18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syjonizm i islamizacja

antyzog • 2011-08-20, 22:46
Witam Was wszystkich. Z tego miejsca chciałbym przeprosić administracje Sadistic.pl za to że byli zmuszeni usunąć mój post za umieszczenia tam linku do mojej strony internetowej. Przed utworzeniem tematu czytałem regulamin i szukałem punktu który by tego zakazywał, jednak go przeoczyłem. Spowodowane jest to zapewne zmęczeniem, od 41 godzin nie śpię tworząc bez przerwy moją stronę. Chciałbym tutaj zwierzyć się z mojej trwogi, nurtującego mnie problemu. Może Wy mi pomożecie? Mianowicie mając przed oczami 10 tyś lat Europejskiej historii jestem bardzo zaniepokojony faktem że nasza kultura, tradycja, historia i dziedzictwo może być lada moment zrównane z ziemią. Odpowiedzcie mi proszę w komentarzach na moje pytanie: czy demaskując zagrożenie dla moich Polskich i Europejskich rodaków, chęć walki i uświadomienia Was o tym, jest czymś nienormalnym albo chorym? Za złe słowo przeciw islamizacji zostałem nazwany "j***nym faszystą" Islam nie jest religią pokoju, prowadzi do rozlewu krwi oraz wyparcia rodzimych kultur i wierzeń. Czy to jest faszyzm? Bo jeżeli chęć ocalenia swojego narodu, ludzi, naszych dzieci którym islamiści będą ścinać głowy za 50 lat, jest faszyzmem to rzeczywiście, tak jestem "j***nym faszystą". Islamizacja jest pojęciem o którym większość z Was wie. Tylko że pozostaje jeszcze pewna "instytucja" która była obecna na świecie od dłuższego czasu, a teraz powróciła do życia kilkakrotnie silniejsza, doskonale maskując swoje działania. Mianowicie syjonizm którego szeregi zasilają ultra nacjonalistyczni i ultra rasistowscy izraelscy żydzi. Mając w swoich rękach wszystkie środki przekazu i mass media układają nam i naszym dzieciom sposób myślenia. Zanim zmieszasz mnie z błotem za sam fakt użycia słowa żydzi w nieprzyjaznym kontekście powinieneś wiedzieć że to nie jest antysemityzm! Antysyjonizm nie jest antysemityzmem, jest garstka Żydów na tej planecie którzy sprzeciwiają się działaniom syjonizmu i odważają się mówić o zbrodniczych działaniach tego ruchu. Będąc jak sardynki w morzu rekinów, często w niewiadomych okolicznościach znikają, bądź zostają zabijani. Czy wiesz że IzraHELL jest najbardziej łamiącym prawa człowieka krajem na świecie? Używają oni broni zakazanych przez narodowe konwencje w celu eksterminacji Palestyńczyków? Dopuszczali się aktów terroryzmu na świecie (zaatakowali nawet Usa) Nie wiedziałeś? No właśnie...
Kończę już moje wypociny, nie będę tu pisał 150-cio stronicowego manifestu bo i tak by go nikt nie przeczytał. Ciekawa animacja, która pokazuje historie i działaniu syjonizmu, nieco humorystycznym akcentem.


"1.3. Sadistic.pl jest serwisem rozrywkowym, jednak Użytkownicy, pisząc w odpowiednich działach, mogą poruszać wszystkie ich nurtujące tematy." Jeżeli jest to nieodpowiedni dział proszę o przeniesienie.

Pener

2011-08-20, 22:51
moje dziecko nie ogląda al jazeery, bo nie mam dziecka :hitler:

antyzog

2011-08-20, 23:02
W każdej chwili możesz mieć :) Szkoda że nie mogę umieszczać tutaj linków, a wrzucanie filmów z JewTube jest tu niemożliwe. Jest pewien człowiek, Doktor David Duke nikt tak jak on nie potrafi tłumaczyć problemu syjonizmu i wielokulturowości. Swoje teorie potwierdza licznymi dowodami, bardzo wiarygodny i mądry człowiek.

~Angel

2011-08-20, 23:04
może ktoś mi streścić co autor tematu napisał

Pener

2011-08-20, 23:05
angel napisał/a:

może ktoś mi streścić co autor tematu napisał


przeczytałem całość, nie pamiętam :-|

Everizon

2011-08-20, 23:05
@antyzog dobrze kolo gadasz ! ale ja uważam że problemem jest ogólnie ! jakakolwiek religia. Judaizm, chrześcijanizm, islamizm... jeden ch*j wszystkie produkują fanatyków przez których cierpią miliony !

_R...........s_

2011-08-20, 23:14
Przeglądając tą twoją stronę (jak wrzuciłeś wcześniej coś to sobie włączyłem ;) ) zauważyłem wiele dziwnych rzeczy. Żydzi sterują wszystkim, nie dość że mają w swoich rękach media, to islam też jest ich niewolnikiem (mi się zawsze wydawało że islam i żydzi się nienawidzą). Wg tych ciekawych obrazków na tej stronie u władzy są nie tylko komuniści, jak często określane są pis i po, ale także anarchiści. Mi się zawsze wydawało że anarchizm odrzuca wszelkie formy władzy i zawsze stoi w opozycji dla jakichkolwiek form państwa.
Co do filmiku który dodałeś, dowiadujemy się w nim że tylko silna 3 rzesza, była jedynym porządnym krajem i tylko ona mogła oprzeć się żydom. Niestety na pomoc żydom ruszyły inne państwa, w którym judaiści namieszali w głowach. Czyli z tego wynika że najlepiej było by gdyby nikt nie przeciwstawił się 3 rzeszy podczas 2 wojny światowej.
Jeśli chodzi straszenia islamizacją europy, prawdą jest że jest to problem, jednak temat ten chyba już parę razy był poruszany na sadisticu. Ogólnie wynika to ze zbyt zj***nej polityki wobec imigrantów i zbytniemu pobłażaniu im. Ale przeskakiwanie z jednej skrajności w drugą, tzn nagle zamykając granice i wysyłając wszystkich tam skąd pochodzą, też nie jest dobrym rozwiązaniem. Demonizowanie ismalu i nazywane jego wyznawców najgorszym złem jest zj***ne. To tak jak twierdzić że katolicy to najgorsze gówno, bo przecież to oni są pierwsi w rankingu najbardziej zabójczych religii.

antyzog

2011-08-20, 23:14
@Everizon
Też nie jestem chrześcijaninem. Ale Islam nie jest tylko religią. Islam to pełny ustrój, ma on religijne, polityczne, ekonomiczne i militarne komponenty. Dodatkowo Koran(święta księga islamu) nakazuje zabijać niewiernych. Kilka cytatów:
"Kiedy więc spotkacie niewiernych, tnijcie ich karki, aż zabijecie i ranicie wielu. Wtedy mocno zaciśnijcie na nich pęta, weźcie ich w niewolę"
"Kiedy miną święte miesiące (1,7,11,12 wg. islamskiego kalendarza) zabijajcie niewiernych gdziekolwiek ich znajdziecie; chwytajcie ich i oblegajcie, przygotowujcie na nich wszelkie zasadzki! Zabijajcie ich, kiedy ich ujrzycie gdziekolwiek ich spotkacie"
"Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Allaha i Jego Posłańca i chcą szerzyć zepsucie na ziemi, będzie to, iż będą zabici lub ukrzyżowani, albo też obetnie im się ręce i nogi naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i straszna kara na nich czeka w życiu ostatecznym"
PEDOFILIA w Islamie:
Sahih Al-Bukhari Vol 7, Bk 62, Hadith 88
"Prorok podpisał kontrakt małżeński z Aiszą kiedy miała 6 lat. Skonsumował małżeństwo kiedy miała 9 lat."
Islam w rzeczywistości nie uznaje jakiegokolwiek minimum wieku tak dla dziewczynek jak i dla chłopców (wypowiedź jednego z wysokich rangą muzułmanów mówiących o "normalności" współżycia z roczną dziewczynką).
Islam w Europie i Ameryce nosi maskę religii pokoju i czeka kiedy będzie więcej muzułmańskich emigrantów i zwiększy swoją siłę polityczną wystarczająco aby aby przekształcić nowo zdobyte ziemie europejskie i amerykańskie w muzułmańskie!

Pener

2011-08-20, 23:16
k***a mac, że wam sie chce tyle pisać....

pawlonkon

2011-08-20, 23:19
Jednym słowem nie wpuszczać byle czego do swojego państwa mamy dobry przykład z krzyżakami.

miedziak

2011-09-01, 23:30
jak by się to chociażby kupy trzymało to można by polemizować, ale chyba komunizm postał przed nazizmem a nie po tak jak na tym filmiku?

Ant1984

2011-12-25, 20:54
@antyzog
Szkoda, że tak mało osób to widzi.
A do tematu trzeba dodać takie rzeczy jak Banki Centralne, Chemtraile, New World Order i wieeele innych, które tworzą jedną całość.
Budźcie się ludzie, budźcie, bo będzie za późno. Pewnie już i tak jest, ale chociaż kilku więcej zdoła się przygotować.

Kamm

2011-12-29, 00:19
Na co się przygotować? Teraz mamy przej***ne i będzie jeszcze gorzej. Masy ludzi naogląda się Tvn'u i myślą, że wszystko jest o.k.
Amerykanie walczą z terroryzmem. Unia Europejska chce zjednoczyć kraje w jeden wielki. Jak chcesz kogoś uświadomisz, spotykasz się z odpowiedziami typu: "poj***ło cie?"; "jakieś gówno oglądasz". Lub wyśmiewają.

Bryan1234

2012-02-13, 22:56
co jak co ale powinni zabronić imigracji bo co za dużo to nie zdrowo . Sam mieszkam w Niemczech i jak ich widze to mi sie rzygać chce bo oni sie traktują jak by właścicielami tego kraju byli :-(