18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach

baztien90 • 2013-07-22, 16:11
POLSKA PANY!

W dniach 14-16 marca, światowe gwiazdy gier komputerowych przyjadą do Polski zmagać się, w wielkim finale, ósmego sezonu Intel Extreme Masters, o łączną pulę nagród sięgającą 250 000$. To olbrzymia zasługa atmosfery, jaka udzieliła się wszystkim sympatykom e-sportu, podczas styczniowej edycji Intel Extreme Masters, w katowickim Spodku.

Impreza w Katowicach zakończy serię turniejów, które odbędą się w Szanghaju, Nowym Jorku, Singapurze oraz Sao Paulo. Największe gwiazdy e-sportu będą rywalizować w League of Legends oraz StarCraft II: Heart of The Swarm. Łączna pula nagród pieniężnych, podczas katowickiego turnieju wyniesie aż 250 000$.

Spodek najgorętszą cyberareną świata

Po raz pierwszy finały Mistrzostw Świata nie zostaną rozegrane na targach CeBIT w Hanowerze. Wszystko za sprawą gigantycznego sukcesu jaki odniósł przystanek IEM w Katowicach, rozegrany w styczniu tego roku. Turniej odwiedziło wtedy 50 000 fanów, a transmisję internetową ESL TV, w siedmiu językach, obejrzało ponad pięć milionów widzów z 178 krajów. Ponownie w całe przedsięwzięcie zaangażowane będą władze miasta, w tym prezydent Katowic, Pan Piotr Uszok.




źródło: http://www.esl.eu/pl/news/225816

kaefix

2013-07-22, 16:13
nie dziwi mnie to wcale, szkoda jednak że będzie ten zj***ny CS:GO, a nie stary k***a klasyk 1.6 na którym wszyscy sie wychowalismy :/

epolakko

2013-07-22, 17:04
jak oni mogą nazywać to coś używając cząstki "sport" ? Co to ma k***a wspólnego ze sportem?
j***ni gejmerzy.

Szwy

2013-07-22, 17:40
Fajnie, może chociaż na taki "sport" nie będziemy narzekać.

JaKuBoOo

2013-07-22, 18:45
Cóż.. myślę że skrótu MYM nikomu nie muszę przedstawiać.
@Szwy - nie możemy narzekać. Polacy byli najlepsi w cs'a na świecie :)

contowsky

2013-07-22, 18:46
bez 1.6 to już nie to samo

hajtkol

2013-07-22, 18:56
Przestańcie o tym 1.6. Pewnie że jest świetny, ale CS:GO ma dużo usprawnień których brakowało w 1.6 i Source. Zanim będziecie go mieszać z błotem najpierw w niego zagrajcie. Zawodnicy czołowych drużyn przeszli na GO, i wiele jest bardzo zadowolonych, a oni akurat się na tym lepiej znają niż ludzie z FFA i mixów. Ja sam grałem najwięcej na Kz, dr, i zm, i nie pakowałem się w ESL, ale znajomi którzy to robili i grają w CS:GO twierdzą że jest świetny. Podobno jedynym minusem jest właśnie mała ilość serwerów z modami.

kaefix

2013-07-22, 20:15
@up zmieszałbym Cie z błotem, ale nie chce mi sie

HNNNGHH

2013-07-22, 23:56
ch*j z tym, znowu będzie zj***na organizacja , wiem bo byłem.Nie dość że czekania pare godzin to k***a jak chcialem sie zapisac na "turniej" z Unreala to żaden ch*j z plakietką nie wiedział gdzie są zapisy i gdzie sie zaczyna, ch*jnia.

H88tman

2013-07-22, 23:57
@hajkol- ch*j mnie obchodzi opinia "zawodofców". CS 1.6 grywalnością niszczył te GO pod każdym względem.

kamaz

2013-07-23, 15:32
epolakko napisał/a:

jak oni mogą nazywać to coś używając cząstki "sport" ? Co to ma k***a wspólnego ze sportem?
j***ni gejmerzy.


Sport to nie tylko używanie siły fizycznej. tutaj liczy się myślenie ale widocznie dla ciebie takie rzeczy to za wiele.

thewhitestar

2013-07-24, 12:34
kamaz napisał/a:


Sport to nie tylko używanie siły fizycznej. tutaj liczy się myślenie ale widocznie dla ciebie takie rzeczy to za wiele.


lesii

2013-07-24, 12:34
Ooo miło, zawsze fajnie jak takie imprezy są w Polsce, promowanie kraju (miasta) itd. I na tym bym się skupił a nie na CS'sie :)

PTX

2013-07-24, 12:40
wiadomo, ze 1.6 jest o wiele lepszy niż go jeżeli chodzi o grywalność, co jest ważniejsze dla większości graczy niż grafika. Na go przeszli wszyscy najlepsi gracze z jednego powodu, go jest nowa grą i firma, która wyprodukowała cs ładuje ogromne pieniądze w turnieje i wypromowanie go