18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Świąteczny dowcip

Fedor • 2011-04-22, 23:22
Jakie święto najcześciej było obchodzone w łagrze rosyjskim ?? Wielki Post :mrgreen: Wesołego jajka sadyści :D

neoneron

2011-04-22, 23:36
wesołego jajka?tiaa usiądę do stołu tylko dlatego żeby nikogo nie urazić,,,,pie**ol hipokryzje-bądż wkońcu sobą...j***ć tradycje a świętować jak najczęściej ale tylko tak jak się lubi!

ferro

2011-04-23, 13:25
@up j***ć tradycję? tradycję powinno się podtrzymywać, to jedna z istot człowieczeństwa..

ferum

2011-04-23, 20:08
@autor
Jak se zwale to i owszem są szczęśliwe ;-)

.Adrian.

2011-04-24, 07:52
Nawzajem, udław się jajem!

Waptorix

2011-04-24, 08:23
Wielki Post to nie święto :)

Lares86

2011-04-24, 09:57
Wielki post? k***a, ide robić grila.

.:...........:.

2011-04-24, 10:03
Lares86 napisał/a:

Wielki post? k***a, ide robić grila.



Toż Ty prawdziwy buntownik, niczym hipis. :)

veno

2011-04-24, 10:06
wesołego jajka i szczęśliwego nowego roku !
Jezus zmartwychwstał !

Suka_Blyat

2011-04-24, 10:20
Ciekawe ile wielce zadeklarowanych sadystów poszło do kościoła święcić pokarmy, pomodlić się przy grobie pańskim itd. Mimo wszystko (nie)zdrowych, (nie)wesołych, (nie)smacznego i mokrego (w inny sposób Wy ochlejmordy) do tego płodów martwych, zabitych czarnych, żydów spalonych, cyganów rozpie**olonych, bab z ku*asem, słoika w dupie... i czego tam sobie jeszcze zechcecie Sadyści i Sadystki :>

lllllll

2011-04-24, 10:31
Wesołych Świąt jak dekapitacja w Afryce, rodzinnej atmosfery jak u Fritzla w piwnicy. Pysznego zająca z pędrakami w środku, bez łapek oczywiście bo po co mu w worku.
Jajek wygolonych przez transa o poranku, r*chanka w kakao krowy na krużganku. 2 kubków, bo przecież jeden to za mało i :kabelodprodiza: w łeb jak nie będziesz łykał śmiało.
Goatse pozdrawia w tym radosnym czasie, wypie**alaj stąd jak jesteś grubasem. :-)

Wszystkiego najlepszego!

erotyczny

2011-04-24, 10:38
Katolicy wszystko na pokaz robią. Święta polegają na tym aby małym gnoją prezenty kupować i się opie**alać.
Sklej jak chcesz iść do kościółka z całą rodziną się pomodlić itd idź śmiało!, nie wszyscy są katolikami nawet na tym portalu i mogą mieć wyj***ne na święta.

Suka_Blyat

2011-04-24, 11:20
erotyczny napisał/a:

Katolicy wszystko na pokaz robią. Święta polegają na tym aby małym gnoją prezenty kupować i się opie**alać.
Sklej jak chcesz iść do kościółka z całą rodziną się pomodlić itd idź śmiało!, nie wszyscy są katolikami nawet na tym portalu i mogą mieć wyj***ne na święta.


Nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o to, ilu ludzi stąd, którzy to uważają się za sadystów i mają wyj***ne na święta, poszło grzecznie do kościółka. Osobiście nie byłem, choć miałem zamiar ale wyszło jak wyszło :roll:
Jak ktoś chce niech chodzi, kto nie chce niech nie chodzi, ale śmieszą mnie kozaczki internetowe co to uważają się za nie wiadomo jak doj***nych :-/

Szczepan45

2011-04-24, 11:22
Ja nie jestem katolikiem, a obchodzę święta. Oczywiście nie chodzę do kościoła itd tylko spędzam czas z rodziną i opie**alam się cały dzień. Chyba o to chodzi w świętach, nieprawdaż?

kroto

2011-04-24, 11:40
Ja obchodzę święta przed kompem zawsze, po tradycyjnej kłótni z matką o niepraktykowanie przeze mnie religii itd
czyli jednak obchodzę i podtrzymuję tradycję, hmm... na swój sposób ale owszem