18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świętowanie w kinie

SlimShady • 2023-11-14, 08:14
W ostatnią niedzielę po pojawieniu się na ekranie gwiazdy bollywood - Salmana Khana, grupa widzów postanowiła to uczcić odpaleniem fajerwerków w kinie...


0rion

2023-11-14, 08:31
oczywiscie wiadomo jaki kraj. k***a co za bezmozgi. :-)

Verdi

2023-11-14, 08:42
Masz literówkę w opisie. Nie grupa widzów tylko bezmózgów. Mają napisane na opakowaniu odpalać tylko na otwartej przestrzeni z dala od materiałów palnych. Już ch*j że kino to nie przestrzeń otwarta ale mało jest miejsc gdzie jest więcej łatwopalnych tkanin i materiałów, od drewnianej podłogi po obszycia foteli, ekran, wykładziny... Naprawdę nie potrafię pojąć jak bardzo trzeba mieć nasrane w bani żeby coś takiego odj***ć... Takich tylko wpuścić do fabryki pirotechniki, dać zapalniczkę i zamknąć żeby nie mogli sp***olić

Kutazz

2023-11-14, 09:02
Dobrze, że Janoszek nie puścili bo by car bombe wyj***li :D

SlimShady

2023-11-14, 09:10
Verdi napisał/a:

Masz literówkę w opisie. Nie grupa widzów tylko bezmózgów. Mają napisane na opakowaniu odpalać tylko na otwartej przestrzeni z dala od materiałów palnych. Już ch*j że kino to nie przestrzeń otwarta ale mało jest miejsc gdzie jest więcej łatwopalnych tkanin i materiałów, od drewnianej podłogi po obszycia foteli, ekran, wykładziny... Naprawdę nie potrafię pojąć jak bardzo trzeba mieć nasrane w bani żeby coś takiego odj***ć... Takich tylko wpuścić do fabryki pirotechniki, dać zapalniczkę i zamknąć żeby nie mogli sp***olić



Także masz literówkę. Nie grupa bezmózgów tylko kraj bezmózgów. Zastanawiałem się czy w ten sposób jakoś tego w opisie nie ująć :lol:

pytolsky

2023-11-14, 09:23
Hinduski program kosmiczny napotkał niespodziewane problemy w przebiciu się rakiet przez sufit

Janko

2023-11-14, 09:39
Super pomysł k***a przynajmniej ciepło ch*je mają

leonfun

2023-11-14, 09:41
Ja tylko dodam że ten kraj ma elektrownie jądrowe, program kosmiczny oraz broń jądrową :P

Duczki1234

2023-11-14, 10:39
Tak to jest jak w Bollywood Ciapaki biorą się za kino akcji . Chyba remake robią


DEADmanPL

2023-11-14, 11:33
leonfun napisał/a:

Ja tylko dodam że ten kraj ma elektrownie jądrowe, program kosmiczny oraz broń jądrową



Idą na ilość. Nawet w tym gównostanie na 10 milionów urodzonych debili musi się trafić wybitny fizyk

:-D

leonidkacap

2023-11-14, 11:38
Kto jest Salman Khan ?
to taki polski Cezary Pazura

Kooondor2000

2023-11-14, 11:54
Właśnie też skojarzyło mi się z bękartami wojny, łap piwko :)

mateuszsick

2023-11-14, 11:57
Serio uważam że tak jak u zwierząt tak i u ludzi są rasy które są stworzone do niewolnictwa, izolacji i nie powinno się tego zmieniać bo to tak jak by małpie dać karabin i kazać strzelać, nie będzie wiedzieć o ch*j ci chodzi i co to jest ale wciśnie spust i będzie napie**alać byle gdzie i do kogo i w dalszym ciągu nie będzie wiedzieć co się stało. Ale bądźmy tolerancyjni i akceptujmy podludzi i dajmy im władzę..

feniks_01

2023-11-14, 15:14
I ktos mi powie,ze oni na ksiezycu wyladowali.. Jasne...

killua

2023-11-14, 15:29
SlimShady napisał/a:

Także masz literówkę. Nie grupa bezmózgów tylko kraj bezmózgów. Zastanawiałem się czy w ten sposób jakoś tego w opisie nie ująć





mateuszsick napisał/a:

Serio uważam że tak jak u zwierząt tak i u ludzi są rasy które są stworzone do niewolnictwa, izolacji i nie powinno się tego zmieniać bo to tak jak by małpie dać karabin i kazać strzelać, nie będzie wiedzieć o ch*j ci chodzi i co to jest ale wciśnie spust i będzie napie**alać byle gdzie i do kogo i w dalszym ciągu nie będzie wiedzieć co się stało. Ale bądźmy tolerancyjni i akceptujmy podludzi i dajmy im władzę..





leonfun napisał/a:

Ja tylko dodam że ten kraj ma elektrownie jądrowe, program kosmiczny oraz broń jądrową



Ja tylko dodam iż połowa top 100 CEO to hindusi :) ale tak naród debili :D