18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świrus z nożem i policjanci...

Halman • 2023-05-03, 08:17

jak słychać publice sie podobało...

jkllll485

2023-05-03, 09:04
Jakby Cię wk***iało psychiczne bydło w swojej okolicy które chleje i sieję strach to taka akcja była by dla Ciebie jak miód dla serca.

Siriuz

2023-05-03, 09:24
I ponownie przykład, że można spokojnie obezwładnić nożownika strzałem w nogę, a nie wywalać cały magazynek w tors. A i tak przyjdą typy co bronią szybkie spusty.

mesjans

2023-05-03, 09:46
Siriuz napisał/a:

I ponownie przykład, że można spokojnie obezwładnić nożownika strzałem w nogę, a nie wywalać cały magazynek w tors. A i tak przyjdą typy co bronią szybkie spusty.



Sądząc po reakcji publiki to musiała być straszna wesz na ich dupach, więc pewnie zasługiwał na cały magazynek.

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-05-03, 10:32
w Polin lewactwo by się zesrało o atak na tle rasowym. 50% kraju to lewackie gówno

35i

2023-05-03, 10:46
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow napisał/a:

w Polin lewactwo by się zesrało o atak na tle rasowym. 50% kraju to lewackie gówno



Za "Polin" ciężki wpie**ol się należy, lewacka fajo. A przynajmniej podpalenie pejsów.

~Velture

2023-05-03, 11:37
Siriuz napisał/a:

I ponownie przykład, że można spokojnie obezwładnić nożownika strzałem w nogę, a nie wywalać cały magazynek w tors. A i tak przyjdą typy co bronią szybkie spusty.



Zapraszam na wizytę do okulisty bo typ dostał centralnie w brzuch a nie w nogę. :roll:
... i pewnie dlatego trzyma się za brzuch.

Siriuz

2023-05-03, 11:43
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow napisał/a:

w Polin lewactwo by się zesrało o atak na tle rasowym. 50% kraju to lewackie gówno



Ja bym szacował nie więcej jak 10-20%. Oni są hałaśliwi i największe media są lewackie więc wydaje się ze tego jest dużo, zwłaszcza w miastach. Gdyby tego było 50% to wszystkie wybory byłby ich i mielibyśmy j***ną Gomorę i pogromy inteligencji.

~VeIture napisał/a:

Zapraszam na wizytę do okulisty bo typ dostał centralnie w brzuch a nie w nogę.
... i pewnie dlatego trzyma się za brzuch.



Może tak być. Nadal jednak to pojedynczy strzał a nie 15scie

silwerbalk

2023-05-03, 13:27
I te ich juhu i zaciesz jakby dzika ubili .... :lol:

to...........10

2023-05-04, 05:20
Siriuz napisał/a:

mielibyśmy j***ną Gomorę i pogromy inteligencji



Masz na myśli "inteligencję"łykającą prawackie brednie propagandowe? :amused:


eliveruss

2023-05-04, 09:27
Siriuz napisał/a:

I ponownie przykład, że można spokojnie obezwładnić nożownika strzałem w nogę, a nie wywalać cały magazynek w tors. A i tak przyjdą typy co bronią szybkie spusty.



Nie dość, że pojęcia o broni palnej, balistyce i anatomii człowieka nie masz, to jeszcze jesteś ślepy, bo typ dostał w brzuch.

Siriuz napisał/a:

Ja bym szacował nie więcej jak 10-20%. Oni są hałaśliwi i największe media są lewackie więc wydaje się ze tego jest dużo, zwłaszcza w miastach. Gdyby tego było 50% to wszystkie wybory byłby ich i mielibyśmy j***ną Gomorę i pogromy inteligencji.
Może tak być. Nadal jednak to pojedynczy strzał a nie 15scie



Jak typ jest oddalony, to i jeden strzał wystarczy. Gdyby biegł na ciebie z nożem, to wywaliłbyś cały magazynek dla pewności, że cię nie zapie**oli czy byś co strzał upewniał się, czy trafiłeś? Na reakcję daję ci 2,5 sekundy

Siriuz

2023-05-04, 10:17
eliveruss napisał/a:

Nie dość, że pojęcia o broni palnej, balistyce i anatomii człowieka nie masz, to jeszcze jesteś ślepy, bo typ dostał w brzuch.



Jebie mnie opinia samozwańczego eksperta, który tłumaczy mi dlaczego to co widzę nie jest prawdą :)

eliveruss napisał/a:

Jak typ jest oddalony, to i jeden strzał wystarczy. Gdyby biegł na ciebie z nożem, to wywaliłbyś cały magazynek dla pewności, że cię nie zapie**oli czy byś co strzał upewniał się, czy trafiłeś? Na reakcję daję ci 2,5 sekundy



Nie ma problemu JEŚLI typ rzeczywiście na ciebie szarżuje z nożem. Co innego kiedy stoi albo wręcz sp***ala.

hacked15

2023-05-04, 22:37
ale tam mają zajebiste hulajnogi :D

eliveruss

2023-05-07, 22:16
Siriuz napisał/a:

Jebie mnie opinia samozwańczego eksperta, który tłumaczy mi dlaczego to co widzę nie jest prawdą
Nie ma problemu JEŚLI typ rzeczywiście na ciebie szarżuje z nożem. Co innego kiedy stoi albo wręcz sp***ala.



Jak sp***ala, to jest większym zagrożeniem, niż jakby stał, bo po sp***oleniu może znowu zacząć kogoś atakować nożem, także ten... Chłop prawdopodobnie dostał w bebechy i nic poważnego mu się nie stało, no chyba że dostał w wątrobę lub kręgosłup. W pierwszym i najgorszym przypadku mógłby się szybko wykrwawić, w drugim zostałby przytwierdzony do wózka - i to by wcale nie było takie złe, przynajmniej dla społeczeństwa. A i tak szansa na to, że jakiś ważny organ został trafiony, jest dużo mniejsza, niż szansa na uszkodzenie tętnicy strzelając w nogę. Strzelając nawet z 9mm, trzeba mieć mega farta, by trafiając w nogę nie uszkodzić tętnicy, która w większości przypadków zostaje rozszarpana przez falę uderzeniową pocisku i bez umiejętnego założenia stazy lub innego skutecznego ucisku chłopu gaśnie światło w bardzo krótkim czasie, nie zawsze wystarczającym na to, by delikwent przemyślał swoje postępowanie ;)