18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świąteczny spacer...

~DMT • 2019-12-28, 00:54
Wyszedł z 3-letnią córką na spacer i zostawił ją w oknie życia.


Cytat:

Rzeczniczka katowickiej policji mł. asp. Agnieszka Żyłka powiedziała w piątek, że pochodzący z Wojkowic 26-letni ojciec dziecka - który na co dzień nie mieszka z córką - około godziny 14.30 zabrał ją na świąteczny spacer. Przyjechał z nią do Katowic i bez żadnych wyjaśnień zostawił w oknie życia.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala na badania. Policjanci ustalili tożsamość dziewczynki i poinformowali matkę. Jak mówią, kobieta była w szoku. Po badaniach zabrała córkę do domu.

Mężczyzna po pozostawieniu dziecka przepadł jak kamień w wodę. Jest bez stałego miejsca zameldowania. Poszukujemy go celem wyjaśnienia tej sytuacji - dlaczego podjął taką decyzję - powiedziała Żyłka. 26-latek nie mieszka z matką dziecka, czasem oddawała mu córkę pod opiekę; dotychczas dziecko bezpiecznie wracało do domu. Wszyscy pochodzą z Wojkowic.



No takiej niespodzianki od tatusia, to się na pewno nie spodziewała...

Co za dzban... :ubawdolez:

potok

Karboksylator

2019-12-28, 13:21
jak to pierwszy raz zobaczyłem, to oplułem ze śmiechu monitor.

~DMT

2019-12-28, 14:50
Velturek napisał/a:

Za mało informacji aby oceniać.
Może matka to jakaś pato-karynka i ojciec chciał dziecko ratować a samemu nie mógł się nim zająć więc to uznał za najszybszą metodę?



Jak najbardziej się zgodzę, scenariuszy może być tu kilka, ale gdy na to natrafiłem, towarzyszył mi Jack Herer i zareagowałem tak, jak kolega:

Karboksylator napisał/a:

jak to pierwszy raz zobaczyłem, to oplułem ze śmiechu monitor.



:amused:

dżonyłojlker

2019-12-28, 16:08
impressa88 napisał/a:

Jak miał je zabić to lepiej że się tam znalazło a nie w sliskim kocyku. Wam k***a ludzią nigdy nie dogodzisz.



Wolę kocyk

;-)

sens_

2019-12-28, 18:30
Ewidentna wina matki.

kulawiec

2019-12-28, 22:38
A.jakmja bym się tam położył w tym oknie, to szmatławce by o tym napisały?

iro80

2019-12-28, 23:38
Ktoś wie czy musiał nasmarować wcześniej olejem żeby łatwiej wcisnąć w to okno ?

Nellum

2019-12-29, 07:56
mnie zastanawia jedno skoro okno życia jest po to by anonimowo zostawić dziecko to po co szuka się później osoby która zostawiła? nie chodzi mi o ten przypadek a o inny jakaś dziewczyna młoda zostawiła dziecko w takim oknie i ją policja szukała.