18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świetny pokaz tureckiego F-16 na Air Show 2013 w Radomiu

angpaur • 2013-08-27, 15:45
Pokaz umiejętności tureckiego pilota i możliwości myśliwca F-16. Dla wielu najlepszy pokaz Air Show 2013 w Radomiu.
Jak się okazuje turasy nie tylko kebaby potrafią robić.




Dodaję pomimo, że już wrzuciłem to video w komentarzu do innego tematu, ale zasługuje chyba na oddzielny temat

WisienGM

2013-08-29, 11:33
Moj kolega z rodzinnego miasta ukonczyl szkole lotniczą w Dęblinie, jakis tam kontakt z nim utrzymuje i w pewnym sensie wiem, ile trzeba poswiecic potu krwi i lez zeby tak latac takim samolotem. Ci faceci cale zycie maja podporzadkowane pod robienie tej jednej rzeczy.

Za lotnikow zawsze piwko, nie wazne czy polaki czy ciapaki.

Hrodgar

2013-08-29, 11:36
BrunerOvned napisał/a:

"Nawet u Turasów"?
Ten kraj ma ponad 500tys wojska, jedną z najsilniejszych armii i jest jako jeden z niewielu państw na świecie samowystarczalny. Pośród ciapatych to chyba mimo wszystko najbardziej cywilizowana zgraja. Można się śmiać, że kebaby itp. ale zapie**alają zdrowo na swoje, nie liżąc rowa wujowi Samowi i wielikiej Rasiji. Wpadli by do nas to by rozjechali nas jak masło. No chyba że Francja by za nami stanęła... ;)

Komentator ładnie gada po radomsku.


Tyle tylko, że ten kraj nie miał IIWŚ, i 2 frony po nim nie przeszły, nie było komunistyczną marionetką, a w czasach zimnej wojny USA pakowało w nich swoją kasę, aby nie przeszli do czerwonych, i żeby USA mogło mieć u nich zainstalowane rakietki, które były wycelowane w ZSRR.

cripkillah

2013-08-29, 11:36
Czy tylko ja widząc "Świetny" i "tureckiego" miałem nadzieję, że się rozbije ?

Stefansuchar

2013-08-29, 11:42
To są cyrkowe sztuczki.W prawdziwej walce jest trochę inaczej i wielu z tych cyrkowców katapultowałoby się w pierwszej walce.

angpaur

2013-08-29, 11:49
cripkillah napisał/a:

Czy tylko ja widząc "Świetny" i "tureckiego" miałem nadzieję, że się rozbije ?



No niestety tym razem to ciapak zawstydził nie-ciapaków swoim pokazem. Trzeba mieć nadzieję, że na następnych pokazach to polscy piloci pokażą na co ich stać i zrobią jeszcze lepszy.

Stefansuchar napisał/a:

To są cyrkowe sztuczki.W prawdziwej walce jest trochę inaczej i wielu z tych cyrkowców katapultowałoby się w pierwszej walce.



No masz sporo racji, bo w prawdziwiej walce, zanim doszłoby do kontaktu, to wpierw użyliby rakiet i ktoś na pewno musiałby się katapultować, żeby przeżyć trafienie, gdy systemy obronne zawiodą.
No ale gdy już dochodzi do walki na krótki dystans to właśnie takie umiejętności cyrkowe decydują o życiu albo śmierci.

ja.nie.kradne

2013-08-29, 12:00
to nie Turek, to Niemiec przecież :D

NeoBcK

2013-08-29, 12:23
Tureckiego pilota bym się bał... za dużo muslimów się naoglądałem....

~Mieszek_Kiler

2013-08-29, 12:25
To był najlepszy pokaz na całym Air Show w sobotę. Mistrzostwo! :ok:

contowsky

2013-08-29, 12:40
czy w 1:13 przekracza barierę dźwięku?

worldoko

2013-08-29, 12:50
Jedyny Turas do którego mam szacunek. Dał czadu na Air Show.

angpaur

2013-08-29, 13:05
contowsky napisał/a:

czy w 1:13 przekracza barierę dźwięku?



Nie. Pilotom na pokazach nie wolno przekraczać bariery dźwięku. On po prostu zapierdziela na dopalaczu i stąd ten zajebisty dźwięk.

NeverLie2Me

2013-08-29, 13:13
Ruskie w akcji, akurat nie Radom :P


Mardog

2013-08-29, 13:43
@contowsky
haha jakby tak zrobił to by im bębenki rozj***ło.

Miki6830

2013-08-29, 15:22
Szczam_na_koło napisał/a:

Nawet u turasów F16 lata a u nas stoi :(


Dziwne bo co jakiś czas w mojej okolicy latają nimi