18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święta w Polsce

WiktorS • 2012-12-18, 23:38
:idzwch*j:

AdmirałFloty

2012-12-18, 23:44
k***a aż żal na to patrzeć... Jak im musi być wstyd że ich chciwe i pazerne mordy cała polska może oglądnąć w internetach... Splądrowały cały stół... Na litość boską ludzie ogarnijcie dupy...

osiek92

2012-12-18, 23:45
j***ni idioci, w sklepie po 2zł te siki a oni stoją godzinami i jadą kilometry...
taki byłby zadowolony, żeby ktoś gówno mu za darmo oddał :homer:

tomekb25

2012-12-18, 23:47
No żesz k***A MAĆ! I co ta j***na pinda zrobi z tymi 3 butelkami wody?! k***a zal jej tych paru zlotych zeby sobie w biedronce kupic najtansza oranzadke, to nie trza zapie**olic bo lezy. Bydlo k***a...

Moonlord

2012-12-18, 23:56
co za pazerne k***y, jeszcze po 2 sztuki biora j***ne chciwe dz**ki!! tak sie sfrajerzyc za napoj zbyszko ?! wstyd i jeszcze przy koledach w tle

byle wiecej zeby tylko inni nie mieli

LoperPL

2012-12-18, 23:57
Nie chcę nic mówić ale nie zdziwię się że po 40 latach pracy wasza emerytura nie wystarczy na same opłaty wtedy ta sikawa za 2zł to będzie dla was luksus ale póki co jest się młodym albo utrzymywanym przez rodziców i jest fajnie.

grzybek507

2012-12-19, 00:00
Jak nie było co już brać to się potem te k***y za obrusy chwytały!!

_Optimus_

2012-12-19, 00:03
>>Odnoszę wrażenie, że to zostało zakupione z funduszy pochodzących od reporterów<<. Taka zanęta na dobre ujęcie stereotypu Polaka. Patrzcie ilu tam ludzi. A i tak cała uwaga zwrócona zostanie w stronę stada bezmyślnych chamów. Szkoda. Mery k***a Krysmes w tym j***nym dzikim kraju.

Legenda:
>>ironia<<

Pa...........ek

2012-12-19, 00:05
czy tylko ja zauważyłem m m m maćka?

AdmirałFloty

2012-12-19, 00:05
k***a LoperPL Nie moje nie biorę... ch*j że po 40 latach pracy nic nie będę miał ale na pewno nie będę kradł tego co nie moje.

mlodocian

2012-12-19, 00:08
up@ trudno zebys swoje ukradl ;)

Moonlord

2012-12-19, 00:36
nie jestem przesadnie wierzący, żeby nie powiedzieć że nie wierzę wcale.
Pomimo wszystko Świeta to taki okres w roku, że według mojego odczucia należy podsumować cały rok jak się zachowywałeś, co zrobiłeś dla najbliższych, o kim zapomniałeś, co powinieneś był zrobić a czego zrobiłeś - tu chodzi o taki wewnętrzny, samokrytyczny rachunek sumienia! Chociaż w tym czasie starać się być fair w stosunku do innych ludzi, bliższych czy dalszych.
Przecież ktoś kupił te napoje z myślą o ludziach, wiernych/niewiernych, potrzebujących, czy poprostu dla ogólu społeczności żeby atmosfera była że jest się czym dzielić między sobą, ludzmi - i chyba o to chodzi w tych całych świętach.

Echis

2012-12-19, 01:27
ch*j tam wie jak to było. Źródło i konkretny opis wydarzenia podajcie, bo o manipulacji trochę już było na Sadisticu, to człowiek bardziej wyczulony. Może akurat firma Zbyszko, urządziła promocję swojego produktu w psychiatryku ? Kto wie...

schody1

2012-12-19, 01:41
Ktoś wie o co tutaj chodzi? Na stole leży chleb, mandarynki, cola, zbyszko i opłatek. Ten ostatni wiem po co, ale reszta? To jest 12 potraw wigilijnych ? Ci ludzie mieli wpie**alać chleb z mandarynkami i popijać gazowanymi napojami? Władze miasta to organizują ?