Andrychowskie problemy robić referendum i zrzucamy !!!

Twist50

2014-06-15, 17:10
ja jebe co za narracja i muzyka

Fiqmiqq

2014-06-15, 17:11
ta dykcja i ch*jowe ustawienie greenscreena. idz pan w ch*j.

RockyWood

2014-06-15, 17:18
nawet jak by jebła to tusk w tym czasie popijałby z merkel szampana od wielu dni.

a poza tym po ki ch*j zrzucać bombę?! wystarczy w Polsce wprowadzić podatek 50% od wszystkiego - i tak nikt by za ch*ja nie protestował i w końcu albo ludzie by uciekli albo umarli z głodu i chorób - sami a włodarze (wrogowie Polski) jeszcze na tym by zyskali z podatków :D


maciukrk

2014-06-15, 17:18
Jak zobaczylem prowadzaca to zaczalem wodzic wzrokiem za napisami na dole ekranu :D

BongMan

2014-06-15, 17:27
Celsjusza, k***a! Kiedy oni sie naucza?

A na ch*jow z Wiejskiej lepiej neutronowa przyjebac, bo po co budynki niszczyc?

Po...........ł

2014-06-15, 17:34
BongMan napisał/a:

Celsjusza, k***a! Kiedy oni sie naucza?

A na ch*jow z Wiejskiej lepiej neutronowa przyjebac, bo po co budynki niszczyc?



Nie masz prawa głosu, bo jesteś na emigracji... :hitler: po za tym pomijając już fakt polityków, którzy są faktycznie złodziejami to wielki patyk w dupę tym, którzy krzyczą głośno na zrzucenie bomby na Warszawę (nie mieszkam w Wawie ) bo jasne najlepiej niech się pali Nasza Polska ziemia co ?? Hipokryci.

Linneus

2014-06-15, 17:52
E tam, pieprzenie. Broń atomowa nie istnieje po to, żeby ją na kogoś zrzucić: broń atomowa istnieje po to, żeby odstraszyć potencjalnego przeciwnika od jakiegokolwiek ataku. Gdyby Ukraina nie oddała w latach 90'tych głowic, to dzisiaj nie miałaby problemu z Ruskimi - a gdyby nie fakt, że i Rosja i NATO mają głowice, to już mielibyśmy regularną wojnę na wschodzie.