18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Swobodna eksploracja Prypeci - 2 odcinki

Seek-and-Explore • 2015-05-30, 08:29
Poniżej pierwsze filmy z 6-odcinkowej serii o swobodnym zwiedzaniu Prypeci. Zobaczycie:

Epizod I: most śmierci, stadion, skażone pole (mogilnik "Piesczanoje Płato"), kino "Prometeusz", szpital i jego piwnice, pływającą przystań.



Epizod II: szklarnie eksperymentalne, laboratorium radiologiczne urządzone w jednym z przedszkoli, Fujiyamę Bis.



Bieżące informacje na temat wypraw:
http://seek-and-explore.blogspot.com/
https://www.facebook.com/seekandexplorehttp://seek-and-explore.blogspot.com/

kalium

2015-05-30, 18:50
@Imm420
Nie rozumiesz. W kółko to samo, koniecznie piszczenie dozymetru. Chowanie się przed przewodnikiem idąc drogą leśną czy polną. Gdzie widać człowieka z kilometra. A taka droga, gdyby to były jakieś zakazane obszary i nie była uczęszczana - po 3 latach byś jej nie odnalazł. Albo jeszcze inaczej, nawet najlepszy serial staje się w końcu nudny, schematy zaczynają się powtarzać. Więc zamiast jeździć kolejny raz do Prypeci może warto poszukać czegoś innego? Był, nakręcił, wrzucił - no i spoko. Natomiast ja jestem w stanie zrozumieć malkontentów z tego wątku, bo to już nudne, oklepane. Przesyt i tyle. Jak będziesz żarł tabliczkę czekolady dzień w dzień przez miesiąc, to po tym miesiącu na sam widok rzucisz pawia. Ot i cała tajemnica.

ne...........ch

2015-05-30, 18:56
Brakuje mi jednego miejsca.
Pod blokiem reaktora czwartego jest taki zbiornik. Kiedyś była w nim woda a dziś jest jakaś taka dziwna zastygnięta lawa.
Zróbcie kilka fotek tej lawy z bliska.
Specjalnie dla sadystic.pl

kalium

2015-05-30, 19:20
Specjalnie dla Ciebie, jak już będę wiedział, że koniec jest bliski tak zrobię. ;) Nakupuję broni, najlepiej jakieś flactarny do tego. Przebiję się do strefy jak Rambo, jak mi ktoś po drodze będzie fikał - nakopię mu jak Czak. Wskoczę, nastrzelam sobie selfie i już tam zostanę. ;)

Seek-and-Explore

2015-05-30, 19:20
Oczywiście wycieczki do Prypeci są organizowane kilka razy w tygodniu, a filmów w sieci jest wiele. Zapewniam jednak, że w przypadku tej serii będzie kilka miejsc niepokazanych w żadnym filmie, z kolei te odwiedzane przez turystów są przedstawione często z nieco innej perspektywy.

Polska-KURWO

2015-05-30, 19:20
Znajdźcie tego niedźwiedzia co go w tamtych okolicach milion lat nie widzieli to będzie ciekawie

kalium

2015-05-30, 19:23
Nie obraź się ale te dwa widziałem. Niczego nowego nie zobaczyłem. Perspektywa mówisz. Jest takie stare powiedzenie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie to tam możesz wrzucać, mi to nie przeszkadza. Pewnie nawet zobaczę. Ja tylko mówię o tym, że rozumiem znudzonych tym tematem.

nygathuglife

2015-05-30, 21:28
Macie link do filmu jak "Jacyś idioci znaleźli dojście w pobliże stopionego rdzenia" ?

Ar...........ch

2015-05-30, 22:03
prypeć-srypeć

Centrino89

2015-05-30, 22:16
Polecam filmy Arkadiusza Podniesińskiego:
- Alone in the Zone
oraz
- Alone in the Zone 2 Back to Chernobyl
Można tam zobaczyć istne perełki, których nikt nie pokazywał. Nie będę wymieniał po kolei, ale dodam tylko, że opuszczonej cerkwi we wsi Krasne, oraz sterowni bloku IV to nigdzie nie było :D


@Edit

Dodatkowo przelot helikopterem Mi-2 nad strefą :D

ja...........vv

2015-05-30, 23:11
NastyRascal napisał/a:

wow! znowu czarnobyl! long time no see!


tak k***a długo, że w połowie zapomniałeś ojczystego języka... :idzwch*j:

DOOM666

2015-05-31, 03:09
podpinam się pod pytanie "nygathuglife"-"Macie link do filmu jak "Jacyś idioci znaleźli dojście w pobliże stopionego rdzenia" ??"

Seek-and-Explore

2015-05-31, 14:02
kalium napisał/a:

Nie obraź się ale te dwa widziałem. Niczego nowego nie zobaczyłem. Perspektywa mówisz. Jest takie stare powiedzenie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie to tam możesz wrzucać, mi to nie przeszkadza. Pewnie nawet zobaczę. Ja tylko mówię o tym, że rozumiem znudzonych tym tematem.



Jest jednak sporo rzeczy niepokazanych w innych filmach. Komentarz z youtube odnośnie I epizodu:

"nareszcie.. jesteście pierwszymi osobami, które pokazały co jest dalej w piwnicy pod szpitalem - wszyscy zawsze zawracają jak dotrą do ubrań"

DonKabul

2015-06-01, 03:33
to co z tymi idiotami którzy znaleźli dojście w pobliże stopionego rdzenia?

ScorRampage

2015-06-01, 21:49
k***a, co ja bym dał żeby tam pojechać na właśnie taki zwiad. Zajebista sprawa i ten klimat. Coś pięknego :D

margas

2015-06-02, 01:58
Powie ktoś co z tymi idiotami w pobliżu rdzenia?