18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Święta

kurczak94 • 2015-06-18, 19:06
Wiem, że nie w temacie, ale co z tego?

Cytat:

Weszli trzaskając drzwiami. Typowa para małżeńska po sześćdziesiątce, tacy Janusze, jakich pełno. On obładowany siatkami, wyraźnie zmęczony; ona wprost od fryzjera i kosmetyczki - czarne resztki z przyciętej grzywki przylepiły jej się do mocno upudrowanej twarzy, koło ucha straszyła źle zmyta farba do włosów, a w dłoniach ze świeżo pomalowanymi na krwisty kolor paznokciami ostrożnie trzymała małą torebkę.
Ona podchodzi do stojaka z kartkami świątecznymi i przebiera głośno komentując, która kartka dla kogo. Obsługując innych klientów słyszę strzępki zdań: "...bo lubi małe dzieci, to ten Jezusek...", "...nie ma śniegu, to chociaż na kartce niech będzie...", "w zeszłym roku nam wysłali podobną, to chyba lubią...".
On w tym czasie stawia siatki na podłodze, przeciąga się i jestem pewna, że przytakuje nawet nie słuchając.
W końcu ona daje mu wybrane kartki do ręki z poleceniem:
- Zapłać.
Doczłapał do lady, kupił, wrócił, bez słowa oddał. Podniósł wszystkie siatki z podłogi oprócz jednej, obrócił się, puścił do mnie oko, ona otworzyła drzwi i wyszli. Po chwili wrócił. Postawił siatki, zerknął za okno, na drzwi i zza pazuchy wyciągnął malutką butelczynę czystej. Uniósł do góry w moją stronę i mocno pociągnął. Zakręcił, schował, wziął tym razem wszystkie siatki w ręce i wychodząc rzucił:
- Sekret udanych świąt!


Mojs

2015-06-18, 23:25
Powiedz że to jest historia "Samobojka" z serii "skiosku", z JM, bo to jej własne opowiadanie. Jak coś podpie**alasz, daj źródło!

EwelinyStara

2015-06-18, 23:31
@up A Ty co k***a? Zgłupłeś? Pan mecenas psia jego mać z mysiej dupy wór na mąkę się znalazł.

Oponka

2015-06-19, 00:32
a ktoś się wyprodukował bezpolotu.

cerealkiller992

2015-06-19, 01:40
To całe rzucanie "januszami" i "cebulami" na lewo i prawo już dawno się znudziło.

Nattsjel

2015-06-19, 07:11
Może wydawać się wam naciągane ale to musi być prawdziwe. Gdybyście tak właśnie w okresie świąt posłuchali i pooglądali co się dzieje w okolicy a nie tylko rozglądali za promocjami i rzeczami z listy to byście zobaczyli ile takich "januszów" się kręci.

dejwu

2015-06-19, 08:30
musisz miec nudne życie skoro to zdarzenie było dla ciebie aż tak emocjonujące, że postanowiłeś się tym podzielić z szerszym gronem.