18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

swiatlo

shit4sale • 2011-01-20, 13:24
Rozpętała się wojna między piekłem a niebiosami. Wszedl Szatan – i stala się ciemnosc. Wszedl Bog – i stala się jasnosc.
Znowu wszedl Szatan – i znowu stala się ciemnosc. I znowu wszedl
Bog, i stala się jasnosc.
Nagle wchodzi Sw. Piotr i mowi:
- Panowie, odpie**olcie się od tego wylacznika

mi...........an

2011-01-20, 14:45
Autorze!
Na prawo od spacji jest taki mały klawisz. Nazywa się Alt. Dzięki niemu można robić polskie znaki jak na przykład: ł, ć, ź, ż ...

push3k

2011-01-20, 14:55
misiekman napisał/a:

Autorze!
Na prawo od spacji jest taki mały klawisz. Nazywa się Alt. Dzięki niemu można robić polskie znaki jak na przykład: ł, ć, ź, ż ...

Nie rob mi laski wcisnij prawego alta :-P

Lupi

2011-01-20, 15:39
Piwo leci, jakoś dowcip mi sie spodobał, w porównaniu do niektórych ostatnich.

A misiekman - jak tak bardzo ci przeszkadza pisanie bez ALTA - idz do szkoły na polski - tam bedziesz miał POPRAWNĄ polszczyznę. Nie kazdy ma czas i chec pisac w necie z polskimi znakami.

blochno

2011-01-20, 15:40
Rozpętała się wojna między piekłem a niebiosami. Wszedl Szatan – i stala się ciemnosc. Wszedl Bog – i stala się jasnosc.
Znowu wszedl Szatan – i znowu stala się ciemnosc. I znowu wszedl
Bog, i stala się jasnosc.
Nagle wchodzi Sw. Piotr i mowi:
- Panowie, odpie**olcie się od tego wylacznika


FEJK!

Nie ma Boga, a jak nie ma Boga to i nie ma Szatana, a jak nie ma Szatana to i nie istnieją Święci...

Acho

2011-01-20, 15:42
Masz piwo, bo tak rozpaczliwie o nie błagasz tym komentem, że mnie aż za serce chwyciło i jak nie ściśnie... aż się zesrałem.

Ravager

2011-01-20, 15:43
@Lupi, takie rzeczy robi się automatycznie i świadczą o pewnym poziomie intelektualnym wypowiadającego się podmiotu. Jak tak bardzo Ci się śpieszy, to skasuj konto na sadisticu, będziesz mieć kilka wolnych godzin dziennie.

Avallach

2011-01-20, 15:50
No to mam już zabawę do dzisiejszego palenia xD

Su...........cz

2011-01-20, 16:25
Lupi napisał/a:

Piwo leci, jakoś dowcip mi sie spodobał, w porównaniu do niektórych ostatnich.

A misiekman - jak tak bardzo ci przeszkadza pisanie bez ALTA - idz do szkoły na polski - tam bedziesz miał POPRAWNĄ polszczyznę. Nie kazdy ma czas i chec pisac w necie z polskimi znakami.



Jak nie masz czasu i chęci, to po prostu nie pisz... a jak już tak bardzo musisz, to zwracaj uwagę na j***ne czerwone podkreślenia!


Ingles

2011-01-20, 16:26
... i wtedy wszedł na piętro portier i krzyknął:
"zamknąć mordy tępe ch*je, jest 3 rano, a to jest k***a akademik, a nie dom mamusi", po czym zaklną pod nosem "pie**olone studenty"...

Lupi

2011-01-20, 16:35
To jest internet a nie zeszyt do jezyka polskiego i dopoki nie wale błedow ortograficznych typu "rzyd" "komurka" to sie odwalcie...

A komenty pisze rzadko wiec nie widze potrzeby kasowania konta - nie przesiaduje na sadisticu po kilka godzin dziennie ale maks 1 h w ciagu całego dnia o.0

Wiec - wyp***zielac do zeszytu z tym tak zwanym poziomem intelektualnym - o ktorym wedlug was swiadczy pisanie Ł Ś Ć Ż - jak tak bardzo szanujecie jezyk polski to czemu nie szanujecie tego kraju? eh... Hipokryzja pełną gębą

Slepson

2011-01-20, 16:47
Znam lepszy:


Rozpętała się wojna między piekłem a niebiosami. Wszedl Szatan – i stala się ciemnosc. Wszedl Bog – i stala się jasnosc.
Znowu wszedl Szatan – i znowu stala się ciemnosc. I znowu wszedl
Bog, i stala się jasnosc.
Nagle wchodzi Sw. Piotr i mowi:
- Panowie, odpie**olcie się od tego włącznika

shit4sale

2011-01-20, 18:06
taaaaaa popiszcie sobie;]

A polskie znaki mam w dupie , jak nie kumacie to sp***alac :DDDDDDD

mi...........an

2011-01-20, 18:35
Lupi napisał/a:

Wiec - wyp***zielac do zeszytu z tym tak zwanym poziomem intelektualnym - o ktorym wedlug was swiadczy pisanie Ł Ś Ć Ż - jak tak bardzo szanujecie jezyk polski to czemu nie szanujecie tego kraju? eh... Hipokryzja pełną gębą


Skąd do k***y nędzy wiesz, że nie szanuję czy szanuje ten kraj? Z wypowiedzi możesz wnioskować o szacunku do języka polskiego. A kraj?
Dziury w drogach, kaczki u władzy, wszystko drogie w stosunku do zarobków ale trudno. W takich czasach przyszło żyć i nie sp***alam jak szczur z tonącego okrętu na byle jaką wyspę tylko staram się radzić sobie tutaj. W Ojczyźnie. Więc nie pie**ol mi tu o szacunku do kraju bo najwyraźniej gówniarz jesteś i gówno o życiu wiesz.
P.S. nie miałem na celu obrażać emigrantów :)