18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święto Niepodległości

ASAKKU • 2013-11-12, 18:48
Takie w sumie życiowe chyba 8-)


Mathaeus1990

2013-11-12, 20:35
Jak ktos wiedzie ustatkowane zycie to tak jes. Ma dziecko, dzieci, żone. Lubi sadola, to za przeproszniem ma włazic w bande zjebów ktorzy sami nie wiedza czego chca?
Lepiej przejsc z boku a zaraz beda Święta i wszyscy nagle będą dla siebie życzliwi.



Morał : Bydło musi sie wyszaleć.

karinawaw

2013-11-12, 21:57
Tchórze. Wbrew pozorom było bezpiecznie. Jak ktoś się nie pchał między Policję a dresiarzy tylko sobie szedł z tłumem to nic mu nie groziło. Kapkę przesadzacie.

is...........ay

2013-11-12, 22:00

beziooo

2013-11-12, 22:05
smutne że jak np na tym obrazku ojciec z synem nie może świętować Święta Niepodległości i uczestniczyć w marszu przez j***ną zwierzyne.

m4tekt

2013-11-12, 22:17
beziooo napisał/a:

smutne że jak np na tym obrazku ojciec z synem nie może świętować Święta Niepodległości i uczestniczyć w marszu przez j***ną zwierzyne.


Ku*wa jeszcze przez przypadek ci piwo dałem... fakt też bym się bał wchodzić z dzieckiem między POlicje :roll:

Zarammoth

2013-11-12, 22:25
@m4tekt: Nie że sympatyzyję z PO, ale poskreślanie tych dwóch liter w każdym słowie jest na POziomie gimbazy, onetu i ogólnie POj***ne, wiesz?

is...........ay

2013-11-12, 23:22
@up: W 100 PrOcentach POpieram.

Soxic

2013-11-13, 00:15
Ja pie**ole, lepiej żeby jak Wy to mówicie "faszysci" byli górą niż te pedały itd.
Wierzcie dalej telewizji to zajdziecie dalej niż najman na ringu k***a.

Miziou

2013-11-13, 01:01
@up

Dokładnie tak samo myślę - Raczkowski jest genialny, ale jeśli chodzi o dyskusję, to więcej jest pozytywnych relacji z Marszu, niż negatywnych. To "wolne media" napie**alają jaka to sk***iała grupa ci patrioci są. Właściwie fashyści! Dzisiaj sobie uświadomiłem, że ja również jestem fashystą, a pomogli mi w tym moi znajomi w dyskusjach internetowych. Tyle lat żyłem w nieświadomości... Będę teraz obchodził święta wszystkie, byle nie urazić jakiegoś patriotosceptyka, albo fashyzmofoba. Jako niewierzący człowiek, będę również śmiał się z nadchodzących świąt, żeby mnie jaka Antifa nie pobiła... Może mnie również jakaś tęcza z nienacka napaść, kto tam k***a wie...