18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Swing Wing

~Creaters • 2011-08-09, 10:04
Swing Wing – zabawka w stylu lat 60

Szorstki

2011-08-10, 23:50
Zabawka dla prawdziwego metalowca

Francysl

2011-08-11, 01:06
brylant1412 napisał/a:

ja takie cos to sobie na ku*asa zakładałem i dlatego mam takiego umięsnionego



To teraz idź pokreć głową bo mózg został w ku*asie.

max1522

2011-08-11, 07:57
z mroczniejszym podkładem muzycznym to wyglądało by mi to na jakieś masowe opętanie

HotSzot

2011-08-11, 12:34
Uwaga ! nie ogladac na kacu.

Prozac

2011-08-11, 15:36
brylant1412 napisał/a:

ja takie cos to sobie na ku*asa zakładałem i dlatego mam takiego umięsnionego


co ty k***a na biologii robiles!? w ku*asie sa ciala jamiste nie ma miesni! hahahaha nasluchales sie na silowni o marzeniach "pakerow" a prawda jest taka ze na "siłce" kazdy ma jaja tzn jajeczka jak fistaszki od sztucznego dostarczania testosteronu a fiutka malego i flaka bo za duzo hormonow, prohormonow czy jeszcze kilku innych suplementow libido spada po pewnym czasie stosowania tak samo z erekcja ktora zanika! a jak nie mozna uzywac to co ma rosnac?! :D

kot_bez_imienia

2011-08-11, 23:38
Prozac napisał/a:


co ty k***a na biologii robiles!? w ku*asie sa ciala jamiste nie ma miesni! hahahaha nasluchales sie na silowni o marzeniach "pakerow" a prawda jest taka ze na "siłce" kazdy ma jaja tzn jajeczka jak fistaszki od sztucznego dostarczania testosteronu a fiutka malego i flaka bo za duzo hormonow, prohormonow czy jeszcze kilku innych suplementow libido spada po pewnym czasie stosowania tak samo z erekcja ktora zanika! a jak nie mozna uzywac to co ma rosnac?! :D



dzięki za wykład... :gay: