18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świranga

kosamisiek • 2011-08-22, 19:51
Świranga

kosamisiek

2011-08-23, 01:06
konkrator napisał/a:

I Takie debile maja prawo jazdy matka da pieniadze na auto a wiesniaki sie bujaja naparwde Polacy za granica sa strasznie pojeb.....ni




a co nie masz prawka i żal dupe ściska :D D ? ps. mama nie dała mi pieniędzy na auto ;) ) menadżerskie wynagrodzenia pozwalają na takie luksusy ;) ) po za tematem kocham hejterów :*** macie takie jazdy że mam zawsze glebe z was ;) ) pozdro 600 ;) ))

The Butcher

2011-08-23, 03:30
Za mało policji na drogach jeździ :-?

Jedras992

2011-08-23, 10:07
Wyjeżdżają tylko cioty po ogólniakach... Jak masz technikum, albo skończyłeś "zawodówkę" to można złapać dobrą prace i godnie żyć...

ko...........or

2011-08-23, 10:19
Kosamisiek Ogarnij sie PFD zanim ja prawko zrobilem to ty na gowno papu wolales jeszcze, i to sa jazdy chopcy zielska popala i legalizacji chca rutinoscorbin zazywajcie legalny jest a slowo hejter najpierw w slowniku poszukaj pzreczytaj i zrozum bo sa siedzisz na kompie i pierd...lisz glupoty Sadistick porzadna strona nie zasmiecajcie jej glupotami

Jedras992 a ty ile zarabiasz bo ja tygodniowo od poniedzailku do piatku za granica zarabiam w firmie kurierskiej 900 euro tyg i nie zaluje nawwet sie nie mecze i z twoich ust takie slowa padaja hah chyba w swoim zyciu to ty nie opusciles nigdy Polski no chyba ze na wycieczce szkolnej byles na Slowacji.

pilarix

2011-08-23, 10:28
wy tu pie**olicie, a gościu jak tede wygląda.

enerpeka

2011-08-23, 10:39
pól sztuki na ekipę i jazda!!!

sandal007

2011-08-23, 11:55
Ale co wy sie oburzacie na hejterow ?

Jestem informatykiem, wyjechalem za granice i teraz wszyscy mnie od pomywacza wyzywacie ?
W polsce zarbialem 4 000 zl. wyjechalem za granice i w obecnej chwili mam 5 000 euro na miesiac
i co nie jestem teraz nazywac sie polakiem bo wybralem lepsza przyszlosc ?
Mam wielu znajomych co pracuja na zmywaku i co oni maja byc gorsi odemnie ? czmeu bo maja gorsza prace ?
czy moze dlatgo ze wyrwali sie z polski gdzie ledwo wiazali koniec z koncem, a teraz uzywaja zycia?

Wiekszosc osob z emigracji wydaje kase w polsce, buduje domy, kupuje dzialki.Wiec napedza niejako gospodarke ( budowalncy , deweloperzy itp.) ale caly czas bedziemy obrazani przez bande kretynow ktorzy uwazaja ze ten kto wyjechal szukac dla siebie lepszej przyszlosci jest gorszy od nich, gowno prawda.

Chlopaki z filmiku zjarali sie i bawia sie weekand , jak wiekszosc mlodizezy tutaj.
Maja za co wiec co im szkodzi.Niech sie bawia dopuki moga, kiedys beda musieli wrocic do polski do pomiedzy takich hejterow jak wy, ale oni przynajmniej beda mogli powiedziec ze sie wyszaleli, wybawili, a nie pluli po innych polakach na forach.

longlong7

2011-08-23, 12:01
mógł by się puścić, potem ujęcia z bliska i pięknie na harda

lajka

2011-08-23, 12:26
Podobny do świniaka tedego

harriseq

2011-08-23, 13:21
szkoda, że nie spadł i go nie przejechał, przynajmniej nowa dawka Harda by była.

jajok

2011-08-23, 13:42
lajka napisał/a:

Podobny do świniaka tedego



jego młodszy brat

zonk

2011-08-23, 14:45
Heheh, teraz będzie walka kto ile zarabia za granicą i na jakich to oni stanowiskach nie siedzą :D

ko...........or

2011-08-23, 23:33
SQT walki nie bedzie wyprowadz sie od mamusi i zyj na wlasna kieszen jak podolasz za granica kasa lepsza i szacunek lepszy a wy pier...olice farmazony jak to na zmywalu sie zapier za dzuo bajek sie naczytaliscie i filmow naogladali tu jest prawdziwe zycie a nie nedza przez nasz wspanialy kraj wyjedz przekonaj sie i wtedy wypowiadaj

zonk

2011-08-24, 09:12
@UP, czy ty jesteś taki popie**olony i nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? GDZIE ja k***a napisałem że zapie**alasz na zmywaku ? Napisałem co widzę, znalazło się kilku spinających dupy że jeden od drugiego na coraz wyższym stanowisku siedzi, czekam na kogoś co jest dyrektorem w zagranicznej firmie. Spinacie dupy i tyle, a wystarczyło wysilić się i dobrą robotę można w Polsce znaleźć.
I dodam ze gówno a nie szacunek za to że ktoś się za granicą potrafi utrzymać.

JURIJ_77

2011-08-24, 10:19
Velture napisał/a:

Kolejny film z cyklu - Zabawy polaków po zmywaniu garów dla brytoli.



widać kolego jak szanujesz pracującego człowieka - tak jak mówi przysłowie: "Żadna praca nie hańbi" - a jeżeli można pracować za trzykrotność poborów w Polsce? Nie wiem dlaczego niektórych to boli ... ale mam klika teorii:
1. Sam nie ma i drugiemu zazdrości (boi się wyjechać;nie zna języka; nie ma do kogo pojechać; rodzice nie pozwalają itp),
2. Jest jednym z niewielu, którym w Polsce się powiodło i zarabia 7tyś/mieś - i teraz boli go, że "nieudacznicy" pojadą sobie do Anglii i zarobią tyle co on.
3. Siedzi w Polsce frustrat, zapie**ala za średnią krajową (prawdziwą średnią - 1500zł), i wypisuje, że nie szanują samochodu, pieniędzy ... a w domu bije go żona i płaczą dzieci - a On może tylko popatrzeć i pooglądać na filmikach jak się bawią ludzie, którzy chcą przeżyć swoje życie inaczej ...

Sądząc po wieku, stawiam na odpowiedź numer 1.

pozdro i bez urazy