18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świry z animal rebelion

GeorgeHarvey1 • 2022-10-15, 17:36

Marzę żeby ich kiedyś spotkać w sklepie

daniel1040

2022-10-15, 20:25
Juzwa napisał/a:

Gdyby ochroniarze zrobili z nich warzywa, a sąd ochroniarzy uniewinnił ze wszystkich zarzutów, to JUŻ NIGDY by się takie k***iszony nie odważyły nawet upuścić batonika w sklepie. W USA jest też chyba prawo precedensu i jakby RAZ ochroniarze spuszczając wpie**ol byli uniewinnieni, to następni też by na tym bazowali.



no właśnie z tym uniewinnił jest problem - bo taki cieć nic nie może zrobić

VladekPutein

2022-10-15, 20:34
"Marzę żeby ich kiedyś spotkać w sklepie"

no i co bys zrobil? Stalbys jak p*zda - taka jest prawda. Na filmie to UK i jesli sie nie myle - market Waitrose. Jakbys chocby wyzwal tych zjebow od zjebow - juz mialbys nieprzyjemnosci. Jakbys jakiegos sk***iela dotknal chocby paluszkiem to skonczyloby sie tak, ze mialbys sprawe, przepie**olilbys z kretesem i musialbys im placic odszkodowanie czy cos w tym stylu, moze dostalbys jakies godziny speleczne.W UK jest takie sp***olenie umyslowe, ze widzac murzyna gwalcacego biala staruszke - moglbys zostac oskarzony o rasizm, jakbys chcial interweniowac.

PrawdaJestJedna

2022-10-15, 20:38
Aż mi ciśnienie podskoczyło, tak mnie poirytowały te ameby umysłowe z filmika.

Zer'aThul

2022-10-15, 20:43
Wszystko, ale to dosłownie wszystko - do ostatniej kropelki - powinni wysiorbać z podłogi na błysk. I na koniec zapłacić i przeprosić za bajzel.

Sayoko

2022-10-15, 20:46
A ja się k***a zapytam gdzie jest ochrona ? Jakbym stał na bramce to bym zmaskarkowala tych cwe*i...

Insaner

2022-10-15, 20:54
A najlepsze jest to, że tacy głupi ludzie jak widać są sprytniejsi od tych co komentują ich filmy i próbują ośmieszać.

Te "eko" organizacje mają potężne zaplecze finansowe i prawne firm lobbujących za różnymi rozwiązaniami lub bojkotujących tych obecnych aby zarobić na swoich alternatywnych produktach.. Wysyłają takie nawiedzone może nawet niepełnoletnie sieroty, wpajają im że będą ratowały planetę czy coś. Głupia c**a pewnie zapłaci mandat i wyjdzie wolno, ale reklamę organizacji zrobi.

Jedynym celem tych "performance'ów" jest to, aby o nich było głośno. Nikt nie słucha tego co mówią zj***ni "aktywiści" (notabene często są to osoby, które nie mają po prostu pomysłu na życie, więc w taki głupi sposób zarabiają). Wystarczy logo na koszulce, tak jak to miało miejsce kilka dni temu jak jakieś dwie idiotki wylały sos pomidorowy na dość znany obraz w muzeum. Tylko tyle wystarczyło aby trafiły do wszystkich mediów na świecie przynajmniej na moment. Sprawdźcie sobie ile osób w tym dniu weszło na strony tej śmiesznej organizacji nawołującej do powstrzymania używania ropy, jedzenia mięsa itd. Setki milionów.

Przestańcie w ogóle o tym mówić, pokazywać w mediach, kręcić i wrzucać do internetu. Im tylko i wyłącznie o ten rozgłos chodzi. Jak ktoś potem zrobi z tego memy to oni na tym nie ucierpią - wręcz przeciwnie. Spośród setek milionów ludzi, którzy nawet z ciekawości wejdą na ich strony kilkadziesiąt tysięcy czubów się znajdzie z czego jakiś % może być nawet dość bogaty i chętny do obdarowania tych "aktywistów" dodatkowym $$$... :roll:


Sayoko napisał/a:

A ja się k***a zapytam gdzie jest ochrona ? Jakbym stał na bramce to bym zmaskarkowala tych cwe*i...



Wystarczy przypilnować aby nie opuściły lokalu. Dać szmaty aby na klęczkach sprzątnęły podłogi, nie wypuszczać dopóki nie bedą zrobione na błysk + dopóki nie zapłacą za zniszczony towar, który w zasadzie kupiły odkręcając butelki.

saves

2022-10-15, 20:57
Lep na ryj ich wyprostuje.

shoe5maker

2022-10-15, 20:58
Myślę, że kilka soczystych plaskaczy na te gęby ustawiły by je do pionu i moralnie ruszyły by mózgownicą przed następną "akcją".

andysmith

2022-10-15, 21:38
czego sie nie zrobi aby tylko por*chac aktywiski

ShamimaBegum

2022-10-15, 21:46
This is the Waitrose supermarket in Britain, where people from the Middle and Upper-Middle classes like shopping because it makes them feel posh, another one is Marks & Spencer' which is more of a rip off.
Anyway, I would shag the woman on the left in the black jacket.

Klibin497

2022-10-15, 22:08
jak by to był mój sklep to bym grzecznie nie prosił tylko wyj***ł bym w ryj i leżące niewiasty wycignol przez te cale mleko na zewnątrz , k***y j***ne i nic więcej .

stefan szufla

2022-10-15, 22:52
"facet" p*zda zapobiegawczo odszedł gdy ktoś do nich podszedł.

marcintutbxl

2022-10-15, 22:52
Normalny człowiek to by złapał za łeb wyciągnoł kopa zaj***ł i po psy zadzwonił żeby te neo marksistowski k***y zapłaciły za szkody.

MichalED

2022-10-15, 23:06
I na takie k***iska jak i ekok***y nie ma litery prawa... Jeszcze trochę to posadzą mnie na dozywotke za te karpie jakie już ubiłem i jakie ubije... :mrgreen:

Wiewór

2022-10-15, 23:31
Ten przegryw z ta tabliczka myśli ze zar*cha jak bedzie robił z siebie taka bezjajeczna p*zde?